Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

powrót don adriano lopeza

Polecane posty

Gość gość
luknij u Smoffa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno trzeba przyznac greyowi, dzieki niemu, temat wyszedl z katakumb na salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu jestem największym masterem, i do tego znanym trollem. Wchodzę w ten przybytek z karcicielem. Kotka na dzień dobry zostaje wychłostana po pośladkach pejczykiem, GGGB dostaje kaganiec z kulką żeby nie gadała, a pomarańczową zazdrośnicę podwieszam za sutki do sufitu. Nieźle, co? :) A wy chłopaki dostajecie po 10 zł na lody, resztę kogucikowania dokończycie w Zielonej Budce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielcy specjalisci od BDSM jestescie zalosni kazdy moze robic co mu sie podoba a wy sie zajmijcie swoimi fantazjami o ile je macie Zachowujecie sie jakbyscie pozjadali wszystkie rozumy i posiedli wiedze tajemna Niech do was dotrze ze kazdy moze sie bawic jak zechce i nazywac to jak mu sie podoba To wy zalosni znawcy jestescie smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, przecież chyba nie wątpisz w mój kulinarny talent? Tylko z drinkami nie przesadzaj, nie wyssij wszystkiego , jak wrócę twój wojownik ma być sztywny jak maszt fregaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przecież bawimy się jak chcemy gościu.My wciąż zgłębiamy tę wiedzę tajemną.Ciąglę ją zgłębiamy,uczymy się.Nikt tu nie jest znawcą bdsm wszyscy tu jestesmy amatorzy.Ale uczymy się,spoko kotku:).piszę z doskoku bo własnie nagą kobietkę ćwiczę przysiadami na czacie ot tak bawimy się nieźle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczy i wie ,że piszę gdzieś indziej,niezłe poniżenie nieprawdaż?zadałem jej jeszcze dwadzieścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trenujesz ją na czacie? Pewnie znudzona wpierdziela jogurt i przegląda Zalando :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trenuję na czacie z kamerkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kucnęła i czeka aż skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki z Armando Lopeza master jak z Jukena trol Czyli dopóki 100 razy o tym nie wspomną i nie napiszą to by nikt się nie zorientował. Ale ten Armand to baba na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch02
uderz w stół a nożyce się odezwą,kotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taki z Armando Lopeza master jak z Jukena trol Czyli dopóki 100 razy o tym nie wspomną i nie napiszą to by nikt się nie zorientował.  Ale ten Armand to baba na 100%  gghhhhh W punkt :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Aj to ja zaplusuję:P mi Lopez nie przeszkadza czego tam sobie słuchasz:) z disco m.youtube.com/watch?v=osKRyq7b-0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u ciebie? Kilka spamków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×