Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
Fascynuje was Kajetan, bo utozsamiacie sie z nim. Osoba w pelni "zintegrowana" w spoleczenstwie potrafi w obiektywny sposob ocenic pewne sytuacje/zachowania, bo to jest zgodne z ich wlasna rzeczywistoscia. Wy go gloryfikujecie, bo w pewnym sensie....jest taki jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailukka
ius, jestem w podobnej sytuacji. My spaczone musimy się trzymać razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Tobie. Wiesz ze sie o Ciebie martwiłam Aliukka? Tyyyyle cie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Może coś w tym jest. Ja zawsze byłam troche aspołeczna, mam problemy z nawiązywaniem kontaktów itd. Jestem troche socjopatką do tego bardzo egoistyczną. Nigdy nie byłam taka jak wszyscy, nigdy nie interesowała mnie opinia innych. Może to prawda, że (MY) ja jestem(śmy) jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło słyszeć ;> Miałam sporo zajęć i wróciłam bardzo zmęczona do domu. Na jakiś czas zapomniałam o istnieniu kafeterii hah xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zdecydowanie nie mam w sobie takich cech. Wiele razy było pisane dlaczego Kajtek nas tak bardzo kręci. Nie ze względu na to co zrobił. Czy kręci Cie Charles Manson? Albo Ted Bundy? Mnie absolutnie nie, blehh.. z Kajtkiem mam tak pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ius, wszystko się zgadza oprócz tego, że mnie niestety opinia innych interesowała i interesuje. Mam świadomość, że zachowuję się inaczej niż większość ludzi w moim wieku i nie raz zastanawiam się co o mnie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Normalność to tylko przeciętność, a nie jedyna recepta na funkcjonowanie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redivy, no fakt, zwolenniczka kanibalizmu ze mnie żadna, po ulicy z siekierą nie latam. W tym sensie nie utożsamiam się z K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym sugerowała, że K. latał z siekierą po ulicy. Ale o ile łatwiej żyć wtapiając się w tłum...Wiem coś o tym. Nie wtapiam się w tłum i to czasami jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy jest tu jakaś dziewczyna,kobieta,która ma więcej niż 20 lat a może On podoba się samym małolatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko jakcys smarkacze co wierza,ze odcieta glowa znowu odrosnie, bo widzieli to na filmikach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skpiuj z wklej. Nie wchodz bezpośrednio w link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego smutne oczeta ? a jak wygladaja oczeta Kasi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Tak, smutne oczka i wyglada na strasznie zmęczonego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jest wykończony i teraz żaluje pewnie tego, co zrobił. Wcześniej pewnie jeszcze był pod wpływem emocji i nie żałował, ale myśle, że teraz do niego dotarło, że zniszczył sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda jest mi Go strasznie młody,przystojny chłopak,czemu tak sobie życie zmarnował i niestety nie tylko sobie?Ciekawe co dalej z Nim bedzie bo w sumie nie wiadomo co gorsze więzienie czy szpital ale ze szpitala może uda Mu się wyjść.Mam nadzieje,że Mu rodzina pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie tylko,czy rzeczywiście jest chory i nie zdawał sobie sprawy z tego co robi,czy jest zwykłym mordercą bez skrupułów...osobiście mam nadzieje,że mimo wszystko jest chory bo zawsze jest szansa na jakiś ratunek dla Niego,że Go wyleczą chociaż pewnie większość ludzi już Go osądziła i skazała a przy okazji mnie za to co pisze i myslę bo przecież go bronię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mordercy ci zal ? bo ma smutne oczy ? a Kasia? jakie oczy ma Kasia ? lecz sie psycholu bo nie roznisz sie od tego mordercy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niektórzy maja prostoliniowe myślenie... Zero refleksji, przemyśleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO JEST MÓJ KOMENTARZ Z PUDLA I DALEJ TAK MYSLĘ "Może,gdyby miał osobę(kobietę),która by Go kochała i dbała o Niego było by inaczej.Moim zdaniem był strasznie zagubiony i zostawiony sam sobie i z tym sobie nie poradził.A sądze,że jak każdy człowiek potrzebował czułości i ciepła drugiej osoby,ale niestety już jest za późno teraz można sobie tylko gdybać...Ciekawe czy miał kiedykolwiek dziewczynę z którą się spotkał?Bo przecież przystojny chłopak z NIego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, zauważyłam ze wiele osób z rożnych zakątków internetu tutal trafia ;) Mysle podobnie. Ps: jak natrafiłas na ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×