Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

powrót don adriano lopeza

Polecane posty

Gość gość
harem rośnie ;) "niewolnicę" sam bym ci podprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adriano lopez dziś ten switch to jakis desperat x raczej nie, ale wie o czym pisze. Jednak ty tu jestes dominem, scena jest twoja, do dzieła i koniec o******lania sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch02
kotko,nie chcialem Cię uświadamiać.bo wiem ,że nie muszę.Przepraszam jeśli tak odczytałaś.Wiem ,że którzy tu piszą coś tam wiedzą o wirtualu,ale wiekszość nie dotknęła tego na własnej skórze;) onieee Smoff nie jestem zdeterminowany;)Nie jesstem też tylko teoretykiem:P a kffeeee nie jest dla mnie być albo nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wpadł w samouwielbienie.Zawsze to coś.Nie zastosowal się do moich rad. A może tak jakaś dyskusja? czy tylko fanfaronada?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam to nie napisał Smoff tylko Adriano:D w każdym razie ponoć master:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się nie wykazaliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adriano lopez dziś tak jest to ja mam to cos a nie on to ja jestem krolem kafe x hehehe az kliknalem w twoj profil czy przypadkiem jakis idiot cie nie podszywa, ale to nadal ty we wlasnej osobie. Pocieszny jestes. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś stare ,,de wódki" pewnie Adriano:P Dobrze ,że za marzenia nie karają. Wyłapujesz je w szołapie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się.Gratulejszyn:D No wiesszzzz tak mi dałeś czadu tekstami ,że chyba zaraz oćwiczę na czacie suczkę.Bądź dobry dla kobiet! Chcesz żeby cierpiała przez ciebie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian a czy juz zamowiles zestaw "przyrzadow" grey'a, czy mama nadal poczte przechwytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko, szynki kobiece,a piersi???mogą być też.Tak ma razie lekko,by nie bolało lecz lekko dało się we znaki.Z uniesionymi do góry ramionami. Lubię stopniować ból i zawstydzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiadek jak zawsze smaczniutki w twoim wykonaniu. Wchłonąłem i ułożyłem go w brzuszku drinkiem. Zauważyłaś ile tu lania wody i trzepania piany? Przechodzą samych siebie w ble ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
switch to ty bądź dobry dla kobiet szanuj je chłopie (jakieś stare ,,de wódki" pewnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tego greya narobiło się tematów, bozszzzzeeeee.Naoglądały się dzieci filmów i fantazja ponosi.Powinno być dozwolone od lat 30-tu?:P Co drugi to master-teoretyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smofek??? No ,że cie nie poznałem:D spoko,nie denerwuj się.Ktoś Ci zabrał temat?czy kogoś?;)Nikt tu nikogo nie zabiera.Sam Adrian mówi ,że Panie wybierają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×