Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Koleś, weź wyluzuj. Rozumiem ze ty i twoja laska jesteście anytyspoleczni, wykiwani przez znajomego i przez to placzesz tutaj (może psychoterapia?) ale wiekszosc co tu piszesz to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty z tym zarabianiem? Praca biurowa nie jest wcale dobrze płatna a to ze siedzisz z dupskiem za biurkiem nie czyni cie lepszym i mądrzejszym od innych (co tu udowadniasz wypisujac głupoty ;) ) Weź już idź bo wstyd czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do zdrady to jest normalna (nie znaczy ze dobra i fair w stosunku do drugiej osoby). Normalna czyli zdarza się w większości związków wiec nie rzucaj sie już bo nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zenada to te twoje odpowiedzi. nie odpisuj. po ch/uj odpisujesz? ja o tamtej sprawie tylko wspomnialem, nie opisalem szczegolow, wiec jak nie znasz szczegolow to sie nie wypowiadaj. nie bylo to "wykiwanie" i byl to tylko jeden przyklad polaczkowego qrestwa, jednak znam ich pelno, ale inne nie byly skierowane przeciwko mnie ale dokladnie pokazuja jakie sa polaczki i jak bardzo sie od nich roznie. i jestem prawie pewny ze kazdy oburzony/a moimi postami tutaj jest dokladnie taka sama nedzna, falszywa qrwa jak wiekszosc polaczkow! nie odpisuj! co do zdrady to w moim zyciu nie bedzie tolerowana, tyle, wiec sie tak nie stresuj i zdradzaj sobie z kim i kogo chcesz, o co w ogole ci chodzi kretynko, tak cie to zabolalo, ze mam inne zdanie od ciebie? idz sie w takim razie sama leczyc i nie odpisuj bo juz rzygam tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja praca to nie tylko siedzenie za biurkiem no ale niewazne, koncze już marnować tu czas.:D paaapapapap debilko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu się nie porycz zaraz koleś... A tak w ogóle to polscy faceci nie robią sobie reklamy wpisując takie głupoty i wyzywając kobiety. Nic dziwnego że Polki was nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gosciu uposledzony jestes na twoim miejscu bym szukal psychologa a nie pracy w uk. "Polaczki""polaczki" wszedzie zle "polaczki" masz jakas fobie myslisz ze na swiecie wszyscy beda sie kochac?? Wspolczucia dla twojej laski jak ja wogole masz ze musi zyc z takim mamlasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 15:18 Na szacunek trzeba sobie zapracowac a nie wymagac jakie glupoty wpisuja przeciez tutaj wszystko prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyglupy sami placzecie, prawda boli co nie, qrwy nedzne!! :D Ona ma dokladnie takie samo zdanie i zalujemy ze sie urodzilismy w tym sqrwialym syfie, obywatelstwa UK jednak troche zlagodzily ten bol hehehe nara przyglupy. jak sie rzucili, bo prawda boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf masz ale w glowie, jesli z tym sobie porzadku nie zrobisz to bedzie coraz gorzej "brytyjczyku" hahaha masz racje boli ale twoj bol d**y i placz a dziewczyne chyba masz idealna bo tak zje/bana jak ty. Powodzenia nedzny robaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żryj kał cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się do brały 2 przyglupy. Jeśli masz taka pewność ze laska cie nie zdradzi to musi być tak samo szurnięta i z pewnością nieatrakcyjna ;) ludziku, skoro nie lubisz Polek (a jesteś z Polką), jesteś brytyjczykiem (a piszesz na polskich forum po polsku) to chyba cos nie tak prawda? Już nie wspomnę o przechwałkach o pracy (jeśli w ogóle ja masz bo jesteś tu przez cała noc i w ciągu dnia). Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyglup to ty, gruba swinio idz pobiegaj, schudniesz troche bo slyszalem ze sie w drzwi wyjsciowe z domu nie miescisz i ty masz czelnosc gadac o atrykcyjnosci innych haha :D jestem z Polka a nie z tobie podobna polczyna. polaczki a normalni Polacy, ktorzy sa rzadkoscia, to wielka roznica. tu na tym forum widac to doskonale. idz do swojego tematu o szwajcarii popisac z podobnymi do ciebie :D i poczytaj co to telefon z internetem wiesniaro - musialem popisac w twoim jezyku, moze lepiej zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pisze tu medno tylko i wylacznie przez wuefiste czy tam bingola bo cwel mieszal z blotem moja ukochana i prawdziwa ojczyzne, moja ukochana Anglie :) ktora dala mi wiecej szczescia w tydzien niz polaczkowo w 20 lat. za Anglie poszedlbym walczyc na wojne bez gadania a za polske nigdy! zaczelo sie od tego no cwela bingola a pozniej cwel polaczek z reala pokazal jaki jest naprawde wiec sobie o nim popisałem hahah i wielkie oburzenie sie pokazalo u reszty polaczkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki się nie szmacą tylko wybierają lepsze modele. Polaczków to boli bo zostaje im samotność lub jakieś grube brzydkie lochy które "na pewno ich nie zdradza" i wielkie pretensje do całego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak taaak i znowu się tłumacz. Ty i bingol to takie same porypańce. Jesteś tu przez niego? Normalnie pracownik agencji roku, kochanek grubej psychicznej lochy roku i męczennik w jednym z ciebie. :D jeszcze co wymyslisz? Bo widzę że się rozkrecasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o zaufaniu to ty swinio tez nie slyszalas.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie powiedzialem gruba swinio ze na pewno mnie nie zdradzi tylko ze to malo prawdopodobne dzieki temu co wiemy. ma tak samo wyj****e na innych jak ja, ale dopowiadaj swoje madrosci slonico bo tylko to ci pozostalo. uslyszalas kilka szczegolow z mojego zycia i nie mozesz o tym zapomniec. nonstop o tym gadasz od kilku tygodni albo miesiecy. bingol cwel mieszal UK z gownem i dlatego zaczalem tu pisac, po prostu bronilem UK :) zryl kal swiniaku i sie odp*****l w koncu ode mnie! zajmij sie soba, schudnij troche bo brzydalu wszyscy sie z ciebie smieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 17:10 Polki nie szmaca hahahahaha kur/wa nie wytrzymalem smieszno poleczko jaki ten model czarnuch ktory lepil kilka lat swoja chatke na wyspie a dzis sa waszym wymarzonym partnerem ale co tu duzo mowic zerowa inteligencja tak jak u was wiec idota z idiotka sie dobierze. Gosc 17:09 Jestes tak sfrustrowany az razi chcesz sie o ten sztuczny kraj ktory i tak jest juz skonczony ale widac ze jestes typowy robak sprzedal sie za kilka kasiorku, idz rob laske eurocwelom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem szczęśliwy cwelu, nigdy nie byłem tak szczęśliwy w plu a funty sa na końcu listy dlaczego tu chce zyc do końca zycia. tobie cwelu raczej nie wyszlo dlatego mieszasz UK z gownem. tylko takie smiecie to robia, którzy musieli wrocic do syfu plu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej mnie bawisz bo ty masz pchanie tutaj na komentarze i pier/dolenie o jakims uk co wiekszosc ma tutaj w du/pie syf jak juz wczesniej pisalem masz w glowie bo jaki chlop wbija na forum i sie napina. Zycze w tym sztucznym panstewky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy pier/ da laj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialem dodac na koniec ze moja dziewczyna jest najpiekniejsza kobieta na swiecie i nie tylko z wygladu ale tez z charakteru, jest moim idealem z charakteru i wygladu. a ja nie gustuje w takich grubasach jak ta trollka co sie tak tu ostatnio udziela i madruje :D :D :D zdychaj z zazdrosci bo nigdy nie dorosniesz Jej nawet do piet i tylko w necie mozesz pocieszyc sie ze jestes lepsza od Niej :) ale mimo wszystko zycze ci udanego zycia. schudnac mozesz i operacje plastyczna tej krzywej falszywej mordy tez mozesz zrobic BUHAHAHAHAAH no i psychiatre tez mozesz odwiedzic :D :D :D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że jestem grubaską bo...? W twojej główce cos chyba nie tak. Wiesz nie będę "dyskutować" z tobą. Aha jakbys miał ta dziewczynę to wieczory i noce spedzałbys z nią a nie z kafe ;) Wyobraźnia cie ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiem wszystko o tobie tak samo jak ty o mnie i o niej haha :D taaa jeden wieczor wczorajszy w robocie a ta mysli ze tu caly czas siedze :D ogarnij sie bo wszedzie mnie widzisz chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu napisał że polki wybierają lepsze modele ( dlatego rodacy idą w odstawke ) ok tylko niech robią to z głową, niedawno wyczytałem że 70 procent połączeń na linie zaufania ( apropo hiv ) jest z uk i są to głównie kobiety , więc czasem te modele są z wadą , moja była kobieta zamieniła mnie na czekoladke z jamajki i od tego momentu ( było to w sierpniu 2015 ) miała już trzy modele po nim równie egzotyczne ( teraz chyba jest z jeszcze jakimś ) i o dziwo ostatnio wysłała mi życzenia na urodziny i nawet zaproponowała że jak nie jadę na święta do Polski i nie mam co robić to jak chcę to mogę do niej wpaść i będą moje ulubione potrawy - nic nie ododpisalem tylko się zastanawiam czy ona faktycznie byłaby na tyle fałszywą osobą aby próbować wrócić czy chodzi o coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i czesto na kiblu w nocy jak robie gowno :D ostatnio bardzo rzadko siedze tu dluzej niz podczas sranka :D ale wiem, ty wiesz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz się bo żal po prostu. Ja na kafe nie opisuję swojego życia, nie biorę udziału w przechwalkach o zarobkach, o tym ile wydaje co miesiąc, z kim i co robię. To ty tutaj piszesz jakbys chciał coś udowodnić. Wieje desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, mysl co chcesz i juz nie odpisuj, zakonczmy juz ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze musze to napisac. jest to dla mnie wielka tajemnica bo w koncu piszemy tutaj w 100% anonimowo, wszyscy pisza z goscia wiec nie mam pojęcia dlaczego mialoby mi czy komus zalezec zeby ktos w cos tu wierzyl. szczerze to w*****a mnie tylko to ze debile potrafia pisac cos o mnie np nie znajac mnie i nie majac pojecia kim jestem, gdzie mieszkam itd ale oni niby to wiedza. o ja pier/dole :D to mnie ciezko wkur/wialo w bingolu ktory mysli ze wszyscy zyja w syfie w takim jak on zyl w UK co jest totalna bzdura bo np wiekszosc tych co znam jest ogarnieta, pracuja np w bankach, agencjach pracy gdzie dobrze zarabiaja, maja swoje domy, auta i ogolnie zaje/biste zycie a tu qrwa wielki placz ze w UK to syf, 2 kurki i smierdzace dywany. podobnie trolica :D ciezko ci uwierzyc ze ktos ma dziewczyne czy dobrze zarabia? czy to dlatego ze nigdy nie mialas faceta i pracy albo zarabiasz minimalna albo wcale. no ja nie potrafie zrozumiec tego gimbusowatego pisania.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×