Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
hahhaha super wiersz;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh dzięki :-):-) Zmieniam pierwszy wers: Kajetan to Żul i psychopata brzmi według mnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sahara Idź do Mam Talent :D możesz być poetą, lub wymyślić do tego bit i to zarapować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujcie, oglądam zdjęcie z CV i miękną mi nogi ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palnij se w leb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan P z celi
Dobrze że ci miękną będzie łatwiej je poćwiartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan P z celi
Powoem Wam coś w zaufaniu. Kolega z celi ma dużego i już mi o***t przeorał 7 razy odkąd tutaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam wczoraj m.in. to zdjęcie na telewizorze. Zdjęcie z cv na telewizorze > zdjęcie z cv na telefonie. Po prostu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan P z celi dziś Powoem Wam coś w zaufaniu. Kolega z celi ma dużego i już mi o***t przeorał 7 razy odkąd tutaj jestem. aaaa to dopero poczatek zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On jest w świetle jupiterów, chce pokazać siebie takim, jakim chciał się zbudować. To jest jego kreacja, wszystkie światła i jupitery na mnie. To też może być wynik odrzucenia pomocy matki, rodziny, stad mogło się urodzić jego ego, osobowość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz to i tak jest najlepsze: Lecz on jej zaraz kieckę zakasuje, Za palcowe wpierw zabiera się sprawki, Potem waginę językiem masuje, Skłonny jeść słodkie w ramach przystawki, XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swietle jupiterow to on bedzie jak go za jaja powiesza i na widok publiczny wystawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e sie psycholowi od dobrobytu poprzewracalo :( no i ma czego chcial .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
virriel to blog Kajetana? lucullus.varsoviensis@gmail.com? To wszystko jego teksty? I skad wiesz ze to on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na e-mail nie masz co pisać... I tak nie odpisze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Skąd wiem ze to jego strona? Nie wiem skąd. Po prostu wiem. Przeczytałam chyba już wszystko co dotyczy Kajetana. Potem wrzucę Wam jego wiersz w którym się zakochałam. Wracam do genetyki.... W głowie pustka. .. Nie.... Kajetan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisze, przez jakiś czas nawet nie przeczyta, ale zawsze to e-mail wysłany na jego adres. To już są jakieś emocje, to już jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Familiadzie pytanie o rasę psa, która ma w nazwie państwo. Ktoś: Maltańczyk. Ja: :D :D :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam pobieznie 2 teksty, Bruno to on, mysle ze jesli kogos to interesuje to jest to porzadne studium jego psychiki. Nie chce mi sie w to zaglebiac. Zdecydowanie facet ma wygorowane ego, teksty sa skomplikowane, ale jego styl nie przekonuje mnie, nie potrafi polaczyc ze soba w logiczna calosc pewnych watkow/motywow. Jego filozofia zyciowa tkwi w calkowitym odrzuceniu hedonistycznych wartosci, dlatego odrzuca ta dziewczyne (erotyk) bo nie chce sie angazowac w zadne relacje, krytykuje kapitalizm i potrzeby wspolczesnego czlowieka, a kanibalizm to wedlug niego forma buntu. Raczej nie wroce do tych tekstow, bo napawaja mnie lekiem/dziwnym niepokojem, maja depresyjny wplyw na moja psychike. Rysuje mi sie obraz czlowieka niedowartosciowanego, nieszczesliwego i przekonanego o swojej wyzszosci nad inymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×