Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Weź sobie cwelu na żonę Ukrainkę, niech c****erze twoje śmierdzące gacie i obciąga niemytego fiuta... zagranicę każdy może wyjechać? To dlaczego tylu Polaczków nieudaczników stoi pod sklepami i chla zamiast wyjechać i zarobić, skoro we własnym kraju nie potrafią... tylko płaczą, że za najniższą robił nie będzie. Nikt mu nie broni własną firmę założyć i być prezesem. Polki się ku/r/wią nagle, a jak faceci się k/u/r/wią na delegacjach, albo zagranicą, na dzi/wki wydają zamiast na rodzinę to jest dobrze? Kobiety i tak facetów w ku/rew/stwie nie przebiją, bo jestescie mistrzami od setek lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! Jaki gust maja niedokolebane polaczki to wiadomo nie od dziś. Na YT jakoś koleś z Londynu wstawił filmik z koleżanką Angielką. Gruba, sztuczna blondyna ( dodatku ubrana w sztuczne futerka czyli tandeta). Zlecialo się pełno chętnych i wychwalaja tą (baaardzo przeciętna, malo atrakcyjna laskę). Jeden z nich rozwalił mnie w ogóle pisząc ze laska ma akcent jak z BBC (w realu brzmi to jak pierwsza lepsza z council house :D) serio panowie? Serio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet tłusta angielska locha nie poleci na polaczka no, ale co się naślinią to ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie bawi bol d**y polczyn haha wasze jakies przekonania i dziwne teorie ktore wam siedza w glowach to jest naprawde strasze haha , moze przypomne wam kto wsadzal was do burdeli w latach 1999/2000r w calej Europie to byli wlasnie wasze jak to mowicie "polaczki". Czemu taki bol d**y macie czyzby duzo rodakow uderzylo w samo sedno ze jednak tymi sz/m/a/tami jestescie. Polczyny wieczne zakopleksione d/u/py, wescie cos ze soba zrobcie bo macie jakie dziwne teorie, urojenia itd. Na was za to bardzo patrza obcokrajowcy jak to zaliczyc i s/p/ierdolic, zawsze mordka mi sie ciezy jak slysze jak polczyna wylapuje kose lub znajda ja martwa bo jej wybranek ja zabil haha. Dalej zyjcie w swoich dziwnych przekonianach a ukrainki w Polsce was zjedza, z reszta juz to wlasnie robia na akademikach itd. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O guscie polek tez nie trzeba duzo mowic , bo tez was widac z spasionymi Angolami haha albo innymi stworzeniami, a najbardziej mnie r/o/z/p*****la samotne matki z kolorowymi bachorami wtedy mam beke jak chuj i smieje sie im prosto w ryj. Polczyny to naiwne dziewczynki mozna je robic w c/huja tak ze hoho teraz przeciez tez przesiaduja burdele i sa wsadzane przez Polakow Kolega wyżej ma racje Ukrainki was cisna jak chca , nie jedna polczyna na akademiku jak ukrainka do niej w/y/j***la to spuszczala glowke, zwijala ogon i szla dalej, nie jedna ukrainka w/y/j***la Polke z pokoju bo jej tam nie chcieli, Nie od dzis wiadomo ze Ukrainki , Polek nie lubia, wiec nimi gardza i slusznie bo ja tez wami gardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie była taka sytuacja 2 lata temu bodajże, w restauracji albo pubie, gdzie robiły tam dwie ukrainki i potem weszła Polka z koleżanka i niewiem od czego sie zaczeło ale zaczeły na siebie cisnac i ta jeda Ukrainka podeszla do Polki i w/y/j/e/b/a/l/a Polce na twarz liscia a Polka nic nie zrobiła tylko zabrała rzeczy i wyszła z kolezanka i było widac ze tez miała swieczki w oczach. Kumpel mi to opowidala ktory mieszka w Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polka ma klasę i nie będzie biła przybłędy z Ukrainy...proste. Może i dobrze że Polacy niższego sortu wola Ukrainki. Mogą im przywalic w twarz a ona z chęcią odda. Ciągnie swoj do swojego. Dzikie to, nadaje się do kuchni. Marzenie dla patologii ;) Ból d**y mówisz? Ja się cieszę że panie ze wschodu biorą polskie brudy a nam zostaje to co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:07 Tutaj się troszeczkę z tobą nie zgodzę, bo akurat kibole czy narodowcy nawet na Ukrainki nie spojrzą, chętnie to oni by ich powybijali. Ja jestem akurat Polką, a Ukrainki widuje naprawdę z porządnimi chłopakami nawet dużo jest już zaręczonych z nimi ;/ a też niestety widzę, że my (polskie dziewczyny) boimy się troche Ukrainek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! Możecie sobie szczekać a w głębi duszy wiecie że Polki maja powodzenie i więcej seksu a wy musicie zamulać i podniecac się angielskimi grubaskami które i tak was nie chcą. Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boimy sie? Nie powiedzialabym że się jakiejkolwiek nacji boję. Znam swoja wartość, jestem atrakcyjną i wykształcona i rodzinna kobietą. W każdej nacji znajdą się mniej atrakcyjne i bardziej odemnie to logiczne. Trzeba być zakompleksionym żeby jakiejś nacji się bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 15:48 Smieszniejszej wypowiedzi nie slyszalem, hahaha rola d/z/i/w/e/k widac pasuje, powodzenie - bo jestescie najlatwiejsze w Europie ale wy dalej wierzcie w swoja glupote i jakies powodzenie, proponuje spojrzec co pisza owas obcokrajowcy na stronie (juz nie pamietam dokladnie jakiej ) i temat jest zalozony i nazywa sie Polska - europejska tajlandia jedyni mozna pogratulowac bo zrobilyscie z Polski burdel. Czemu araby w sklepach w Anglii pytaja sie tylko o Polki a o inne nie Ukrainki , Rosjanki czy inna nacje - bo oni wiedza ze was najlatwiej zdobyc i nie trzeba sie starac bo sam tak zostalem zaczepiony i spytany czy niemam jakis fajnych kolezanek bo dowiedzieli sie ze jestem Polakiem, W Dubaju tez bylo o was glosno amatorki g/ó/w/n/a haha. Wiec zyjcie dalej swoich urojeniach i jakis dziwnych tezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Bo nie ma dżemu. Jakbys trochę pomyślał to sam mialbys odpowiedź, ale pozwól ze wytumacze. Urainek i Rosjanek nie ma zbyt dużo w UK bo ich kraje nie są w EU. Więcej Polek= większy odsetek łatwych Polek. Poza tym, skąd wiesz o co pyta się Arab w sklepie? Ty z Arabem z pewnością styczności nie miales, chyba ze twój corner shop to Harrods głuptasie. Madraścia nie grzeszysz ale chociaż Pakistańca od Araba się naucz odróżniać :D Ja natomiast jeszcze nigdy nie spotkalam się z pochylną opinia kobiet jakiejkolwiek nacji ja temat Polaków. One was w ogóle nie uwzględniają, odpadacie w przedbiegach ;) jesteście niżej niż właśnie taki Pakistanczyk czy Hindus. Wstyd! Ani kasy, ani wyglądu, ani manier, ani penisa nie macie. :D :D. Taka prawda i dobrze o tym wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:33 Jakaś lola bedzie mnie uczyc jak rozpoznac araba od pakistanca serio ?? ty siebie naprawde slyszysz?? O co sie pytał arab w sklepie? hahaha widac glupota to twoja ulubiona cecha charakteru, jezyka angielski ale ty zapewne nie wiesz co to jest nie ? Wy za jestescie bardzo uwzglednianie jako darmowe worki na sperme, i kazdy obcokrajowiec wam to powie sry wam tego nie powiedza bo straca darmowe panienki Widac kim jestes po tym komentarzu? ani kasy ani wygladu ani manier ani penisa buahahahahha ale masz dziewczynko problem zyciowy, wspolczuje naprawde wlasnie jak wczesniej tam ludzie pisali zyjecie dziwnym swiecie ze swoimi jakims urojeniami, a kto nas nie uwzgledniania Angielka a co nas angielki obchoda my nie latamy za panienkami zagranicy jak wy bo ksiezniczka - hajs sie musi zgadzac i siedziec na d***e i tak robicie jako sprzataczki i sluzace u swoich swiatowy partnerow ktorzy i tak kopna was w d**e Znam takie jak ty wielkie dziewczyny swiatowe ktore teraz same bachorami zostaly, mam takie wlasnie 2 na osiedlu. Myslicie ze wy polakow wogole obchodzicie przeciez zawsze gdy mozna uslyszec jak dostajecie kose albo znajda was martwa to polacy sie ciesza w komentarzach(mozna to zobaczyc na fb itd) tak jak ostatnio jedna wylapa od Angola w pociagu na p**de. Jedynie co tylko to Polsce wstyd przynosicie i nic wiecej, mam nadzieje ze od Ukrianek bardziej w p**de wylapiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaznie partnerem Polki jest jakis murzyn (senegalczyk, nigeryjczyk czy inne stworzenie) albo pakistanczyk ktory ma paszport brytyjski czy niemiecki itd. Wiec panowie nie ma co tu zazdroscic, czym sie roznimi od nich a tym jak my wstajemy rano to mamy glowie ze dzis do pracy jak bedzie wygladal nasz dzien tak ma kazdy Polak , Hiszpan itd a taki murzyn czy inne tego typu stworzenie ma co tu dzis z/a/r/u/c/h/a/c, kilka lat lepili chatki na swoich wysepkach a dzis sa wymarzonymi partnerami Polek gdyby nie bialy czlowiek to do dzis nie wiedzieli do czego sluzy toaleta z reszta i taka wlasnie ciemnota przyszla do Europy na zasilki oni jeszcze r/u/c/h/a/j/a samochody(mozna to zobaczyc na yt jest filmik) wiec jak juz mowicie o guscie to wlasnie wam strescilem waszych dymaczy Polki. Panowie duzo dziewczyn z PL co jest w Uk ma hiva czy inna chorobe weneryczna wiec odrazu was ostrzegam nie tykac Polki za granica bo nie wiadomo czym sie mozecie zarazic, z reszta w kraju tez sa z hiv. Tez duzo Polek pomaga im handlowac narkotykami itd i jeszcze jak mowimy o chlaniu to propnuje wam sprawdzic Polki ktore wychodza z Londynskich klubow , pijane w trzy d**y , zygaja na trawniki jak psy. Mieszkalem 3 lata w UK i bylem rok w Niemczech i swoje widzialem jak i slyszalem, duzo obcokrajowcow jest zaintersowanych Polkami bo mozna gdzies je obrucic czy gdzies za klubem czy toalecie itd. Jak juz kolezanki pisza o Polakach, to posprawdzajcie jakie interesy robia Polacy z klimatu w UK czy innych panstwach, malych miastach Polacy na bramkach czy burdele naleza do Polakow gdzie oczywiscie znajduja sie Polki ;) Taka sytuacja jak bylo w Glasgow w 2009r gdzie byla ekipka konkretnych nozownikow i latal po calym Glasgow ale przyjechali emigranci z Polski ze konkretnymi kartotekami i szybko wykosili tych nozownikow przyjmuja duza czesc interesow (mozna tam popytac ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się odróżniać Araba od Paki to możemy dyskutować, ćwoku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ludzie co wy tu za historie piszecie? I w jakim towarzystwie się obracacie? Dużo to o was mówi. Ja osobiście jestem młodą dziewczyną, w normalnym związku. W moim życiu nie było ani kolorowych (nie mój typ) ani polskich dresiarzy. Nie było też narkotyków ani chodzenia do klubów i spania z przypadkowymi ludźmi. Nie jestem tandetną lala która na emigracji zachowuje się jak spuszczona z łańcucha. Wspolczuje doświadczeń i kolegów których opiniami aż tak bardzo się podniecacie ;) Ja Polaków wielu nie znam ale tych których znam to kulturalni ludzie którzy za granicą osiągnęli więcej niż niejeden tubylec. Wy chyba jesteście niezła patologią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez z tych spokojnych normalnych ALE co mnie obchodzi co robią inne? Tak samo jak mi to lata że nieudacznicy powyżej są tak sfrustrowani że muszą wzywać rodaczki tylko dlatego że żadna im nie da. *Prych*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:17 A ta nadal bedzie uczyc ludzi kto pakistanczyk a kto arab ty naprawde dobrze sie czujesz ?? czy dzisiaj mielismy ciezki dzien ?? Ja tez znam duzo Polakow ktory nawet kraju bardzo dobrze sobie radza i sa porzadni, ale jest duzo patologii za granica i tego nieda sie ukryc... niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo Pakistanczyk i Arab to jednak 2 różne rzeczy ale okkkk.... A co do patologii, no cóż patologia szczeka najgłośniej. I o ile nie mam nic do ludzi biednych, z patologicznych rodzin którzy jednak maja maniery i wychodzą na ludzi to ci którzy tu szczekaja, wyzywają i zachowują się jakbynim 5tej klepki brakowało powinni być unicestwieni bo truja powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposob obrazaja?? Bo mowia prawde o Polkach za granica?? to jest obrazanie ? Dzieki ze nam powiedzialas ze pakistanczyk i arab to dwie rozne rzeczy. Moze dla was jest to obrazanie, bo ja tez bym sie wstydzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się że wolą arabusów od was bo oni może mają zasady ale kobietom tak nie wypominają jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arab ma zasady ?? hahahahahahahahahahahahahaha czegos sie nacpal/ala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab wam tego nie wypomni, bo stracil by szanse na darmowa panienke z Polski a z reszta dla was to bez roznicy nawet jakby powiedzial Polce prosto w twarz "jestes d****a" to i tak by mu dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź k***a lewacki prawiku idź spać bo trujesz głowe innym i mi :) ma zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 23:05 Nazywasz mnie lewackim prawikiem a mowisz o jakis sztucznych "zasadach" arabach?? tego jeszcze nie pili haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie nie dziwie ze Polacy wola Ukrainki bo wola miec obok siebie prawilna i carakterna dziewczyny niz p**dowata Polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki przeciez to szmaciska i nic wiecej, one nawet cie sprzedaz zeby ochronic arabow i jeszcze te gowno rozmnazaja jak byla sytuacja z meksykancami polka dostala liscia i jeszcze chlopak od nic kose na plazy i chlopaki ruszyli mu pomoc a te p***y sprzedawaly polskich chlopakow na komendzie lub sytuacja z bylym muzulmaninem ktory zostal zatakowany przez muslimow kolo domu i polacy mu pomogli to tez im przeszkadza ze po c/h/u/j to robili i najezdzali na nich p***y glupie W/y/p/i/e/r/d/a/lajcie z tego kraju jak najszybciej bo nikomu tu potrzebne nie jestescie i tylko wstyd przynosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Polki sie szmaca. Dziekuje za uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! Wystarczy napisać jedno zdanie a skrzywdzony przez los zasra całą stronę płaczliwymi postami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak nie ciula ma to nie ma cale dnie a jak się zjuszy to co 5 minut wstawia posty (oczywiście jako ktoś inny). Kafe nie jest aż tak popularne, ciołku, wiec dokładnie widać że ta ostatnia seria desperackich postów jest twoja. Żenada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×