Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość2605
Miała mój mąż badal nie mieliśmy skierowania tylko normalnie w laboratorium kilka dni czekasz na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny. Mam do was pytanie na czym pilega dokladnie monitorowanie cyklu i czy mozna je wykonac w kazdym gabinecie czy raczej prywatnie na lepszej jakosci aparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik29
Hej. Ja umieram na tych upalach. Normalnie nie wyrabiam... Jeszcze w pracy duzy ruch ostatnio... Czekam na brak @ jeszcze jakies 8-9 dni... Chcialabym zeby sie udalo... Paula Superr ze sie odezwalas. Trzymam kciuki za owocny cykl. Powiedz mi jak sie zazywa tego costangusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja chodzę prywatnie ale z tego co wiem mozna wykonać w każdym gabinecie który posiada sprzęt z tym ze u mnie babka powiedziała ze na NFZ to ciężko się dostać w tych terminach co bym chciała bo to kilka razy w ciągu cyklu musisz chodzić. A monitoring polega na sprawdzeniu czy pecherzyki rosną czy jest jakiś dominujący za mniej więcej ile czasu pęknie i kiedy najlepiej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik jedna tabletka rano przez 3 miesiace chyba że zaciazysz to odstawiasz bo nie można go przyjmować w ciąży, zaczyna się go brać w pierwszym dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej u mnie dzis 23 dc do końca zostało jeszcze 6 dni, dzis znowu trochę miałam sluzu mleczno przezroczystego bez zapachu itp ale bólu piersi nie mam wcale tak jak zazwyczaj przed @ a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Hej :-) u mnie jest tak, że jajniki ciągle pobolewają i czasami piersi, mnie nigdy nie bolały przed @, a do @ jeszcze 5 dni, zobaczymy czy się pojawi czy może nie :) z czego bym była bardzo zadowolona :) często mmie też coś boli tak jakby przy pempku i pempek kłuje, czego nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja mam 10 dni do @ i prawie wogole nie czuje bolu piersi chodz zawsze mialam juz od owulacji a jestem z 5 dni po owu. Narazie na luzie ale czuje ze pewnie ze dwa dni przed terminem @ bede nie do zniesienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 dokładnie ja tak samo niedługo będę chodzić rozdrażniona przed @, wydaje mi sie ze i tak pewnie znowu sie nie udało ale zobaczymy. Tez mnie nieraz cos zakłuje ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z tym dlatego nie zwracam uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Hej dziewczyny, bardzo wciągnęłam się czytając wszystkie wasze posty:) i postanowiłam dołączyć do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Gratuluję tym którym się udało :) mam 29 lat, z mężem staramy się o pierwsze dziecko. 3 cykl, do @ 9 dni mam nadzieje że się uda. Dwa poprzednie cykle bardzo przeżywałam i niepotrzebnie nakręcalam... w tym cyklu wrzuciłem na luz co ma być to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też postanowiłam się nie nakręcać, nie myśleć ciągle o tym, bo to nie pomoże nam w niczym, tylko się zestresujemy i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Witaj Nela. No ja niby tez w tym cyklu wyluzowalam ale im bliżej @ tym nawet podświadomie mam nadzieje ze sie uda... Eh wszystko jest takie skomplikowane jak sie tego tak pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nela2987 witaj! Skąd jesteś? Ja dopiero zacznę 3 cykl jutro ostatni dzien @. Tez mam 29 lat fajnie ze jest nas tu wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nela2987 witaj! Skąd jesteś? Ja dopiero zacznę 3 cykl jutro ostatni dzien @. Tez mam 29 lat fajnie ze jest nas tu wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Część Nela :) Będziemy razem na dniach nie czekać na @ :) (ja mam za 10 dni) u mnie 4 cykl ale poprzEdnie co jeden to mega rozczarowanie... Kto bedzie testować w okolicach 9 lipca, bedac juz po terminie @? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Część Nela :) Będziemy razem na dniach nie czekać na @ :) (ja mam za 10 dni) u mnie 4 cykl ale poprzEdnie co jeden to mega rozczarowanie... Kto bedzie testować w okolicach 9 lipca, bedac juz po terminie @? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę testować sama nie wiem kiedy najlepiej? Jeśli @ mam mieć 1 lipca to jak nie przyjdzie, to lepiej poczekać jeszcze czy pierwszego dnia testować? Jak wy zrobicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Onaa124 tez sie zastanawiam bo mi @ zawsze przychodziła w terminie teraz mam mieć 3 lipca i moze juz 4 zatestuje .... O ile nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dzięki za miłe powitanie :) caroline29 jestem z Łodzi. S992 bede trzymac kciuki za nas obie :) zreszta za wszystkie staraczki trzymam! Moje najwieksze rozczarowanie bylo w pierwszym cyklu, placz i rozpacz byla. W drugim juz mniej i powiedzialam sobie ze musi byc luz bo inaczej to sie nerwowo wykoncze. Onaa ja chyba zrobię dzień po spodziewanej @. no chyba że przyjdzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nela2987 wiesz u mnie w pierwszym cyklu tez bylo mega rozczarowanie w drugim juz troche wyluzowalam ale jak widzę mój znajoma z dwu miesięcznym bobaskiem to lezka mi sie kreci. Jestem 7 lat po ślubie i tyle tez czekam na maluszka bo zawsze cos i tak się odlozylo a teraz jak sie zdecydowaliśmy to bym chciała na juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Witamy Nela 2987 trzymam mocno kciuki by się udało jak najszybciej :) ale z doświadczenia wiem ze nie jest łatwo tj. Tak że człowiek niby stara się nie myślę ale to zawsze gdzieś tam siedzi, przynajmniej U mnie tak jest ale wierzę ze się uda. U mnie w każdym cyklu trochę się rozczarowuje ale nie poddaje się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mnie jakos dzwnie brzuch pobolewa od 2 dni. Pewnie znow sie nie udalo chociaz do @ jeszcze troszke mam wrazenie ze to bedzie kolejny cykl stracony... Witam nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey becik 29 ! Zapewne to twoj wiek czyli tez jestesmy w jednym roku. Za ile dni @ u ciebie , trzymam kciuki zeby sue nie pojawila a ktory to twoj cykl staran ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona a gdzie wasze postanowienia ze testowanie 3-4 dni po terminie @? Hehe oj wy niecierpliwie ;) chociaz ja madrala bo mam ponad tydzień jeszcze ;) U mnie nic nadzwyczajnego sie nie dzieje, tylko piersi nadal prawie wogole nie bola. A teraz do pracy rodacy! Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Caroline29 u mnie wśród rodziny i znajomych ciągle ktoś w ciąży, nawet na moim weselu (w maju bylo:) ) trzy zaciazone dziewczyny były. Gość 2605 dzięki, ja też się nie poddaje. S992 u mnie też się nic jeszcze nie dzieje, cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nela2987 u mnie ta sama sytuacja albo swieze mamuski albo zaciazone kiedys na mnie to nie dzialalo a teraz to strasznie wplywa na mnie . Gość 2605 ja w tym cyklu od dnia @ robię sobie post z mężem na 2 tyg tak mi mówił ginekolog żeby nie wspolzyc do ok 14 dnia cyklu a potem to juz do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline ja chyba pojde za rada Twojego ginekologa :) napewno nie zaszkodzi a moze pomoze ja za tyg na monitoring zobaczy co bedzie.milego dnia dziewczynki i pozytywne myslenie uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
SS92 ja mam mieć 7 lipca. Ale jak nie przyjdzie to testuje 9-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×