Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Ewa 😘, dziekuje Ci za Twoje delikatne dlonie:D, ktore czule muskaja moje czule miejsca:P, potrzebuje jednak czegos wiecej. Chcialbym uslyszec co Ci sie snilo:D, musialo byc cos niezwyklego:P Zagladaj do nas najczesciej jak tylko mozesz:D a najlepiej wracaj do nas jak najszybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_a
Gosc 18:50 seks z nieznajomym to jest cos:-D Najlepiej w windzie gdzie zimny metal ,lustra kontrastują z gorącem naszych splecionych w roskosznym uścisku ciał:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy czuje się taka filigranowa w Twoich ramionach:-D Podnieca mnie świadomosc tego co za chwile sie stanie. Z niecierpliwoscia czekam na nieunikniony pokaz Twoiej dominacji. Chce byc uległa poczuć się jak niewolnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, Ty niegrzeczna:P,z sasiadem w windzie sex uprawialas? :D, no i jak bylo, musisz mi o tym opowiedziec :P. Hej Ada 😘 Witam dziewczyny zagladajace na topik 😘 Hej chlopaki 🖐️. Zbliza sie weekend wielkimi krokami :D, oj bedzie sie dzialo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaa
Co za szaleństwo planujesz?:) Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klawy77
Witaj Kochana 😘, jeszcze nie wiem, zobaczymy kto bedzie distepny :)i na co bedzie ochote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladnalem poprzedni topik i widze, ze chetna jestes umowic sie ze mna :D, jak sama przyznalas, ze wlasnie Ty przylozylas 👄do mojej wygranej :P. Od tamtego czasu jeszcze nagrody:D nie odebralem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaa
Aha czyli po prostu z góry optymistyczne założenia:) ja dzisiaj skorzystam w końcu z pogody bo sporo mam pracy koło domu także mega przyjemnego dnia i jeszcze lepszego weekendu w świetnym towarzystwie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaa
Masz wątpliwości co do mojej zasługi?:) im trudniej zdobywasz, tym bardziej doceniasz 👄 znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a_da" Z którym to już leszczem z z kafetełe masz wizje z windą i lustrami?:-D Świeżynka, dobre sobie a palców u rąk zabrakłoby na windy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj o Adzie Stopka z podtekstem usteczka i serduszka i inne emotki awek oczywiście erotyczny przepycha stronki, piosnki z YT narzeka: znowu zapchane itd X XXX x ale ona kurrffa świeżynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu? Co za sensacje? Większość starych wyjadaczy wie kto się kryje za nickiem:-D. Wszyscy się na niej poznali a najlepiej niedoszły mąż ,wziął był spier/do/lił :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kogo to obchodzi, co chcecie udowadniac? Prosze zostawcie Ade w spokoju 🖐️i moj topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, jak Cie zlapie to bedziesz spiewac :D do innej nutki:P Musze wracac do pracy, po poludniu sie odezwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nutka, srutka, winko, seksiczek, pończoszki, przepychanki, klawik, adzia przebrana, świeżutka, całuski, buziaczki, cytacik, nóżki zajepane z necika= kurfa ile ty masz dzidzio piernik lat?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena mąż jednak został w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adę?:-D Co ty nie powiesz? Adę? :-D To teraz tak ma na imię:- D :classic_cool: Nie podoba się łosiu to piszcie prywatnie.Na razie to forume ogólne i ludzie komentują.Nie dziwota że kiedy widzą przebraną klamczuszkę demaskują obłudników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto to w końcu? Silena ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ada"roczniczek 85 = 33 latka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się liczyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka silena barani łbie??? To przebrana Nowa jest. Infatylna i p******a. pierdoły pisze identyczne jak z zimnym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest Ada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa97 pisała na zamku z Tabasco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty siedzisz tu codziennie i nękasz każdego. Jesteś zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerem sa ci którzy udają swiezaków z ukradzionymi nóżkami. Wstyd Nowa97 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijaczka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty siedzisz tu od dawna przypominasz nicki które dawno tu nie piszą bo dość mieli takich debili jak ty nie masz własnego życia głupi ciulu? A może ty kurrfa zaloguj się na swój nick? O co ci chodzi? zawsze wszystko niszczysz? chyba tak , dlatego jesteś taki samotny i znienawidzony. Idź podbij swój temat rzekę chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×