Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudiafizjoterapeuta

Stresuje się praca, czy tylko Ja?

Polecane posty

Gość Klaudiafizjoterapeuta

Witam, musze się wygadac. Otóż wracam po prawie 3 latach do pracy. Jestem fuzjoterapeutka. Zaczynam za tydzień i wtedy też muszę oddać moja córkę do przedszkola czyli podwójny stres. Chciałam ja oddać juz teraz ale ciągle jest chora. Bardzo stresuje się praca ponieważ pracują tam dziewczyny, które szczególnie lubią poukładać kłody pod nogi. Boje się też ze nie dam sobie rady. Dziewczyny lubią obgadywac. Szef jest bardzo wymagający i ciągle patrzy na ręce. Drugie zmartwienie to moja córka która musi pójść do przedszkola ma 2,5 roku i miała już chwilowa styczność z przedszkolem ale niestety się rozchorowala. Ludzie żołądkiem mi ssie jak pomyślę o poniedziałku... Bardzo mnie to psychicznie wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiafizjoterapeuta
Jak zmienić myślenie i wrzucić na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamyw realnym zyciu! acos ty myslala?? ze wszystko bedzie git latwe..kasa z nieba??a ty bedziesz sie rozpladzac iw domku siedziec'//???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ws********j!!! Nie rozumiesz kontekstu sieroto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno idiotów tu się dowartosciowywanie . rozumiem, ale wszystko będzie ok. To normalne że zawsze tak się czujemy przed nową sytuacja . dzieci w tym wieku często chorują . a ty mas kogoś kto się dzieckiem zajmnie jak będzie chore? A ojciec? Koleżanki olej. Każdy powinien robić swoje i jyz . to w Polsce taką wrednosc jest uważana za normę . ha pracuje za granicą, średnio znam język, dojeżdżam i daje radę . ty też dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo...:o juz ci dokopali tu :o Wszedzie teraz sa wredoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×