Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego on mi miesza w glowie

Polecane posty

Gość gość

Prosze Was... Podpowiedzcie mi co mam robic. Spotykaliśmy sie pól roku, znaliśmy sie z dawnych lat. Pokochałam go jak nigdy nigdy nikogo... Nie chcial mnie poznać z rodzina ze znajomymi widywaliśmy sie coraz rzadziej... Wygladalo to jak związek weekendowy na sex. Nagle stwierdził ze ma depresje i to nie czas na związek. Tak wszystko dobieglo konca. Nie odzywałam sie do niego 8 miesiący mimo ze on stale pisal. Od jakiegoś czasu zaczął pisac częściej i więcej blagal moja kolezanke żeby ze mną porozmawiala... Odpisalam mu blagal o spotkanie i chcial mi wszystko wytłumaczy. Spotkałam się z nim. Powiedzial ze zostawił mnie bo jego rodzina nagadala mu o konsekwencjach bycia z kobieta i dzieckiem. Ze rodzina mojego byłego partnera bedzie go oskazrac ze mój byly bedzie sie mscil a my nigdy sie nie uwolnimy powiedzial ze chcial zrobić wszystko żebym go znienawidzila. Ale nie potrafił przestać o mnie myśleć plakal przytulam mnie calowal po rękach. Kiedy ja uświadomiłam sobie ze powód dla którego mnie zostawił caly czas bul przy mnie poprosiłam by odwioz mnie do domu . On jednak stale pisal. Przy rozmowie stwierdził ze jest frajerem ze lazda koleina partnerkę bedzie porownywal do mnie ze sytuacja przerasta go psychicznie wiec odnioslam wrażenie ze jesteś cudowna... Ale jednak nie. Pisal stale ale mnie to zbyt bolalo... Mieszal mi w glowie. Czułam ze nie chce mnie odzyskać powiedziałam mu ze nigdy nie będziemy kolegami ze ja nie potrafię bo dalej mnie to boli. Poblokowalam go na wszystkich portalach i znów planuje mu nie odpisywać bo nie chce juz cierpieć. Czy ja dobrze zrobilam? Czy powinnam utrzymywać znajomość z nadzieja ze cos z tego bedzoe. Co robic błagam pomóżcie mi. Bo ja go kocham i nie wiem czy o nim zapomnieć czy co ja mam rovic prosze Was smutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz poznac co on naprawde mysli, co czuje, jakie ma intencje napisz do mojej wróżki Sofii. Ona Ci wszystko wytłumaczy. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieckiem się zajmij a nie w kółko o gachu myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×