Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość kocham drzewa
/Może czas pomyśleć o spowiedzi wielkanocnej? A może od razu do egzorcysty?/ - dobre :D:D:D /Kajetan wielbiciel przyrody...i dręczyciel zwierząt. ..Kajetan ciepły ,swój chłop.... i arogancki mruk..... Kajetan uprzejmy dżentelmen. ..i brutalny bezwzgledny morderca/ - też to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzdokadposzlitamci
A skad wiecie, ze byl wielbicielem przyrody? Cos pisalyscie o jakims wierszu nt lasu? Cos takiego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne z czym sie bedzie teraz kontaktowal to palki wspolwiezniow ,bedzie je ssal zaraz po wyciagnieciu z jego rozwalonego anuska ,a czekolada bedzie sie mu rozmazywac wokol usteczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzdokadposzlitamci
A można je gdzieś przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
W części 1 tego wątku były w klejone przez którąś z dziewczyn. Adresu Strony nie znam gdzie były ... Zawale studia przez ten Kajtek bez majtek , o moim chyba już były facecie który najwyraźniej kopnął mnie w zad juz nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech strzela Kajtkowi fote w jego wieziennym kombinezonku, a wy bedziecie mogly kupic sobie plakat z jego nadZwyczajna podobizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta strona ksiaze i zabrak nie istnieje. Trafilam na konto ksiaze i zebrak na twitterze i tam byl link do tej strony, ale jej juz noe ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzdokadposzlitamci
Ja tez kurde, mam sie uczyc PC, ale co chwila cos o nim czytam, co chwila nowy post na forum i jaks nie mogę :( co sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzdokadposzlitamci - mnie pomaga jazda na rowerze. Zrobiłam dziś 50 km i ani razu nie pomyślałam o K, a zazwyczaj myślę o nim nawet jak śpię... Chyba powinnam jeździć 24h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breaking news: kurtka podobno ze sklepu Big Star, ale w PCC już wyprzedana. O ile rzecz jasna ten chłopak mnie nie wkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie dziewczyny on nie jest wart waszej uwagi. Nie zawracajcie sobi nim glowy, bo ten czlowiek nie jest zdolny do zadnych uczuc. Uroda to nie wszystko, za 20 lat sie zestarzeje i po dlugim pobycie w wiezieniu bedzie jeszcze bardziej zdegenerowany. To smutne, bo gdyby nie jedna decyzja to mial potencjal byc cos zrobic z wlasnym zyciem. Nie wykorzystal tego, jego wina. Nie mozna go uspraiedliwiac, ze byl zagubiony czy nieszczesliwy. Bo naprawde zabicie kogos z tak blahego powodu swiadczy tylko o jego moralnym upadku. Kajetan patrzyl na to jak ta dziewczyna umiera, jak sie meczyla, a on jeszcze twierdzi ze nie cierpiala bo zrobil to szybko. Naprawde w to wierzycie? Zwykle skaleczenie nozem boli jak cholera, a tym bardziej jak ktos sie wykrkwawia na smierc i dusi. I to cierpienie psychiczne, ze w tym momencie umierasz, ze nie mozesz pozegnac sie z rodzina czy chlopakiem. Tak poprostu, dla was to banalne, niegodne uwagi, dla tej dziewczyny i jej rodziny to dramat. Nie wiadomo nawet, czy w momencie jak jej odcinal glowe to tego nie czula, bo mogla byc tylko w agonii. Mozna byc oczytanym i inteligentnym, a mimo wszystko zlym czlowiekiem. I on wlasnie taki jest - zmanierowany do szpiku kosci bez zadnych moralnych/etycznych wartosci. Zadna z was nawet nie ineteresuja jego motywy, tylko jak zakrecone gimby klepiecie w kolko te same teksty. No straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K trzeba poprostu pomoc. Jego rodzina,przyjaciele... olali go!! Nie jestescie psychiatrami wiec nie wiecie co on ma w glowie... Nie wiecie co czuje i co mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Wiesz yennefer wszystko to bardzo pięknie brzmi. Pytanie czy on sam będzie chciał takiej pomocy. Być może niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W koncu ktos po ludzku do tego podchodzi. Ale tutaj to nie ma znaczenia, bo kazda uwage czy chec dyskusji traktujecie jak atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes psychiatra? Siedziesz w jego glowie, masz dostep do tego co mysli? Wiesz tyle co media ci przekaza. I skad taki wniosek, ze rodzina i przyjaciele odwrocili sie od niego? Nie mozna nikogo uszczesliwiac na sile. Nikt nie bedzie zabiegal o twoje towarzystwo jesli ty sama tego nie chcesz. Kajetan to nie pepek swiata (chociaz ty myslisz inaczej), tylko kolejny czlowiek na tej planecie. Jesli mialabym w swoim otoczeniu osobe o tak skrajnych pogladach, tak skomplikowana wewnetrznie to tez bym jej unikala. Kajetan nie byl poszkodowany przez los, jest zdrowym mezczyzna w kwiecie wieku, zdobyl wyksztalcenie i gdyby nie jego psychika to moglby dalej zyc sobie jak paczek w masle. Co maja powiedziec ludzie chorzy, niepelnosprawni, biedni, ktorzy nie mieli tyle szans w zyciu co Kajetan. Inna osoba docenilaby to co on mial i na pewno bylaby wdzieczna losowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze Redivy nie przeszło. Redivy miała dzisiaj ciężki dzień i pierwsze co jak wróciła do domu to cos zjadła i poszła spać. Teraz wstała i oczywiście co pierwsze? Chwyciła za telefon i sprawdziła czy jest cos nowego K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
Zadna z was nawet nie ineteresuja jego motywy - mnie właśnie najbardziej interesują te motywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rownież. W poprzednich częściach wątku wielokrotnie o tym rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie kurtki to pojde jutro i sprawdzę ^^ A co! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz jeszcze jakie gacie nosil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kajetan nie lubi sie myć i śmierdzi od niego śledziem, a na ptaku ma spleśnialy ser. słyszałem też że capie mu z gęby jak nieboszczykowi, dlatego laski go unikały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan to brudas i psychopata A w gaciach ma krótkiego kata Na którego krecił bata Bo jakże być moralnie wolnym Jak jest się mentalnie nieudolnym I wypiera się hedonizmu na rzecz łacinskiego makaronizmu I mieszka sie w komunie Mówiac precz fortunie Która na niego czekala Gdyby nie wyszła taka zakała Matka rozpacza, ociec rozpacza A kajtek się stacza i stacza I stoczył się doszczętnie Nikczemnie i chętnie Czeka go żywot nieciekawy Bez Sahary i murawy Zato w więzieniu na Rakowieckiej W insytucji czysto świeckiej Która pasuje jak ulał do tego szatana Poznańskiego Kajetana I już nie będzie uczty z ludzkiej wątroby A jedynie tanie podroby Arrivederci filozofie od siedmiu boleści Niedlugo skończą sie nawet medialne wieści O tobie i twojej odwiecznej boleści Pelnej demonów i odczłowieczenia Pozbawiając rodzinę dobrego imienia Przepadnij zatem w otchłani ciemności Ty nikczemniku, kolekcjonerze kości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×