Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Gościu skończ z tymi postami :) I super niech się szmacą k***a jakie wy macie problemy i płaczecie : Aaa moja żona przedemną miała 2 facetów :( No k***a chłopie w innych krajach to po 20 miały i można je kochać ty masz k***iski problem jak masz panne to idź do niej i nie mow jakie sa zasady każdy może upaść ważne jak wstajesz ;) A nie wiem co to dla ciebie szmacenie bo jak kobieta ma ochote na seks i ma chłopaka badz jedną osobę na układ f**k friend to nic złego także pozdrawiam cwelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz cwelic sie z kumplami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie może skończyć z postami bo to misja jego życia :D niby ma pracę i laskę a siedzi tu i rozkminia. Tak świata nie zbawisz koleś, wracaj do realnego życia a nie smęcisz, podbijasz ten temat a jak nikt nie napisze to sam piszesz. Myślisz ze tego nie widać? Nie każdy jest takim jełopkiem jak ty. No już, ośliń się bo ktoś ci odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo dziewczyna i praca zabraniaja mi posmiac sie z przyglupow w necie BUHAHA oooo qrde normalnie mi stanal bo cos napisalas.. chyba musze zerwac z dziewczyna bo chyba sie w tobie zakochalem. czekalem cala noc klikajac co chwile odswiez.. bylo warto. prawie cala klawiature zaslinilem z podniecenia. ide zwalic siusiora zaraz bo nie wytrzymam. bede walil patrzac na twojego posta i wyobrazal sobie ciebie trollko jak bawisz sie swoja pitka. aaaa bedzie cudownie.. dzisiaj zrywam z nia dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujące...czyli jednak miałam rację. Histeryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz zawsze racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze, ale w tym przypadku tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak, jak bingol BUAHAHAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly dzien klikania odswiez i nic :( umre chyba z tesknoty za trollka :( musze sam ze soba gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie poddam sie i bede klikal co 1 minute az do skutku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladnie :) nie bylo to takie trudne co nie idiotko obesrana? :D o to mi chodzilo, zebys nie odpisywala, wtedy nie musialbym tlumaczyc oczywistych oczywistosci i moze niektorzy zrozumieliby jakimi gownami sa i moze by sie kiedys zmienili chociaz patrzac na totalnych przyglupow jak np cynik (czy ty) to chyba niemozliwe, polaczek pozostanie polaczkiem do konca niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka myslala ze zalezy mi na czytaniu jej syfu :D skad taka madrosc sie wziela w tym twoim pustym lbie to nie wiem, zreszta reszta madrosci tez z doopy wyssane :D mimo wszystko zycze ci udanego zycia. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niedlugo do Polski przyjada amerykanscy zolnierze(bodajze w styczniu i okolo 4.000) wiec mozecie panowie spodziewac jak uslyszymy o roznych ekcesach w roli glownej nasze polskie panie jak to bylo juz ze slawnym Simonem Mol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tak z 300 takich saimonow grasowalo po mieście to w statystykach hiv dogonilibysmy Botswane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty na pewno tez bys sie w tych statystykach cwelu znalazl, przyznaj sie, lubisz wielkie czarne kut/a/sy w swojej osranej doopie BUAHAHA :D i wpier/dalac kupe znajomych z bingolem na kuligu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie może i bym się znalazł w tych statystykach, choć nie koniecznie w taki sposób jaki przedstawiles ( raczej jak już mógłbym coś złapać to od niewiernej partnerki ) - sprawia ci frajdę obrzucanie anonimowych użytkowników tego forum gownem? Czy też może na podstawie swoich doświadczeń próbujesz w taki sposób ostrzec miłośników miłości greckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham bingola i jego ślicznego siusiaczka. :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że sprawia mu przyjemność. To chory człowiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, moja choroba jest uczulenie na qrestwo polaczkow i tak, sprawia mi przyjemnosc mieszanie gowna z gownem. mysleliscie ze macie na to wylacznosc? :D no to sie myliliscie smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lecz sie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak mam racje
polczyny to nie tylko szmaty europy ale ŚWIATA!!! Dają doopy na wszystkich kontynentach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki to nie tylko cwele europy ale ŚWIATA!!! Dają doopy na wszystkich kontynentach!!! i robią lody czarnuchom oraz ciapatym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 17:50 To raczej wy walicie sie z czarnymi i ciapatymi oraz walicie im gały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to dzi/wki i co tu dużo pisać, nie niewarte dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18:56 wszystkie, wszystkie - kazda udaje wielka porzadna i cichutka a pozniej puszczalstwo pelna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wiesz cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×