Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
polki to szmaty, worki na sperme dla ciapatych i bambusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyna
a co wolelibyscie zebysmy byly waszymi worami tak? jak zescie ciency i zadna was nie chce to wy jestescie doopy i musicie dac sobie upust w takich tematach, bo by was frustracja seksualna zabila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee Polki nie maja powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLIKAJCIE W "ZGŁOŚ", żeby redakcja usunęła ten watek! Precz z psycholami, Kafeteria dla normalnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój Polkom za granicami najlepiej niech każdy pilnuje swojego nosa ja nikogo nie obgaduje sama mieszkam w Uk co nie znaczy że jestem puszczalska wiec dobra rada dla wszystkich pilnuje swojego życia i nie Wpierdalajcie Się w Czyjeś! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkmmm
Polki to szmacą się same??? Do tego potrzebni są kurw...arze i gwałciciele!!! Z tego sławni są tacy jak ty (specjalnie małą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka prawda co Ty o mnie możesz wiedzieć ja niczyim przescieradlem nie jestem i brzydze się ludźmi którzy potrafią tylko obgadywac innych a nie widzą swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukowskie szmaty
polki za £20 dają arabom srać sobie do ryja, a potem chcą być szanowane? troche logiki ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o obgadywanie tylko o przestroge dla chłopaków którzy spotkają na swojej drodze kobietę która mieszkała za granicą i może zanim wejdą w relację łóżkowe zasugeruja badania.według statystyk to najczęściej Polki importuja z zachodu hiv lub inne choroby weneryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie taka jedna co była w Uk zaraziła i teraz muszę brać różne leki i odwiedzam lekarza a każda wizyta i każdy lek kosztuje bo nikt tego nie refunduje w sumie już kilka tysi wydałem na leczenie. Ale i tak dobrze że hiva nie złapałem jak inni w Uk więc lepiej uważajcie panowie na baby co były lub są w Anglii bo to nie żarty bo aids jest nie tylko w Afryce ale i w Europie a szczególnie w Anglii gdzie są emigranci z całego świata i wielu nie uznaje prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "mądrego"powyżej: o gumie nie słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co można powiedzieć dobrego o człowieku, ktory wszystkie polski wrzuca do jednego wora. Skoro na takie trafiasz - przykro mi. Może zmień towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 na 10 polek w UK obrabiało czarnego ku/tasa i były walone w kakao pałą bambusa, statystyki nie kłamią, co za patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka fajny login. To, źe tobie jako się udało to nie znaczy , że inne tego nie ronią. To dlaczego na zagranicznych fora faceci opisują swoje spotkania z Półkami, które kończą się sex. Wiele z was też opisuje swoje łóżkowe przygody z obcokrajowcami. Szczególnie z kolorowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy tylko chleja i smierdza, nic innego nie potrafia. Pozniej sie dziwic ze im malutki nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybica pochwy od bambusa
Polki to tępe suki, choć są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci powiedział świnio, że masz ładny tylek? Ten twój smierdzacy tirowiec,którego nazywasz mężem? Weź mnie nie osmieszaj swinio. Nie ma takiej ilości wodki, która musiałbym wypić, by cię walić świnio. Jesteś brzydka, dlatego do jukeju wyjechałas i tak sobie to marne, emigracyjne zycie zachwalasz. Tak samo jak ta idiotka od jarmuzu, ktora sie przyznala, ze byla wysmiewana w szkole. Nikomu normalnemu, nie podoba się wygnanie. Rozumiesz to świnio? Nikomu. https://www.youtube.com/watch?v=Ilx2_ujZokM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. pj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki są dobre w łapaniu naiwnych forejnars na swoje niedomyte zapyziałe peezdy, to jedyne w czym są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci powiedział świnio, że masz ładny tylek? Ten twój smierdzacy tirowiec,którego nazywasz mężem? Weź mnie nie osmieszaj swinio. Nie ma takiej ilości wodki, która musiałbym wypić, by cię walić świnio. Jesteś brzydka, dlatego do jukeju wyjechałas i tak sobie to marne, emigracyjne zycie zachwalasz. Tak samo jak ta idiotka od jarmuzu, ktora sie przyznala, ze byla wysmiewana w szkole. Nikomu normalnemu, nie podoba się wygnanie. Rozumiesz to świnio? Nikomu. https://www.youtube.com/watch?v=Ilx2_ujZokM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to szmaty, ale najbardziej p*****la na inne Ukrainkai czy Angielki a same dupa lataja po calej Europie, j****a patologia i roznosicielki hiv Znam duzo histori w rola glownych Polki, nie bierz sobie zony Polki panowie ostrzega nie dosc ze mozesz wylapac hiva to jeszcze k***isko z pierwszy lepszym cie zdradzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiv dla szmaty polczyny
aby suki na hiva wszystkie zdychały, szmaty píerdolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam zdychaj cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×