Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co złego jest w zakupie używanych rzeczy dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość
Ja będąc w ciąży wyszukiwałam za darmo ubranek i innych rzeczy na olx żeby zaoszczędzić.A więc nagromadziłam ubranek dla córki do 6-7 lat!Mam 12 kartonów ciuszków,a córka ma 2 latka.Wózek,łóżeczko,leżaczek itp.wszystko za darmo!Dobrze,że mieszkam w domku bo w mieszkaniu nie sposób pomieścić.Nie jesteśmy biedni,ale skoro ktoś ma to wyrzucić to dlaczego mam nie brać?Ciuszki,z których córka wyrasta również oddaje za darmo na olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość sklepów i dystrybutorów ma rzeczy z różnych krajów. Czytam metki po prostu. W carry można znaleźć produkty polskie, w c&a niemieckie, moraj ma polskie, tureckie, węgierskie. Ale wszystkie w/w mają też z Azji. Trzeba więc sprawdzać. Tak samo na garnkach i naczyniach, żeby do kontaktu z jedzeniem nie brać chińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No generalnie moim zdaniem to, co kto lubi. Sama bym się nie zdecydowała na kupowanie używanych, tym bardziej, że są takie piękne rzeczy, na przykład zobacz katalog Mayoral 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/9-katalog-mayoral-wiosna-lato-2016 ale oczywiście jeśli nie chcesz, możesz kupować używane. To wszystko zależy od tego, jakie masz myślenie, a innymi się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szpitala, do lekarza i na większe wyjścia nowe. A na codzień używane i niektóre wyglądają jak nowe ! taki babek przecież tych ubran nie niszczy. Jednak butelki smoczki wanienka kupiłbym nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo ślicznych, tanich, używanych angielskich ubranek dla niemowląt w świetnym stanie! 2,5 tysiąca sztuk sklep internetowy http://e-rafix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Nie ma w tym nic złego moim zdaniem. I tak ciuszki wcześniej się pierze więc pewność, że nie są brudne masz i tak. Na https://www.luxmix24.pl/ jest zakładka z ciuszkami dla dzieci i moim zdaniem są one ładne i zadbane. Jeśli jakaś mama pielęgnowała ciuszki dla swojego maleństwa i zdecydowała się je sprzedać to nie widzę powodu aby mieć ku temu jakieś zastrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Karolka
Nie ubrałabym swojego dziecka w używane ubrania, jeśli nie wiem kto wcześniej w nich chodził. Ale jeśli chodzi o akcesoria dla dziecka to nie mam problemu z odkupieniem ich od kogoś. Kupiłam na sprzedajemylokalnie.pl wózek i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zależy tez jakich, bo zabawki i sprzęty różne np wózki, leżaki czy foteliki do samochodu ok, ale na przykład ja wolę mieć pół na pół, w Bibabu nie jest drogo, a ciekawe rzeczy można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×