Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Haha a ten znowu się podnieca bo ktoś go kiedyś podrywał. Chłopie widać że życia nie masz albo jesteś malo atrakcyjny skoro przezywasz takie sytuacje. Zajęta dziewczyna cie podrywała? Serio? Skandal :D Wiesz co to niewinny flirt? Ludzie tak robią i to nic kompletnie nie znaczy. Wyjdz z polskiego getta i zobacz jak wygląda życie. To forum to jakiś żart. Jeden bubek płacze bo kumpel go zawiódł i izoluje się od świata ze swoja antypoleczna laską twierdząc ze ta go nigdy nie zdradzi a drugi przegraniec pieprzy o tym ze ktoś go kiedyś podrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo o to ze potraficie na oczach waszych facetow odwalac takie szopki po których ja bym od razu lasce powiedział "do widzenia" tepaczku :D akurat przy temacie zdrad mi się to przypomniało i wcale się tym nie podniecam, zaluje tylko ze nie rozj***lem sielanki a miałem okazje, zaluje bo za lojalność dostałem kopa w doope wiec nigdy więcej takiej naiwnosci. i o wlasnie to jest ciekawe stwierdzenie, zawsze mnie to ciekawi, jak ktoś tego używa "nie masz zycia" a co znaczy nie mieć zycia i co to znaczy mieć zycie? :D no opisz mi moze dokładnie bo jestem bardzo ciekawy i tez może swoje opisz bo na pewno masz je cudowne, jak np. sportowcy, muzycy albo aktorzy.:D no pochwal się ile zarabiasz za nic nie robienie.:D a aspolecznosc to najpiękniejsze co może być w tym syfiastym, fałszywym swiecie. lepsze niż uzależnianie swojego całego zycia od ilości gowno wartych znajomych m.in. na fb BUHAHAHAH.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że jesteś niezrównoważony. Temat jest o zdradzie a ty o tym ile zarabiam i jakie mam życie? Co ma piernik do wiatraka? :) Nie widzę powodów do przechwalek bo laska kumpla cie podrywała. Każdy zwykły zjadacz chleba ma takie info ze mógłby rozwalic przynajmniej kilka związków ale tego nie robi, wiesz dlaczego? Bo te związki to nie jego sprawa. Co z tego ze cie ktoś podrywał? To nie znaczy ze laska by się chciała z toba przespać wiesz? A nawet jeśli to nadal nic tobie do związku dwóch innych osób. Piszesz o tym i przezywasz jakby tylko tobie zdarzyla sie taka sytuacja haha. A "mieć życie" to takie powiedzenie, jak nie jarzysz to pewnie juz trochę za stary jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś nieatrakcyjny, stary, niezrownowazony i niemający zycia tez ma takie sytuacje? ja np. bym nigdy nie podrywal dziewczyny która mi się nie podoba, po co? ale widac zabolało :D pewnie sama nigdy podrywana nie była :D poza tym skad ty takie bzdury bierzesz nie znając mnie i całej sytuacji, nie będę przecież wszystkiego idiotko opisywal. jak mi cos zarzucasz to wyjasnij a nie słowa na wiatr rzucasz jak ten wuefista, co w syfie mieszkal w UK i myśli ze wszędzie taki syf jest. jarze doskonale, i co chcialas osiagnac tym nędznym gimbusowatym tekstem, niestety nie udało się a wręcz przeciwnie, tylko się osmieszylas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie jest zbyt atrakcyjny skoro wspomina ten podryw i jeszcze twierdzi ze rozwaliłby związek. Mi się takie sytuacje zdarzają często, biorę to z przymrużeniem oka i przez myśl mi by nie przyszło żeby rozwalać kogoś związek. Co jest miedzy dwoma osobami to ich sprawa. Ja jestem jedynie odpowiedzialna o to jak odpowiem na takie zaczepki. Jasne jest to że podobają się nam inne osoby niż nasz partner i jak np pojawi się alko to można stracić kontrolę, coś palnąć...ale żeby podniecać się tym do końca życia? Nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeej przecież to całkowicie normalne że podoba się nam więcej niż jedna osoba. Jest tyle atrakcyjnych ludzi i czasami zajęte osoby pozwalają sobie na flirt. Zdrady tez są częste i nie ma czym się oburzać. ja osobiście znam mnóstwo ludzi w otwartych związkach i ludzi w normalnych związkach którzy flirtuja z innymi. nie wszyscy maja tak spięte poślady jak ty, chłopcze. Ty znalazłeś swoja druga połowę z takimi samymi poglądami wiec czemu rozkminiasz co robią/ kiedys zrobili inni? Nos w swój sos i nie filozofuj bo nudzisz. Idź przynudzać swojej drugiej połówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko totalne idiotki mogą tak odwrocic kota ogonem :D ja pier/dole :D brak slow. :D czytaj ze zrozumieniem a nie wymyslasz bzdury. czekam na standardowy tekst o "kobiecym forum", już powinien się pojawić jakiś czas temu ale zaczely pieprzyc ze czyms się podniecam buaahahahah :D a chodzilo o to co wy debilki potraficie wyprawiac jak ktoś się wam podoba i nawet swojego faceta potraficie olewac chociaż siedzi obok, innych kwestii nie opisuje ale masakra mieć taka kobiete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech wam już będzie ze to normalne, usprawiedliwiajcie tez wasze zdrady i robienie lodzikow.:D papa :D ale jest to niesamowite ze tak wszystko co pisałem zapamietala albo zapamietaly :D musiało bardzo zaboleć i dobrze!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na prawde musze być bardzo nieatrakcyjny.:D jak tak teraz mysle i sobie przypominam to ja przecież opisałem tylko jedna, niedawna sytuacje W WIELKIM SKROCIE a ja przecież podobnych sytacji miałem kilka przez ostatnie kilka lat, w niektóre ciężko uwierzyć.:D fajnie tak powspominać "stare" czasy.:D hehehe niezle jaja były.. i weź ty zrozum kobiety.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba masz jakieś złe doświadczenia z kobietami że tak ględzisz. Ta agresja skierowana do obcych kobiet jest spowodowana własnymi doświadczeniami? Piszesz niby o kobiecie kumpla a odczucia bardzo detalicznie opisane. Weź już tu nie rob z siebie błazna bo widać że życia nie znasz. Ciekawe gdzie ta twoja dziewczyna/żona skoro tu siedzisz 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ten tekst o siedzeniu tu 24/7 :D dzisiaj wyjątkowo mnie wciagnela w ta glupia dyskusje i dluzej tu pognilem ale ostatnio raz na kilka dni tu wchodzę glownie na kiblu :D ale odwracaj kota ogonem dalej i myśl co chcesz, tylko to pozostalo z braku argumentow. pewnie sama tu gnije caly czas.:D bo zawsze tak jest, jak z tym tekstem o braku zycia, ze tylko frajerzy go uzywaja i mysla ze jak wrzuca tak innym to ich to zaboli heheheh.:D ale tak na prawde opisują swoja nedzna egzystencje. jestem w pracy jeszcze godzinke, dzisiaj wyjątkowo wieczor i kawalek nocki wiec sobie trochę popisałem i sie posmialem hahahah :D dzięki za ta rozrywke ;) jutro większość polaczkow ma wolne przez ciebie heheheheh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz mieć nudne życie i pracę skoro tu ciągle siedzisz. Ja w pracy świetnie się bawie i nie wale gorzkich żalow na FORUM A KOBIET :D tak dobrze czytasz. aha zapomniałam dodać : nie masz życia :D bajjj loser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale czy twoj facet wie ze sie swietnie bawisz kut/asami kumpli po kiblach w pracy? BUAHAHAHA bo innej zabawy to ty w pracy nie masz.:D moje zycie mi sie baaaaardzo podoba i wg ciebie "moge go nie miec" ale nie siedze tu ciagle w przeciwienstwie do ciebie. Mozemy porownac nasze zarobki i wtedy zobaczymy kto jest loserem, ty pewnie okolo minimalnej nadal jak wiekszosc polaczkow.:D a Wypier/dalaj trollico, pogadaj sobie z bingolem, jest na twoim poziomie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, zeby posmiac sie z takich idiotek jak ty ja MUSZE pisac na forum dla kogo? No wlasnie.:D logiczne, ale taki tepak ma problemy z mysleniem. Dodatkowo na kafe nikt mnie nie zbanuje (a nawet gdyby to mi nie zalezy)wiec mozna powiedziec co sie mysli a nie za jedno przeklenstwo ban. Z takimi jak ty trzeba ostro, inaczej nie trafi do tej twojej pustej mozgownicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a ten debil serio tu non stop siedzi. Komu chcesz wmówić że masz super życie i jeszcze wymyślasz że masz dziewczynę i pracę. Pewnie kolejny robił który musi pracować unsocial hours za psie pieniądze. Totalny przegryw z ciebie. Sobie sam wmawiaj ze podoba ci się takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam z takim cepem nie ma co dyskutować. Biedny chłopek :( musi po nocach pracować jak typowy przegraniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :D rozgryzlas mnie bo to sens mojego zycia zeby ktos na jakims forum uwierzyl ze mam moim zdaniem fajne zycie :) ale nie spodziewalem sie ze spotkam tu jasnowidzke ktora mnie rozgryzie.. tak, masz racje, siedze tu nonstop i nie mam i nigdy nie mialem dziewczyny ani pracy, jestem prawikiem i boje sie tez z domu wychodzic oraz placze w podusie bo nikt mnie nigdy nie lubil a myslalem ze znajde najlepszych, prawdziwych przyjaciol na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluje n was szmatu TFUUU zarazacie tylko wirusem HiV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe kretynka musi sama sobie przytakiwac jak bingol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki smietniki i roznosicielki hiv !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tu jesteś? Rzeczywiście non stop :O rzeczywiście super musisz mieć życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie za to tu nie ma przygłupko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mniej ogarnietych jak ta idiotka. wlaczylem powiadomienia o odpowiedziach w tym temacie wiec od razu mi wyskakuje na telefonie wiec mozna w sumie powiedziec ze jestem tu nonstop ale juz sie dosyc posmialem i mi sie znudzilas wiec je wylaczam, pisz sobie co chcesz zjebko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko winny się tłumaczy ;) Poza tym to rzeczywiście bardzo ważny temat, tak ważny że trzeba sobie powiadomienia włączyć. Ten temat to ważną część życia tego przegrywa wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do teraz nie wiedzialam jaki jest sens życia. Teraz juz wiem : ustawianie powiadomień na gównianych tematach dupowatego forum i rzucanie się z wywalonym jęzorem do odpisywania zarówno w dzień jak i w nocy. Dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie ale co tu duzo mowic polki to przeciez idiotki, sa falszywe, kasa, zero moralow, wartosci, szacunku, honoru, dupsko za kase tak samo daja i sie sprzedaja za kase, itd. czyli typowe smieciary niewarto sobie nimi glowe zawracac panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaku, nie musisz sobie przytakiwać ;) Polki wiedza ze są coś warte, ciebie to boli i tutaj z tego powodu placzesz. Proste :) ile ja takich ciulów widzę codziennie na ulicy. Nikt takiego śmiecia kijem nawet nie dotknie. Frustrację wylewaj dalej, może ci pomoże. Pewnie się ucieszyles z kolejnego powiadomienia w temacie, co? To musi być bardzo ekscytujące hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 13:32 Akurat nie mam nic wspolnego z poprzednimi komentarzami, moj komentarz to tylko z 12:55 bardzo mnie boli ze nie moge spac z Tebow powodu, wy cos warte hahaha zaloz kabaret bo dobrze ci wychodzi rozmieszanie, a ich wartosc widac za granica, a wiesz ile takich Szm/at widze a ulica nadal taka brudna. Ja nawet nieppdejde do was bo wstyd Polki cala Polska sie was wstydzi , polki lowcy hiva haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe idiotka mysli ze wszystkie posty ja pisze i sobie przytakuje :D ja nie musze sobie przytakiwac w przeciwienstwie, znowu, do ciebie tepaczko :D powiadomienia juz wylaczylem wiec sie tak nie podniecaj, wlaczylem je tylko dlatego wczoraj bo mialem niezly ubaw czytajac te twoje brednie i nie chcialo mi sie sprawdzac co jakis czas czy cos odpisalas. masz male pojecie o zyciu i przestan juz opisywac swoja nedzna wegetacje. nikt nie chce cie kijem tknac? :D ja lubie tlumaczyc takim netowym przegrywom jak bardzo sie myla, debilom jak ty i np bingol ktorzy mysla ze wszystko wiedza o innych hehehe. widzisz, wierz lub nie, je/be to, ale pracuje w jednej z najwiekszych agencji pracy w UK (wolisz nie wiedziec ile zarabiam :D) i mam w sumie juz tego dosyc, szczegolnie polaczkow blagajacych o prace, mysla ze raz ze mna pogadaja i juz jestesmy najlepszymi przyjaciolmi, mam dosyc tego falszu zaje/banego czyli ich, sa tak mili ze az sie rzygac od tego chce.. i dlatego od nowego roku zmieniam prace. wiec widzisz debilko, te twoje teorie o mnie mozesz sobie wsadzic w doopala :D nie odpisuj bo nudzisz masakrycznie i masz zero argumentow, tylko teksty ze zdrady i falsz to normalka hehehe moze w twojej nedznej wegetacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki esej :D którego nie przeczytam bo szkoda czasu. Widać, że masz bardzo interesujące zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×