Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Angelowa ja też jutro zrobie ponowny test:) jak znowu wyjdzie kreseczka to popoludniu do gina i pewnie w poniedziałek badanie krwi :) Kushina żadna @ do ciebie nie przyjdzie! Jedyne co bedzie to dzidzi za 8 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Jezu Paula trzymaj się!!!miejmy nadzieję że przez weekend się poprawi i wszystko dobrze się skończy.Mocno Cię ściskam i trzymam kciuki za Ciebie i za maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam pognalam do apteki no bo po co racjonalnie czekać ,kupiłam test Pink test ,nasiuisialam gdzie trzeba i to samo ...blada druga kreseczka ....zawiodłam się troszkę ,potem docztalam że ten test jest ,,słabszy" pod wzledem czułości od ostatniego ,i należy dodać ze zrobiony nie z rana ....także zaczynam chytac się ulotnej nadziei ....:) :) :) Paula jestem z Tobą całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula przykro mi, jednak mam nadzieje ze wszystko jakos sie skonczy. Ja tez mam obawy :/ jak bylam u gina prawie w 5 tyg to nic na usg jeszcze nie widziala, w dodatku te plamienia i zero objawow na ciaze...dzis robilam bete ale nie wiem czy jutro uda mi sie wyniki odebrac. Gratuluje 2kreseczek testujacym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa11 w tak wczesnej ciąży lepiej robic jednak z rana :) Paula jesteśmy w Tobą kochana, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992,Becik kiedy kochane ponownie testujecie ...myślałam ,że może by jutro z rana ...Ale po tych 2 bledzinkach boję się rozczarowania .... Paula kochanie trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa11 ja chyba jutro rano zeby w poludnie isc do gina jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem będę wypatrywac Twoich dwóch pięknych kreseczek na forum :) Ja chyba poczekam do soboty ...chociaż test już kupiony kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Angellowa spróbuj jutro rano:-) na pewna kreseczka bedzie mocniejsza bo z porannego moczu i zawsze to juz jeden dzien dalej chociaz jeśli 2x wyszła blada kreska to juz mozesz sie cieszyc :-) ja obserwuję Wasz temat. To moj drugi cykl starań i 19dc z tym że moje cykle średnio trwaja 35 dni :/ eh juz nie moge doczekać sie swojego testowania. Gratuluję Wam dziewczyny :-) i troszkę zazdroszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Dodałam brakujące informacje: STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Aifoz__________33_____________27.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko BasiekKk______ 26 ______?________ 19.12.2016____? Kushina_______29_______4_______25.12.2016_____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - jestem z Tobą myślami, mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze... Dawaj znać co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Ja tez sie zastanawiam czy nie testowac jutro. Tylko chce kupić inny test. Bo te co mam w domu to te tańsze sa... Kushina Jak u Ciebie??? Jakieś objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa u mnie z objawów nic ....No może piersi są takie ciężkie i pobolewaja ...nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam w sumie żadnych objawów. Może minimalnie mi się kręci w głowie, ale to tak naprawdę delikatnie. Piersi może odrobinę bardziej wrażliwe, ale to prawie niezauważalnie. Mam nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Cześć dziewczyny! Od pewnego czasu zastanawiam sie czy sie do Was odezwać, a że z natury nieśmiała jestem to trwa juz od około 8 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gotoco zapraszamy do naszgo grona :) napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Gotoco nic się nie przejmuj bo ja też sledzilam wpisy od samego poczatku i w koncu sie odwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
aaa , napisałam o sobie i mi posta ucięło. Moze z komputera się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Podobnie jak kilka z was niedawno zauważyłam drugą bladą kreskę na teście i jakoś to do mnie nie dociera. Myślałam, że próby trochę potrwają a tu szok. W sumie to jeszcze nic nie wiadomo, ale i tak nie wiem co ze sobą teraz zrobić. Do ginekologa spróbuje sie wcisnąć w poniedziałek (niestety ale najbliższy termin jest dopiero na polowe maja) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
w ogóle to musiałam w końcu komuś powiedzieć o tych dwóch kreskach, bo myślałam, że pęknę. na razie nikomu nie mówimy, a tak przeczytają to tylko osoby zaglądające na to forum..pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
heh, jakoś podejrzewałam bardzo szybko , ze mogło się udać więc*****erwszy test bardzo szybko zrobiłam ok, 21 dc, no cos tam bylo widać. później zrobiłam w 25 dc kreska byla mocniejsza (ale jednak słaba) no i dziś rano w 28dc już kreska jest mocniejsza. ogólnie w grudniu odstawiłam tabletki i moje cykle nie byly jeszcze regularne ale średnia to ok 24-25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Angelowa11 wyczytałam, że Tobie wyszła blada kreska robiona popołudniu. Chyba jednak trzeba testować z rana, chociaż blada kreska popołudniu to juz cos...lepsza niż blada kreska z rana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
dobra, ja na razie uciekam, muszę odpocząć, bo brzuch mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotoco chyba powinnam Ci gratulowac :) myślę że Ci się udało serio serio Zdaje sobie sprawę ,że powinnam z rana ...mam już dwa testy oba z cieniem drugiej kreseczki ,czekam na konkret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Nie dziękuję. Wole sie wstrzymać z radością( i jeszcze wiekszym szokiem) do potwierdzenia przez lekarza. Trochę mnie martwi bol brzucha ale moze to przez stres w pracy. Ciekawe czy z telefonu post przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gotoco bol w podbrzuszu jest podobno normalny :) Ja w sumie też jestem w lekkim szoku. Kiedyś mielismy taki czas ze nie wogole nie zabezpieczalismy przez pol roku (st przerywany) potem ponad dwa lata bralam tabletki i po odstawieniu tabletek od października tez przerywany. Takze jestem zdziwiona ze jesli teraz w pierwszym cylku staran sie nam udalo ze wczesniej nie wpadlismy skoro nam tak gladko poszlo ;) Widzę ze nasz temacik ruszyl pelna para:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Mamy takich spory "wysyp" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×