Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
ale pomyslcie sobie jesli naprawde jest chory, to te zmiany trwaja od lat....Wiec nie ma psychozy, poprostu w pewnym momencie wybral zlo, ma taka psychika moze podatna na sekty itp. Wiecie mozan pisac artykuly o kanibalizmie, ja interesowalam sie na studiach (medioznastwo) np. genderyzmem i analizowalam motywy sado maso w videoklipach, co nie znaczy ze sama mam takie upodobania - wrecz przeciwnie. Ale Kajtka musial kanibalizm fascynowac, bo rzeczywisie chcial to zrealizowac. Na tym polega ta roznica. Przczytajcie sobie teksty na jego blogu, dla mnie one nie sa normalne, jego myslenie jest dziwne. Bruno to autoportret Kajetana. Zauwazcie, ze wielu psychopatow bylo wyksztalconych i oczytanych, super zintegrowanych w spoleczenstwie, a mimo wszystko wybrali taka a nie inna droge. Nie krytykuje was dziewczyny, jedynie podkreslam pewne fakty. Nie kazdy czowiek fascynujacy sie zlem musi byc chory psychicznie. Kajetan nie odczuwa zadnej empatii, bo inaczej w zyciu nie popelnilby takiej zbrodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś w komentarzach znalazłam wpis,ale teraz niewiem z jakiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie link do tego bloga wiem już pisałyście,że był podawany,ale nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest własnie smutne co w jego życiu musiało się wydarzyć,że wybrał taką droge miał całe,życie przed sobą i tak je zmarnował,niewiem nie jestem psychologiem czy psychiatrą żeby mnie to oceniać ale wielka szkoda i to jest najgorsze,że teraz tylko możemy rozważać co by było gdyby...dlaczego nikt wcześniej Mu nie pomógł podobno znajomi widzieli,że się zmienił,więc rodzina pewnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie z tym brakiem empatii. Wybrał osobę zupełnie obca, nawet nie chciał widzieć jak jego ofiara będzie wyglądać. Po wejściu do domu był zdenerwowany, miotał sie i zabił ja dość szybko po wymianie zaledwie kilku zdań kiedy sie odwróciła. Według mnie, takie zachowanie moze świadczyć ze po prostu nie chciał mieć żadnego stosunku emocjonalnego z potencjalna ofiara. Inaczej emocje wzięłyby gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu mozna tylko pomoc odcinajac mu glowe, tak,jak on to zrobil. Taki czlowiek bedzie dalej zabijal,jezeli tylko bedzie mial taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nikt nic nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję nowych zdjęć. Nie ważne czy nowych dosłownie czy sprzed np. 5 lat, ale muszę coś mieć (w tym miejscu chciałabym pozdrowić znajomych K. Halp meh, please)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja też chętnie zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
redivy empatia polega na tym, ze czlowiek potrafi sie wczuc w inna osoba, rowniez obca. Uwielbiam moje dwa kociaki i bardzo o nie dbam, ale czy to oznacza, ze moglabym znecac sie nad obcym kotem na ulicy tylko dlatego, ze nie mam z nim wiezi emocjonalnej??? Oczywiscie ze nie. A dlaczego? Bo wiem ze jest to istota zyjaca i odczuwa bol tak samo jak ja. Kajetan nie przejomowal sie tym, ze ta kobieta w chwili smierci przezywala tortury. Oficjalny powod to jego egoistyczne samodoskonalenie. Prawdziwy moze byc zupelnie inny i ja uwazam, ze mu sprawialo przyjemnosc przejecie wladzy nad czyims zyciem - z tego czerpal satysfakcje i adrenaline. Jak wogole czlowiek moze swiadomie tak interprtowac samodoskonalenie? Przeciez to niedorzeczne. Temat jak rzeka. Nie mam dla niego wspolczucia, tak samo jak on nie mial dla swojej ofiary i swojej rodziny. Jak mozna zrobic cos takiego wlasnym rodzicom? No pytam sie jak??? Jesli jutro zdecyduje sie zabic obcego czlowieka na ulicy to bedzie to moja swiadoma decyzja i nie ma zadnego ale. Bo nie niektore bledy sa nieodrwracalne i on niestety musi poniesc teraz konsekwensje swoich czynow. Moze to straszne co napisze, ale lepiej byloby jakby popelnil samobojstwo przynajmniej nie meczylby dluzej swojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne niedługo bedą nowe zdjęcia jak bedą go przewozić do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jej nie torturowal tylko zadal jej jeden cios nozem w tetnice,a glowe obciął ze wzgledow praktycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś on jej nie torturowal tylko zadal jej jeden cios nozem w tetnice,a glowe obciął ze wzgledow praktycznych... x taaa.... a ty tam pewnie bylas i widzialas? szkoda,ze tobie tego nie zrobil:( jednej kretynki bylo by mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś on jej nie torturowal tylko zadal jej jeden cios nozem w tetnice,a glowe obciął ze wzgledow praktycznych A myslisz ze to takie siup do przodu jak umierasz od wykrwawienia sie na smierc? Jak sie dusisz itp? Obcial glowe ze wzgledow praktycznych? Czemu wogole prokurator powiedzial, ze z szacunku dla ofiary nie powiedza co Kajetan chcial zrobic z cialem? I czemu sam Kajetan powiedzial, ze jego plan diabli wzieli jak sasiadka zobaczyla go z zakrwawionym workiem i musial natychmiast uciekac? Po co wogole niosl zwloki do siebie do domu, co chcial z nimi robic? Posadzic w fotelu i ogladac tv w towarzystwie korpusu? Troche logiki prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokurator musi wypowiadac sie zawsze bardzo pragmatycznie, zero emocji,, koloryzacji, same fakty sie licza. Kazde zdanie wypowiedziane jest w konkretnym celu. Wez to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On naprawdę chciał ją zjeść. Ktoś jeszcze w to nie wierzy? Serio? "Po co wogole niosl zwloki do siebie do domu, co chcial z nimi robic? Posadzic w fotelu i ogladac tv w towarzystwie korpusu?". Wyobraziłam to sobie... Żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailluka, nawiasem mówiąc to mam na telefonie prawie 800 zrzutów ekranu związanych z Kajtkiem... Nie pytaj nawet jak... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swiecie jest tylu fajnych facetow, oczytanych, wartosciowych. Po co marnowac czas na myslenie o Kajtku, ktory mial wlasne zycie gleboko w du..e? Ok, lubie oryginalne osobowosci, cenie ludzi ktorzy zrezygnowali z wyscigu szczurow i wyjechali np. na misje do Afryki czy Tybetu. Ale jego celem bylo zabicie czlowieka. A wiec haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...... 67i 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....uuu ml 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jak jemu kiedys odrabia glowe to tez sobie takie jego zdjecie obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×