Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
a ty coś innego oprócz użalania się nad sobą i ogłaszania tego wszem i wobec nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mówisz ze faceci nie szmacą się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem dziewczynki ze prawda boli, i taka jest rzeczywistosc ale no coz wasza glupota jest potezna i to widac coraz bardziej... niestety teraz wymyslajcie rozne rzeczy czy ktos sie uzala, jest sfrustrowany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny który tu płacze to właśnie ty ;) w ciągu tygodnia 24h na kafe bo pisze w pracy i z kibla. W weekendy 24h na kafe bo co? Kiedy ty masz czas zająć się swoją dziewczyną która niby masz? Haha twiedzisz ze cie nigdy nie zdradzi, a każda by zdradziła gdyby miała faceta-cwela który woli spędzać życie na forum Mi tu jeszcze nikt nie ubliżył bo nie o mnie piszą a ty masz jakąś paranoję i twierdzisz ze wszystko jest o tobie i do ciebie. Oczywiście w każdym poście zaznaczasz ze juz więcej tu nie napiszesz i co? Wracasz z płaczem. Aha i nie usprawiedliwiaj się ze bronisz ukochanej bo każda laska za taką "obronę" kopnełaby kolesia w tyłek. Rycerz 21wieku się znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwel to twoj stary szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisza o tobie bo nie jestes kobieta tylko bingolem cwelem. rozgryzlismy cie po ip cwelu. nagle zniknales i pojawila sie "ona" trollica zaje/bana. zazdrosc tak czy inaczej od ciebie bije w kazdym poscie w ktorym o mnie wspominasz, konkretnie albo o znajomym albo o dziewczynie :D wiec do kogo to piszesz :D powtarzam ze nie pisalem ze na pewno mnie nie zdradzi tylko ze to malo prawdopodobne, dzieki temu co wiemy i w sumie dzieki wybrykom kilku cweli :D czyli tak czy inaczej jednak mi pomogli :D :D :D sqrwiale polaczki do czegos sie jednak przydaly :D zryj kal kimkolwiek jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym cwelu mam neta w telefonie wiec moge sobie tu gnic nonstop ale oczywiscie robie to tylko w twoim pelnym gowna lbie :D co za pajac zaje/bany. w sumie nie pierwszy raz udajesz cwelu kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jedno pytanko: skończyły ci się leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol cwel zdemaskowany buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o kogo chodzi "zdradzonemu przez kolegę" ale ja się z niego zaczelam nabijac jak wyzywał kogo popadnie a sam chwalił się cudowną kobietą (chyba w swoich snach ją ma). Wiem że jest przynajmniej jedna osoba która go troluje bo kiedyś napisałam cos a on się przypieprzył ze cos miałam do niego w innym temacie. Ja sobie robię jaja a gościu chyba na poważnie wszystko bierze :D jeszcze broni swojej w internetach. Rzeczywiście odważnie hahaha tacy się amanci porobili. Kiedyś szablą się broniło kobiet, teraz klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze dla jaj piszesz te wywody buhaha a ja wszystko na 100% powaznie biore, placze tez za kolega i wymyslam ze mam dziewczyne hehehe ale beka z debila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz poobgaduj mnie na ognisku i grillu ze swoimi cudownymi znajomymi BUAHAHAHA :D i tez zrobcie kulig z bachorkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tu jesteś? A co z twoja dziewczyną ogrzycą? Bajkopisarz ;) weź jeszcze walnij kilka dramatycznych postów pod rząd o tym jak tu więcej nie będziesz pisał psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna masz ksywe wsrod swoich cudownych znajomych, ogrzyca, nono ale chwalic sie nie musisz, bo umrzemy z zazdrosci. Sr/am i rzygam do tego twojego ogrowatego brzydkiego ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie szmaca się te ktore chca sie dowartpsciowac hah,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dowcipna powyżej smieszka obesrana co tak mnie niby wysmiewa totalnie sie zeszmacila w tym temacie. zero honoru, szmata nawet obraza kogos kogo nie zna. znam podobne qrwisko ktore moja dziewczyne obrazalo bo byla zazdrosna, je/bana wpadla w furie jak sie dowiedziala ze zamieszkalismy razem.. :D jednak to prawda ze niektore polki to nedzne szmaty, masakra, skad takie gowna sie biora to nie wiem. ;/ i tak, widzisz debilko mozna jednak miec dziewczyne i pisac cos w necie, nieprawdopodobne ale to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha znow jeden post i nie mozesz sie powstrzymac, zasraj to forum swoja nedzna autobiografia. Zyjesz jak przecietny czlowiek wiec czego mamy ci zazdroscic? Dziewczyna, praca, mieszkanie razem to nic specjalnego, gościu. Daj juz spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty dopowiadaj swoje gowniane madrosci, gowno wiesz o moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa ruchane przez wszystko co sie rusza nawet psy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz ciebie cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo *burn* hahaha nieźle mu przywaliłeś. Szkoda tylko że to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa puszczalskie, ona nawet sie pusci jak ma dobrego meza , dziecko i rodzinne wiec w 21 wieku Polki to jedynie do ruchania panowie a nie zakladania rodzinny z nia, zaraz pewnie zostane pocisniety ze jestem tym gosciem co tutaj pisze sam do siebie wiec mowie nie, nie jestem . I taka jest prawda goscinnosc w kroku to wasza najwieksza umiejetnosc za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, aha...i co jeszcze nam powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23:11 Mogłbym dużo opowiadac na temat Polek i ich akcji za granica i nawrzucac roznymi linkami ale po co wam to robic ;) Nie jedna Polka za granica wyje/bala sie na boku gdzie maz/chlopak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty nie powiesz. Amerykę odkryłeś normalnie. To oczywiście tyczy się tylko Polek bo Polacy to aniołki. ;) A przykłady na niewierność ma w swoim otoczeniu każdy, ale nie każdy aż tak się tym podnieca jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bac te "polskie" szlaufy , roznosicielki hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow ty serio tu siedzisz non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nono tylko jeden koles czyli ja pisze te wszystkie posty :D i siedze tu nonstop, nic innego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala noc siedze i klikam odswiez max co minute.. czekam na to az moja ulubiona trollka cos napisze.. i nic :( :( :( umieram z tesknoty do twoich cudownych wiadomosci. moze chociaz jakas buzke wyslij :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×