Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Hej! Arab to nie to samo co Pakistanczyk! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chłop sfrustrowany, ale po cześci przyznam mu racje bo mówi niestety prawde a kto był za granicą wie swoje, no jedynie Polki nie i bedą mówić że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i niektóre Polki tak robią, tak samo jak niektórzy Polacy. I co komu do tego? Co masz do tego co ktoś robi ze swoimi penisami czy pochwami? Nikt tu nie widzi jak śmieszny jest ten temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dwa, może trzy pokolenia i dzięki ciagatkom naszych pań w kierunku samców o ciemnej karnacji , przy jednoczesnym otwarciu granic na wszystko co lezie do europy my Polacy wyginiemy jak dinozaury ( już teraz ok 100tyś Polek co rok wychodzi za muzułmanów)i zastąpią nas śliczni i piękni obywatele , będzie kolorowo na ulicach , przez brzuchy naszych kobiet uczynią Polskę muzułmańska ale co tam , co komu do tego kto z kim śpi i co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to panowie, do roboty zapładniajcie białe katolickie kobiety. Problem w tym że one was nie chcą i ta frustrację tu widać. ;) Szczerze nie wiem po co ten hejt, za 100 lat będziecie tylko kupą kości a człowiek i tak rujnuje ta planetę i to wcale nie muzułmanie przyczynia się do ludzkiej zagłady tylko my wszyscy. Takie ameby jak wy oczywiście nie zrozumieją wiec kontynuujcie rozprawki o tym kto był w pochwie Polek u których wy i tak nie mielibyscie szans. :D :D nawet jakbyscie byli ostatnimi facetami na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często się zdarza tak że potem rolę się odwracają i kobiety po nie udanych związkach z egzotyka ( samotne matki )chętnie by z rodakiem się zwiazaly a tu nie bardzo kto chcę to tak na marginesie , rozumiem że część kobiet myśli egoistyczne , ważne co tu i teraz a część facetów myśli o tym żeby zostawić ten kraj przyszłym pokoleniem mniej więcej jaki mamy po naszych przodkach mam na myśli naszą tradycję, kulturę ( to takie przywiązanie i ochrona swojego stada ) acz kolwiek wpływu na to nie mamy, jedyne co możemy krytykować takie mieszane zwiazki , druga sprawa to taka jeśli chodzi o muzułmanów to skoro ja nie mogę wziąść za żonę np. Pakistanki bo jej bracia mi na to nie pozwolą to ja nie chcę aby moja siostra z nimi się wiązała a że zabronić nie mogę ( w naszej kulturze kobiety same decydują o sobie) to tyle że sobie pogadam ale nie ma to związku z jakąś frustracja z powodu odrzucenia czy czegoś takiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czym się kierują dziewczyny które decydują się na dzieci z kolorowymi bo w wielu przypadkach ani one ani ich wybranek nie mówią dobrze po ang wiec chyba tylko chodzi tylko właśnie o egzotykę (ona) i wizę (on). Tak samo jest z rodakami, tylko oni zazwyczaj dzieci nie robią swoim wizowym wybrankom ale po stopach całują że w ogóle do łóżka z nimi poszły. To co wiem na 100% to że są normalni rodacy i rodaczki które przy wyborze partnera kierują się wspólnymi celami i poglądami. Ja osobiście chcialabym Polaka ale baaardzo trudno znaleźć na emigracji kogoś kto nie jest patologia, prymitywem czy religijnym fanatykiem. Nie lubię też dresiarzy, filozofów, pijaków i narkomanów. Wiec 95% chyba odpada. Nic dziwnego ze mam większą szanse trafić na obcokrajowca bo nie rzuce się na byle jakiego Polaka tylko dlatego ze jest Polakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dzis wiadomo ze Polki to najwieksze idiotki i pieprza o jakies frustracji i niewiadomo o co im chodzi, wieksza ma nawet hiva wiec lepiej nie tykac. Po 2 nie wiem skad masz te dane ze niby 100 tys. Polek sie z nimi wiaze to raczej jak to przeczytalem to wybuchlem ze smiechu. po 3 wiekszosc Polek tutaj zgrywa wielka krolowa a wiesz ile Polek wylapalo na jape bo byly widzane z ciapatym czy czarnym w Polsce - duzo. Od dawna mowilem ze te szmaty nie sa nam nic potrzebne w kraju i tylko go niszcza i wstyd przynosza a kolezanki wyzej - do Polki pochwy nawet bym nie zajrzal bo niewiadomo jakie robactwa tam byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ja lubie murzynow i arabow. Przeciez z nimi tez mozna byc w szczesliwym zwiazku. Wielu POlkom to sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo tych 100 tyś to usłyszałem to w wywiadzie z Miriam Shaded ( jakoś tak ) i powtorzylem to po niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:00 To jak najdalej z tym g/ó/w/n/e/m od naszego kraju. Tylko wstyd naszemu krajowi przynosicie i i najdalej z tym s****wem od Polski - a wielu Polka sie udalo hahaha gość 23:03 Ciekawe skąd ona te dane ma - bo chyba sama nie lata i nie patrzy kto z kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"K***wska propaganda lewackiego s****wa, nie zamknie naszy ust choc bedzie nasz oczerniac. Wniesmy swe sztandary swastyki moc powroci oczysmy biale kraje z nie wartych nic podludzi" 14! Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu nasrał postami jako kilka osób..jasne :D do pochwy Polki byś nie zajrzał? A jednak masz jakieś niezdrowe zainteresowania z kim Polki śpią. Hipokryta ;) Słuchaj gościu, lubię pomagać biedakom w potrzebie, mam ci załatwić pana lub panią na jedną noc? Od razu ci ochota na desperackie i płaczliwe posty odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomożesz mu bo to nie chodzi o frustracje z powodu braku zaspokojenia potrzeb seksualnych, ale ty tego nie zrozumiesz i to nie tylko jedna osoba wali te komentarze tak jak myślisz poprostu pomimo całej tej propagandy mieszane zwiazki nie są powszechnie akceptowane i nie tylko u nas w Polsce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skąd możesz wiedzieć czym spowodowana jest frustracja tego bubka? Wiadomo, piszesz o sobie w trzeciej osobie ;) Jak już się bronisz to może bardziej inteligentnie co? To nie jest wcaaaale podejrzane że przez większość dnia cisza a potem 5 minut po sobie ktoś pisze obraźliwe komentarze (oczywiście przytakujac poprzednikowi). Czy ty myślisz że tu same głaby siedzą? Nie mierz swoja miarą i jak masz zamiar robić z siebie błazna to pomyśl jak to robić efektywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu pisza 2 trole - jeden bardziej sensownie i kulturalniej (ten co go kolega zawiódł i teraz ma prentensje do całego świata, oprócz tej jednej osoby (dziewczyna, raczej nie jego ale gościu sobie wmawia ze ona go nigdy nie zawiedzie itp, śmieszna sytuacja ogolnie), koleś jest ograniczony umysłowo ale nie aż tak agresywny a drugi trol to ten bingol co tylko obraża i nie umie sklecić jednego zdania (to on sobie przytakuje). Pierwszy dramatyczny trol tez czasem poprze bingola bo wie że dwóch popapranców powinno trzymać się razem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się wsciekać drodzy panowie może zastanowcie sie dlaczego Polki wola innych? Może Polki maja dość gburowatych mamisynkow? Może facet powinien sobą coś reprezentować? Jeśli mielibyście osobowość to nie byłoby problemu. Nikt was nie weźmie tylko dlatego że istniejecie. Na dobrą kobietę trzeba sobie zapracować bo ona ma kolejkę chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamisynkow masz na zachodzie twarzyczki dziecięce plus takie p***y że nawet araby ich ****ają haha a wy myslicie że ktoś sie wami przejmuje buahaha przeciez polacy sie z was smieja I ciesza jak wylapujecie od nich kose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem jeszcze dodac oni nawet wlasnego cienia sie boja haha powiedz tym malutkim chlopaczka twoim wielbiciela ze musza jeszcze potrenowac i dopiero niech wyjda z polakami czy ruskimi na polane bo narazie bardzo kiepsko im idzie haha znacie takie dwa pojecia jak honor i szacunek raczej nie bo wy pieniazki zawsze sie sprzedacie. Powodzenia dziewczynki bezwartosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:25 ok masz rację nie wiem co może go gryźć , mogę się tylko domyślać ale nie jest tak jak myślisz że to jedna i ta sama osoba ( moje komentarze to z wczoraj 18:07 21:05 23:03 i z 12:15 ) nie wiem jaki jest też powód jego pisania mój to taki że może nie mam ochoty co miesiąc pożyczać pieniądze siostrze na mleko dla dziecka( ona jest po związku z obywatelem kraju mahrebu ) albo może nie o to chodzi nie wiem . chyba pisanie tutaj nie świadczy o mojej dobrej kondycji psychicznej ( z tym się zgodzę ) poprostu widziałem jak rodzinna gwiazda ( siostra ) zmieniła światopogląd z pro na anty tolerancyjny po swoich przejsciach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam zjadlo mi literę g miało być z krajów maghrebu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18:21 Naprawde wspolczuje siostry, i jak ona sie teraz czuje kolorowo? haha nie no sry ale naprawde wspolczuje i teraz one przyjezdzaja z tym czyms do kraju i za kilka lat czekac jak bedzie Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale przyglup.:D to moj pierwszy post w tym temacie. Robie wlasnie gowno no i wszedlem sobie na kafe po kilku dniach nie czytania tu niczego, chyba tylko w tym temacie cos debile pisza ostatnio :D no i co widze po przeczytaniu jednego posta? (Reszty litanii nie chce mi sie czytac).:D jakas kretynka wszedzie mnie widzi.:D sama jestes ograniczona umyslowo a bingolowi to nigdy nie przytaknalem. Cos cie widac bardzo zabolalo z tego co pisalem.:D bo to prawda, ludzie to nedzne falszywe gowna, pewnie uwazasz ze twoi znajomi i ty tacy nie jestescie BUAHAHAHA. Idz wpier/dol herbatke na ognisku z bingolem i nie wspominaj o Niej mendo, nie dorastasz Jej do piet jak wiekszosc ludzkich gowien!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie pierwszy post na forum ;) takich pierwszych postów miałes już wiele. Nie rozsmieszaj mnie tylko idź pisać jako inne osoby, czubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy w tym temacie debilko gnijaca tu caly czas, juz odpisala haha.:D a kwestia mojej dziewczyny zostala potwierdzona wiele razy przez jej zachowanie, wiec niczego sobie nie wmawiam i sr/am na to co o tym myslisz.. no ale cos musialo zabolec z tego co pisalem, moze to ze twojemu facetowi jak wiekszosci chodzi tylko i wylacznie o ruc/hanko?:D nie daj mu przez kilka dni i wtedy zobaczymy co sie stanie hahaha.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18.21 ok , chociaż nie rozumiem zupełnie urazu do całej nacji/ rasy z tego powodu? Wspolczuje sytuacji ale twoja siostra mogła skończyć tak samo z obywatelem Polski. Wtedy byś nienawidził Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19.22 A ty się dobrze czujesz? Histeryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tolerancja jest dla ludzi głupich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak wymyślać nowe przysłowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyny są żałosne
polka za kase da sobie nasrać do ryja, to jest po prostu żałosne jakie te polskie koorfy są chciwe i zero honoru, godności, morałów, tylko KASA!!!! Nie wszystkie takie ale o wiele za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×