Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Becik29
Angelowa tez mam taka nadzieje. Wiecie że przed pierwsza ciążą tak się nie nakręcałam?? Mówiłam co ma być to będzie. Przy drugiej tak samo. Tylko teraz zaczynam doszukiwać się objawów...... Gotoco gratuluje dwóch kreseczek. Na bóle brzucha mozesz brać nospe. 2x1 lub nospe forte 0,5x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robiłam test :) jest cień cienia. Jak jutro @ nie przyjdzie to w niedziele powtarzam test. Trzymajcie kciuki. Teraz musze pamietać o kwasie foliowym i magnezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik u mnie podobna sytuacja .Cień kreski . .a miało się wszystko wyjaśnić .. .jeżeli @ nie przyjdzie wstrzymał się chyba jednak do poniedziałku,mam dość oglądania cieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja wczoraj Kupilam test w aptece i chcialam o czolusci 10 mlU a ta glucha baba dala mi 25 mlU :/ i niestety na nim mi jeszcze nic nie wyszlo. Wczoraj rano na 10 mlU tez mialan cień. Znowu runda do rossmana zeby kupić 10 mlU. Ale jestem zla ze mi dala inny w aptece :/ Coraz więcej nas :D na grudzien przyrost natutalny skoczy w gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik nawet golym okiem widac kreseczke :) Kushina jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jak fajnie Becik29!!! :) Normalnie to jest przynoszacy szczescie topic ;) Bedzie duuuzo dzidziusiow pod koniec roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - dzieki, ze pytasz :) U mnie ok, czuje sie dobrze. Dzisiaj mam teoretycznie termin @, bo mam te 35dniowe cykle i dzis jest 36 dzien. Mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych plamien ani nic. Testem sie nie przejmuj, to naprawde bardzo wczesna ciaza i mniej czuly test mial prawo nie wyjsc. No ale tez bym sie niezle wkurzyla na babke z apteki. Wczoraj ogladalam sukienki ciazowe na allegro :) Nie moge sie doczekac jak juz bede je sobie kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik mam wrażenie że mamy tak samo :) dokładnie moja kreseczka to właściwie cień cienia cienia ...trzeba się wpatrzec żeby dostrzec ....już sama nie wiem co myśleć ,nie piszcie prosze żebym szła na betę bo tu gdzie mieszkam to nie jest takie proste ....poczekam do poniedziałku ,mam nadzieję że @nie nadciagnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik kochana serdecznie gratuluję, ale się posypało ciężarówek :P jest wg jeszcze jakaś starająca czy zostałam sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja myślałam o becie ale stwierdziłam że szkoda kasy. Teraz będziemy mieć na co wydawać zwłaszcza że nie mam kompletnie nic wszytskie ciuszki wydałam bo już nie planowaliśmy dziecka. Poczekam do niedzieli i powtorze test. Paula Jak u Ciebie z tymi plamieniami??? Ja pewnie też dostane dupka w poprzednich ciążach brałam bo plamiłam i nie wiem czy gin nie da mi go i w tej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula jak się czujesz. Nie zostaniesz sama ja zostałam :PBecik gratulacje!!!! prosze tabelę uakltualnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Kushina, w którym dniu cyklu testowałaś? Ja tez mam 35dniowe cykle :| zastanawiam się kiedy testować bo juz ciekawość mnie zżera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Paula nie jesteś sama bo ja też czekam na upragnione dwie kreseczki.Tym dziewczynom co się udało serdecznie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Trochę plamienie,tragedia nie ma, wiecie co tak Wszystko analizowałam i w sumie nie wiem czemu ta beta taka niska przecież gdyby liczyć od okresu to to już by był 6 tydz, ale beta 36 świadczy o bardzo wczesnej ciaży... Może ja poprostu zaszłam 2 tyg temu... Ale jak to możliwe? Badając szyjke i śluz, ja już zglupialam, przecież nie mogła spaść bo coś tam jednak urosła po 2 dniach... Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aifoz Poczekam jeszcze chwilke nie chce zapeszać. Dzwonie do męża, bo w pracy jest i mówie mu że mam dla Niego wiadomość a On że w ciąży jestem, więc pytam się skąd to wie a On do mnie że wiedział że się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula właśnie cos wcześniej pisałaś ze przed czasem robisz test więc wiesz może miałaś owulacje jak kobiety z 28 cyklami więc w tym momencie masz 3- 4 tydz. Ja nigdy nie byłam na becie wiec nie znam sie i nie będę mącic. Nie wiem jakieś mam przeczucie ze bedzie ok juz pisałam Ci wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wychodziło by na to że owulacje miałam 2 tyg temu a nie 4 tyg, pokrecone to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggggość - test robilam 34 dnia cyklu, owulacje mialam prawdopodobnie 24 dnia cyklu. Tylko pamietaj, zeby kupic test o czulosci 10, najlepiej strumieniowy i testuj koniecznie rano. A w ktorym dniu cyklu jestes? Paula 24 - moze tak byc, ze to po prostu bardzo wczesna ciaza. To jest natura i cialo czasem robi nam psikusy, przeciez zdarza sie, ze kobiety zachodza np w trakcie @, choc teoretycznie to niemozliwe. To moze odczekaj jeszcze pare dni i zrob znowu bete? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Kushina ja dopiero 20dc. tylko z tymi moimi cyklami to jest tak, że jeden ma 28 a drugi 36... To mój drugi cykl starań więc jestem zielona w tym temacie :-) w związku z tymi nieregularnymi cyklami zakupiłam testy owulacyjne i testuje od 10dc z tym że to testy z allegro i póki co to od 10 dnia bladoróżowa kreseczka wiec nawet nie wiem czy miałam już owulację :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
czytałam też że te tanie testy owulacyjne z allegro nie są wiarygodne, a czy Wy macie jakieś doświadczenia z tymi testami? czy można im "ufać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggość Mi test ciążowy kupiony na allegro nie wyszedł a wczoraj kupiłam w aptece i wyszedł :) więc ja jakoś chyba tym owulacyjnym też bym nie ufała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggość - jeśli chodzi o testy owulacyjne, to używałam przez pół roku tych z allegro i faktycznie około 21 dnia cyklu wychodziły zawsze 2 kreseczki (choć ta testowa nie tak mocna jak kontrolna), ale ciąży mimo to nie było. Natomiast w tym cyklu stwierdziłam, że nie dam się oszukać owulacji :P Mierzyłam temperaturę i prowadziłam wykres na ovufriend, robiłam obserwacje szyjki i śluzu oraz kupiłam testy owulacyjne z Rossmanna (niestety jest tylko 5 w opakowaniu). No i dla porównania test owu z Rossmanna wyszedł mi pozytywny dzień przed owulacją, a ten z allegro był już tego dnia negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak się zazekalam że beta nigdy ,a wzięłam dzień wolny ,pojechałam do innego miasta i zrobiłam betę ...wynik po 20.00 :) Mieszkam w małej miejscowości wszyscy wszystkich znają ,jeden ośrodek zdrowia ...wolałam uniknąć tych spojrzeń ... Paula super ,myślę że już będzie ok czasami nasz organizm potrafi szaleć ;) Ja rano zrobiłam test o czułości 25 ...też prosiłam o ten 10...kreseczka prawie niewidoczna ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja też niedowierzam, że się udało. Czekam na wiadomość odnośnie bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
W poniedziałek mam powtórzyć betę a może już jutro? Minie 48 Godz... No nie wiem... Przyrost 56,5% to mało... Angela daj znać co do bety... A przypomnij mi który dziś masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Dziewczyny odebralam wynik bety z wczoraj-2901.00. Nie wiem jak go interpretowac, to 5 tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek ja nie pomoge... nie znam sie na becie... ale wydaje sie byc duzy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiekKk - a nie podali przedziałów? Bo chyba w każdym laboratorium wynik jest trochę inaczej interpretowany, ale w każdym razie wynik bardzo ładny, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×