Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość BasiekKk
Angelowa u mnie tez w dzien @ pojawily sie plamienia, wiec moze lec do lekarza, niech da Ci cos na podtrzymanie wrazie co i bete zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Dziwne to bo na testach pisza ze nawet slaba kreska na tescie oznacza ciaze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie czy jest w ogóle możliwość ,że jest ciąża pomimo braku hormonu beta ,albo ze np.badanie było zbyt wcześnie ?pytam bo to 11dpo z zagniezdzeniem różnie bywa jedni twierdzą że 7dni inni ze nawet do 12 ...a ja nie czuję się nazwijmy to przedokresowo ,a jutro teoretycznie powinnam dostać @ Z testami dziwne to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa a test powtarzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ....nie wiem czy jest sens ...poczekam na dalszy rozwój sytuacji .... Wieczorem przy kopieli zauważyłam biały mleczny śluz czego nigdy przed @nie było ...poza tym nie mam żadnych swoich objawów przed @ ,żadnych ...a cykle mam dość regularnie... Tak czy siak pozostaje czekać ... Widzę kochane ,że ten pięknie zapowiadający się dzień kończy się swoistą klapą ...buziaki moje kobietki 8) Edition : jeszcze się ludze ,że zrobiłam test zbyt wcześnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane @ jednak przyszła... Ale robiłam test rano i jest taka sama kreska jak wczoraj... Moze rzeczywiscie mam wadliwe testy?? Bo już nic nie kumam.... Angelowa Pozostaje czekać. Ja nastawiam się na kolejny cykl starań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik to raczej nie wadliwe testy,zrobiłas dwa, u Ciebie to wygląda jak ciąża biochemiczna. Wszystko będzie dobrze, Angela ja na Twoim miejscu jeśli @ się nie pojawi zrobiła bym ponownie test, mi też beta Wyszlaby pewnie negatywna jak zrobiłbym w tym dc co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
kurczę. Nie mogłam wczoraj zajrzeć a widze że trzeba kogoś przytulić i pocieszyć. Angelowa poczekaj jeszcze trochę, bo moze beta przed okresem nie jest miarodajna? Dlatego wszedzie pisza zeby testy robic po spodziewanej miesiaczce. Ale komu sie to udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Napisze wam co mnie spotkalo teraz. Staram się 3 cykl. Drugi i trzeci monitorowany. Owulacja ok i duży pęcherzyk. Dostałam duphaston bo mam plemienia przed okresem. Zaczelam brać w tym cyklu od 19 do 26 dc. 27 mialam robic test ciążowy i gdy pozytywny brać dalej a negatywny odstawić. Nie wytrzymałam i 26 dc zrobiłam test z Tesco pepimo za 5 zl i pozutywny. Cieszylam sie ale nie wierzyłam w ten test zwłaszcza gdy gdzies przeczytałam ze nawet facetom wychodzi ppzytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urwalo mi wyżej post. Otóż zrobiłam 27 dc znow dwa inne testy i nic. Zero kreski ale lezaly pare dni i zobaczyłam na nich cienie ale różowe mi sie zdawalo. Wiadomo ze sie nie powinno brać tego pod uwagę ale skisilo mnie to na ponowny test. W 31 dc zrobiłam popołudniu i dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Gościu skoro tak wyczytałas to radzę powtórzyć test, najlepiej z apteki lub zrobić badanie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tera z to i ja doczytałam do końca :) Serdecznie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Hej dziewczyny. Dziwne z tymi testami bo zawsze myślałam , że są one wiarygodne :-| u mnie 21 dc a mnie zżera ciekawość i nie mogę doczekać się testowania, jednak czuje że będzie ciężko bo moje cykle wahają się od 27 do 37 dni :-| więc nawet nie wiem czy już jestem po owulacji, bo z tymi obserwacjami też u mnie kiesko, bo zwyczajnie nie znam się na tym ... Miłego dnia dziewczyny ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu gratuluję :) U mnie @ ani widu ani słychu...czekam ...Ale chyba nie mam juz nadziei ,chciałabym po prostu zacząć kolejny cykl ...miłej soboty kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,Jestem tuta nową foumowiczką.Od tygodnia dopiero zaczełam starania z mężem o dzidzusia.Mam nadzieje że szybko zajdę w ciąże,ale od czasu jak zaczeliśmy współżyć bez zabezpieczeń to prawie od razu po stosunku wylewa mi się cała nasienie z pochwy... a leże chwile"po" na łożku, Wy też tak macie? Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Witam :) Całe napewno się nie wylewa, czasem tak jest u mnie raz się wylewalo, a raz nie, Lekarze zalecają po stosunku najlepiej nie wstawać i iść spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma zostać zostanie ,bez obawy :) Trzymam kciuki za starania :) Zastanawiam się nad tym badaniem beta z krwi,wyczytałam gdzieś ,że nasz organizm produkuje potrzebny hormon 48h po zagniezdzeniu się zarodka ,i tak sobie naiwnie myślę ,że jeżeli owulacja przesunela mi się o dzień to zrobiłam badanie w 10dpo analogicznie więc przyjmując ze do zagniezdzenia doszło ok 8-10 dnia to dopiero dziś lub jutro mój organizm zacznie produkować ten hormon ciążowy .. .dziś zaczyna pobolewac mnie podbrzusze ,różnie to można zinterpretować ....okresu na chwilę obecną brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie jutro byl termin @ a dzis zaczely się plamienia tak jak u was :( takie brazowe i ze sluzem:( Jutro rano bede robic test czy kreska zrobi sie ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
U mnie też źle wiadomości beta z 36,48 urosła tylko do 52,29 czyli 44,4% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 może to plamienie implatacyjne ,czasami tak się dzieje i to nie świadczy o nic z złym Paula to zbyt mało ,dobrze rozumiem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Powinno przyrosnac przynajmniej 66 % po 48 Godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula, który u Ciebie dzień cyklu? kiedy wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Lekarza mam we wtorek, najgorsze jest to że cały czas muszę leżeć z wiedzą że i tak z tego nic nie będzie... Te leki brać na podtrzymanie.... I ta świadomość że mały człowiek który we mnie jest nie rozwija się prawidłowo i pewnie nie zostało mu wiele czasu... Czemu życie jest takie niesprawiedliwe? nie chce mi się już nic, odpuszczam te starania wolę nie przeżywać tego już nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Paula współczuję Ci bardzo i wiem ze teraz żadne słowa nie zmienia Twojego cierpienia, ale trzeba mieć nadzieję. Nie poddawaj się. Poczekaj do wtorku może okaże się ze jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie moze glupie ale jak czesto kochacie sie z mezem starajac sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula byłam w ciąży 5 razy ,a nie mam żadnego dziecka ...rozumiem Twój ból i żal ....tule i życzę siły ,tylko tyle mogę zrobić ....:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa11 jesli bylo by to implantacyjne to w czwartek test by mi jeszcze raczej nie wyszedl, a niby byla kreska :-| jutro zrobie test i zobaczymy :( jak wyjdzie kreska to pojde w srode do gina bo wcześniej nie ma jak. eh cos zle sie koncza te nasze dobre wiesci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×