Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Ja lubie sobie wypić piwko jak jest cieplo ale teraz się boję.. Lepiej nie ryzykować:) kawe pije od zawsze pół na pół z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
S992 kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziewczynki zrobiłam test Przed chwilą dla świętego spokoju i mam drugą blada kreche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula!!! A widzisz!! Matko ale ci zazdroszczę! ;) a ty czekalas na @ ;) Ja chyba w srode ale to bedzie 25 dc wiec gdyby nic nie wyszlo to potem w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Jestem w szoku dalej nie wierze patrzę cały czas na ten test ta kreseczka coraz mocniejsza się robi mój M nawet patrzył kazałam mu sprawdzić bo myślałam że mam zwidy! Zrobię jeszcze z porannego moczu a we wtorek do gina :) ja pier..ole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula super !!!!! Wielkie gratki. Strasznie sie ciesze. Mam nadzieje że z nami zostaniesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Obyśmy miały wszystkie takie wiadomosci jak Ty Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Pewnie ze tak! I teraz musi każda po kolei wyskakakiwac z.dwoma kreskami!!! Nie ma innej możliwości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ale masz teraz niespodzianke ;) Bedziesz grudnioweczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A jakiej czułości mialas test i ktory dzien cylku dzis u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
To już 37 dzień, i test 25 ml czułości, ja to już nie wiem kiedy ta owulacja była... Ale ten cykl był z wieaiolkiem i rzeczywiście śluz był piękny i dużo go było! Także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - gratuluję! :D Czyli jednak warto trochę dłużej poczekać ze zrobieniem testu, bo nie wszystkim wychodzi szybko pozytywny wynik. Ja natomiast od wczoraj mam delikatne bóle jak na @, strasznie chce mi się ciągle pić i boli mnie głowa. Jest 7dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina ja tez 7-8 dpo:-) Jedziemy na jednym wozku:D może i my za tydzien będziemy sie cieszyc jak Paula ;) A jak wasz apetyt? Mnie ciagnie do smazonych i słonych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kushina mi też ciągle chce się pić i do tego mam cały czas kwaśno w buzi... Wiecie co od kad zobaczyłam te dwie krechy to czuję piersi hehe że mnie ciągną wcześniej tego nie czułam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula gratulacje! :) na kiedy mniej wiecej wypada Ci termin? Dziewczyny ja robilam test o czukosci 10 w 23 dc i wyszla mi baaardzo blada druga kreska, cien cienia. Wiec nie bralam tego do siebie wcale ale pozniej w 25 dc wyszla juz bardziej widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
A i dodam że wygole nie chce mi się jesc brak apetytu na wszystko! O czym bym nie pomyślała to jest beee mimo że Czuję głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wg ovufrend termin na 14 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja gdybym teraz była to mi wyliczylo na 26 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Jak ja bym była to też w okolicach wigili mi termin wypada. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula !!!!!! nie powiem ze mówiłam :) z***biście sie cieszę!!! extra. Becik pogodziłam się :P zeby nie tracic cyklu bo i tak mam rację tyle ze wiecie pozy srednie na dziecko bo ta noga męza w gipsie.:) Ja to dopiero albo mam owu albo bede miala dzis jutro. Kto to wie:P Ale trzymam za resztę kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula jeszcze a propo kawy. Na szkole rodzenia połozna pyta kto pije 1 kawe. Zgłosuiły się. Pyta kto pije 2 kawy. To ja i moze 4 laski podniosły reke . Połozna sie pyta " a kto bedzie pił po porodzie" Ja unosze reke, mój mnie szturcha bo sama podnoszę. A połozna ze nie rozumie czemu inne przestaja jak całą ciązę piły to i tak " dziecko " piło:) Tak że nie szalej mozesz pic:) Wiecie generalnie jest tak ze jak jest wszystko ok to mozesz i chodzić z wiadrami i nic. MOja kumpela ma gospodarstwo. w 8 miesiącu odbierała porody owiec i nosiła wiadra a ja się rozkiminiałm nad siatka z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
No mi mniej wiecej wypada termin na 19 grudnia :) pierwsza mialam cesarke wiec zastanawiam sie jak bedzie z drugim porodem. Jesli nie bedzie przeciwskazan to zamierzam probowac naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziś rano też blada krecha ledwo widoczna... Nie wiem już idę na betę po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Basiek ja miedzy chlopakami mam 25 miesiecy roznicy. Przy 1 mialam cc ze wzgledow na moja miednice. A przy 2 drugim mialam ciecie po cieciu wiec teraz tak czy siak bedzie cc. Wiec jak sie udalo to przed swietami bedziemy w domu. Paula idz na bete ja i tak wierze ze bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Ja na poczatku rodzilam naturalnie ale po kilku godz dziecku zaczelo spadac tetno i bylo cc. Jezeli teraz sie uda to roznica miedzy porodami bedzie ponad 5 lat wiec jestem na razie pozytywnie nastawiona na porod naturalny :) No i fajnie byloby wrocic na swieta do domu juz po wszystkim :) Ja na bete wybieram sie w tym tyg, zobaczymy co pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula slaba ale jest krecha i to najwazniejsze :) moze mialas pozno owulacje a i niektórych testy wychodzą pozniej niz u innych :-) beta to najlepsza decyzja ktora rozwiąże twoje watpliwosci i dojdzie wkoncu do ciebie ze sie wam udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Pani w laboratorium powiedziała mi że już dziś za późno bo mają sprzęt wyłączony i żebym jutro przyszła.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula przykro mi :( następne godziny czekania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ale zrobiłam test niedawno i znów druga jasna kreseczka... Ok ciąża jest, ale to już 38 dziś cyklu nie powinna być mocna? Czytałam kiedyś że to może świadczyć o ciąży pozamacicznej... Jestem Strasznie zdenerwowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula nie mysl w ten sposob. Kiedy do gina idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×