Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Paula 24
Jutro idę i odrazu rano zrobię betę bo mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - wiem, ze ciezko tak powiedziec nie martw sie, ale jestem pewna, ze wszystko bedzie dobrze. Najwyrazniej owulacja sie przesunela + mozliwe, ze np zarodek dlugo krazyl zanim sie zagniezdzil w macicy a hormon hcg dopiero sie zaczyna wytwarzac 2 dni od zagniezdzenia. Najlepiej zajmij sie czyms co lubisz, zeby szybko Ci zlecial czas do jutrzejszego wyniku. Tylko nie czytaj w necie o jakichs ciazach pozamacicznych i innych takich, bo tylko sie bez sensu stresujesz. Przeciez wiadomo, ze jak w googlach wpiszesz np "swędzenie nosa - przyczyny" to wyskoczy Ci, ze masz raka, cukrzyce, ptasia grype i w ogole zostal Ci miesiac zycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula mam tak samo jak Ty, ciagle doszukuje sie czarnych scenariuszy :/ Dziewczyny chodzicie do gina prywatnie czy na nfz? Jak zamierzacie prowadzic ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula mam tak samo, wszedzie doszukuje sie czarnych scenariuszy :/ Dziewczyny chodzicie do gina prywatnie czy na nfz? Jak zamierzacie prowadzic ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiekKk - ja jeszcze nie wiem do konca, gdzie bede prowadzic ciążę. Mam z pracy darmowy pakiet opieki lekarskiej w Medicoverze, więc pewnie na początku tam, żeby sobie porobić za darmo wszystkie badania krwi itp (podejrzewam, że na początku jest tego dużo), a potem się zobaczy. Jak mi się spodoba lekarz to może zostanę, ale jeśli nie to będę szukać jakiegoś prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Basiek ja w poprzednich ciazach chodzilam prywatnie do lekarza ktory potem robil c*****anstwowo co by badania byly za darmo. Teraz pewnie tylko panstwowo do przychodni przyszpitalnej w ktorej chce rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula troche wiary :) w ciążę tez nie wierzylas a jest ;-) Ja jutro na zakupy i po testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - robisz test jakos niedlugo, czy czekasz do weekendu? Mnie strasznie korcilo, zeby dzisiaj rano zrobic, ale sie powstrzymalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
W srode rano zrobie a jakby nic jeszcze nie wyszlo i @ nie bylo to potem powtorze w poniedziałek albo niedziele :) kupie sobie o czulosci 10 mlU zeby pokazało juz jak cos bedzie :) Ja dzis mialam dzień dosc zajety wiec szybko przelecialo i mnie nie mialo kiedy korcic ;) wlasnie mialam tez pisac kiedy Ty testujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kushina,S992 Ja mam zamiar testować w czwartek a jak nic nie wyjdzie to pewnie w sobote lub niedziele. Mnie też strasznie korci. Ale już niedługo dziewczyny będziemy wiedzieć. Paula Dawaj znać co u Ciebie. Zrób sobie bete na cito to jeszcze dziś będziesz mieć wynik. Basiekk Jak plamienia?? Mam nadzieje że ustały. Aifoz a Ty kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej dziewczyny :) Dzis rano nie uwierzycie ale obudziło mnie uczucie ucisku w żołądku jak gdyby chcialo sie mi wymiotować... Takie leekie i dziwne, trwało chwile i powtorzylo sie tak kilka razy. A jak już wstalam z lozka to myslalam ze sie przewrocie brak sie mi w głowie krecilo. I uczucie wymiotow sie nasililo. Otolniew czuje sie jakbym miala kaca giganta i wypila wczoraj cala flaszke sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tak spektakularnych objawow. Boje sie, ze znowu sobie cos wkrecilam:( W takim razie jak wy robicie test niedlugo to ja tez zrobie jakos sroda/czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Ja też już nie zwracam uwagi na objawy... W tamtym cyklu bylo mi nie dobrze, brzuch pobolewał... A teraz dzis rano mnie mdliło, piersi bola, przuch taki dziwnie napięty... Ale nie chce się nakręcać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula, spokojnie ja w 38 dniu maiłam blada ale jest do dzisiaj na teście:) Będzie dobrze . Nie czytaj o pierdach. Pomyśl ze jakbyś nie czytała wcale to byś pewnie nawet nie pomyślała o ciąży pozamacicznej... Becik ...no więc kiedy test.... Kushina czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Becik29 plamienia mam caly czas, tzn to dwie trzy plamki na wkladce przez caly dzien i w dodatku bardzo jasniutkie. Nie mam pojecia co to moze byc, za tydzien mam wizyte u gina i zobaczymy co powie. Za wszystkie testujace dziewczyny trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Zaczęłam Dziś płacić na brązowo gina mam dopiero o 15 zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Miało być plamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula 24 wiem co czujesz, tez caly czas mam ten klopot o ktorym caly czas mysle... mowia ze wazne aby to nie bylo plamienie zywa krwia i zeby brzuch nie bolal. Daj znac po wizycie co Ci gin powiedzial. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Basiek, Paula. Koleżanka w obu ciążach plamiła w sumie ze tak powiem tryskała krwią żywa a się okazało ze wiecie taka jej uroda więc wogole spokojnie się nie denerwujcie bo jeszcze gorzej będziecie plamiły. spokojnie. wszystko będzie ok naprawdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja od rana koszmarnie sie czuje:/ jakbym byla nie wyspana i bez sil. Zoladek sie uspokoil ale kręci sie okropnie w głowie. Czekalam w kolejce bo bylam odebrac dowod rejeatracyjny i mysle sobie ze jak bede miala wstac z krzesła to sie przewroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Basiek, Paula gratuluję serdecznie z całego serducha :) szczęściary z Was :) wierze, ze plamienia się uspokoj szybciutko i wszystko będzie dobrze ;) ta też znam parę dziewczyn, które plamily a ciaza i tak zakończyła się zdrowym bobaskiem :) Trzymam kciuki za testowania ! Będę częściej w tym tygodniu zaglądać tutaj ;) U mnie dziś 16dc a więc starania pełna para :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
S992 ja miałam to samo, przez 2 dni nie Wychodzilam z lozka, kręcilo mi się w głowie że ho ho jak bo dobrych tańcach :P coś czuję że będziesz miała 2 kreseczki, ja czekam na wizytę jeszcze 2 godzinki wynik bety po 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula daj znac. Czekam z niecierpliwością. Na wiadomość od Ciebie. Ja juz po pracy. Tak bym chciała już wiedzieć czy sie udało. Strasznie mi sie ciagnie czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Troche ochlonelan bo zrobilam test dzis popoludniu ale jeszcze nic nie wyszlo :( pocieszam sie ze za wczesnie bo dopiero 23 dc. W sobote albo niedziele powtórzę:) Paula a Ty jak??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Plamienie obfite dość tak gin powiedziała duphaston i noszą zwolnienie na tydzień i leżenie plackiem, na usg jeszcze nic nie widać endometeium duże, beta hcg 23,48 Gin daje 50 % na utrzymanie ciąży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula trzymany kciuki za ciebie i twoja dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Jesteśmy z Toba kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Mam straszny problem z dodawaniem postow :/ albo mi urywa tresc albo wogole nie chce dodac****isze ze to spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula trzymam kciuki. Bedzie dobrze tylko trzymaj sie zalecen lekarki. Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak strasznie się boję że stracę moja kruszenie... Dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×