Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Iwona dobrze Cie rozumiem bo ja ostatnio przed terminem @ tez tak mialam ... Mega dół a potem bylam wściekła na wszytsko i az sie ze mnie dymilo. NajbardZiej sie dostawalo mężowi, ale coz hormonow nie powstrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Iwona Małła i S992 ja też na razie nie mam żadnych objawów, ani bólu piersi ani brązowych "brudów" które nawet czasem miewałam na 9-8 dni przed @ a dziś 21 dc i tylko dużo białego śluzu i trochę pobolewanie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Iwonka i inne dziewczyny przed @ nie denerwujcie się co ma być to będzie niestety na to już wpływu nie mamy, mam nadzieję ze Wam się uda mocno trzymam kciuki :) ale nie załamuje się ja też jak dostałam @ miałam dość myślałam ze ryczec będę bo znowu nic.ale ważne że staralyscie sie i uda sie napewno o szczęście trzeba walczyc:) to wszystko nie jest łatwe wiem ale nikt nam nie mówił ze będzie lekko niestety.pamiętajcie ze nigdy nic nie wiadomo więc zawsze jest nadzieja. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ostatnio czyli końcówka maja jak przyszedł okres t był dół, mąż mnie pocieszał ze może się nie rozkręci, może to jednak ciąża A tak chciałam by było inaczej, i było innaczej niż w każdym cyklu małe plamienie ( krwią' a nie jak zawsze brązowym śluzem) rano pózniej do następnego dnia nic...aż rozkręciło się ;(. Na necie znalazłam wykres do monitorowania cyklu...wydrukowałam (nawet coś tam pouzupelnialam) :p , tyle na ile byłam wstanie, muszę się czymś zając, by nie myślec o testowaniu :( boje się zobaczyć 1 kreski ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpppp
Witam dziewczyny przepraszam za to że tak nie w temacie ale nie mam do kogo się zgłosić otoz po porodzie syna mam bardzo nieregularne miesiączki cykle trwają od 34 do 56dni ostatnio normalną miesiączkę miałam 20 maja do 24 potem 5 czerwca do 9 miałam plamienia coś jak okres tylko bardzo skąpe od jakiegoś tygodnia mam dużo objawów ciąży muszę dodać że zawsze z mężem zabezpieczamy się prezerwatywą. byłam ostatnio na badaniach u ginekologa bylo to tydzień temu powiedział że na dniach powinnam dostać miesiączki ale nadal jej nie ma Nie mam pojęcia czy po prostu sobie tak wtrąca i przez to miesiączka noe przechodzi.czy jest szansa na to żeby była w ciąży ?dodam że mąż pracuje jako kierowca tira i kochamy się zawsze kiedy jest to mozliwe nie mniej niz 3razy w tyg kiedy jest w domu Nie zważając na to że są to dni płodne czy niepłodne jednak zawsze z zabezpieczeniem. Robilam dzisbtest ciazowy i wyszedl negatywny jedak ciagle cos mi dokucza to bole podbrzusza to mdlosci bole krzyza brak mieusiaczki wydaje mi sie ze biust mi sie powoekszyl i sutki sa wrazliwsze na dotyk. Nie wiem co o tym myslec najgorsze jest to ze cykle sa nieregularne i nic noe potrafie ustalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaaaa
ej bylam tu wczoraj i dalej sie zastanawiam co u mnie okres 26.05. i do tej pory cisza:l dwa testy, ostatni z soboty negatywny....:l nastawiam sie na testowanie w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Helpp ja niestety nie pomogę nie orientuje sie w okresie po porodzie itp ale moze zapytaj lekarza swojego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpppp
No wlasnie zastanawiam sie nad beta tylko noe za bardzo mam gdzie malego zos tawic no wlasmie bylam u lekarza mialam wiz yte kontrolna nie mowilam mu o moich przypuszczeniach bo myslalam ze sam cos powie pozatym nie nastawialam sie az tak na ciaze. Teraz nie wiem co myslec ciagle czekam na @ jesli okazaloby Sie ze ciaza to tez fajnie ale niech w koncu sie to rozstrzygnie. Gin powiedzial ze powinnam dostac @ na dniach ale dalej nic moje 2 siostry tak mialy lekarz powoedzial ze niedlugo bd @ a potem okazalo soe ze ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Helppp moim zdaniem marne szanse na ciąże, zwłaszcza ze się zabezpieczacie ( tu się nikt nie zabezpiecza, a o ciąże trudno), z reszta pisałaś ze cykle masz ponad 50 dni. Dla pewności tak jak radzi Angelowa idź na betę, lub zrób test 10, z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Helppp moim zdaniem to nie ciąża, po porodzie się dziwne rzeczy dzieją, miesiączka napewno się spóźnia bo się denerwujesz... Na betę możesz iść z dzieciaczkiem nawet jak będziesz na popołudniowym spacerze to możesz wstąpić do laboratorium, zrób badanie będziesz spokojniejsza, ale moim zdaniem to nie ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey dziewczyny !!!! Helpppp idź na betę do laboratorium lub ponownie umów sie do ginekologa. Gość martaaaa to juz miesiąc jak nie masz @ ???? Na co czekasz ? Tez bym już dawno na twoim miejscu poszla na betę ! Zatestowac zawsze możesz 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpppp
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi i pomoc tez obstawiam ze to raczej nie ciaza ale przejde sie ma ta beta jak do czwartku @ nie dostane. Wiem ze z zabezpieczeniem ciezko zajsc ale w pierwsza ciaze poszlo dosc szybko bo w pierwszym cyklu a dodam ze przed ciaza moje cykle tez byly bardzo nieregularne i nie patrzylam kiedy mam dni plodne.Synek ma juz 13 msc a @ dalej rozregulowana ale gin przepisal mi tabletki na regulacje jednak poki @ nie przyjdzie boje sie je wziac zeby w razie czego nie zrobic krzywdy dzidziusiowi.Dziewczyny zycze wam powodzenia i jedna bardzo wazna rada nie wmawiajcie sobie ze musi sie udac ze ten cykl to musi byc ten bo blokujecie sie musicie podejsc do tego luzno i wtedy wszystko idzie latwiej ;) ja sie zalamalam dgy 2 testy wyszly mi pozytywne jakos 3 dni pozniej dostalam krwawien przeplakalam cala noc opadlam z sil maz zabral mnie do szpitala myslelismy ze poronilam a okazalo sie ze w ciazy nie bylam testy sfalszowaly wyniki dlatego kupujemy 2 rozne testy nie takie same ! Po tym incydencje zdecydowalismy sue na dzidziusia podeszlam luzno do sprawy (jak sie uda to sie uda jak nie bd probowac dalej) i udalo sie ;) takze spokojnie wyluzujcie a napewno sie uda buziaki dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Help kobieta po ciazy ma nieco rozregulowane wszystk zatem spokojnie spokojnie bez stresu bo również z tego powodu może ci się okres opóźnić... zatem daj na wstrzymanie.... Ja już dzis czuję się ok....po dniach płodnych zatem zeka mnie dwa tygodnie zagryzania zębów:) Milusiego dnia dziewuszki:) I buziaki dla niuniek rosnących w brzuszkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Viola Ty juz po tych dniach ja jeszcze przed jakis tydzien masakryczne jest te czekanie naprawde a pozniej znowu trzeba czekac ojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do koleżanek zaciazonych ,czy Wy też macie takie nieznośne ilości śluzu ??? Normalnie pływam i jest to mega uciążliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja jeszcze 9 dni do @ ... Jeszcze nie wariuje i mam nadzieje ze tak zostanie :) Piersi delikanie zaczelu bolec chociaz i tak jest to minimalny bol. Pozatym od wczoraj mam zgage. Ale to moze temu ze w niedziele piłam winko:) wsumie w ostatnim cyklu tez mialam w tym czasie zgage i nic nie bylo. Angelowa a jak twoje piersi w ciąży?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
24dc piersi mnie bolą dalej i dodatkowo ból podbrzusza jakby na @ więc chyba przyjdzie wcześniej niż w niedzielę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to możliwe, żeby cały czas przez tyle dni bolały mnie jajniki? Nigdy mnie tak długo nie bolały, zawsze tylko tydzień przed @ przez jeden dzień... Chciałabym już zrobić test, ale muszę się powstrzymać, bo dopiero za trzy dni mam mieć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
S992 mnie piersi od początku jakoś szczególnie nie bolą ,są troszkę cięższe i tyle ,ale czytałam,że wiele kobiet odczuwa ból piersi szczególnie we wczesnej ciszy także finger cross :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane ja juz po wizycie 6t3d !!! Termin 22 luty. Jestem bardzo szczesliwa. Ja tez mialam duzo sluzu w pierszej ciazy i teraz tez sie zaczyna. Pozdrawiam. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Mila super gratuluje dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Mila gratulacje. Mnie w poprzednim cyklu tez bolały jajniki kilka dni i nic nie wyszło:( teraz nic mnie nie boli nawet piersi a dzis 25dc i tak mam przeczucie ze sie nie udało. Badałam szyjkę to jest średnio wysoko i twarda jak czubek nosa nie wiem juz co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiwilka22
Cześć dziewczyny u mnie maskara chodzę taka zła. Z moich obliczeń owulacja miała być 26.06 ale chyba jaj nie było zawsze czuje lekki ból ciągnięcie i śluz zawsze jest a nie było nic ani żadnych objawów. Jestem mega zdołowana dosyć mam tych długich cykli 36-38 dni. Czuje że i tym razem nic z tego... mieliśmy gości więc nawet jak była owulacja to nie było kiedy się starać działo się tylko 23.06 i wczoraj... mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Mila gratuluję:):) Ona124 poczekaj jeszcze i postaraj się o tym nie myslec, bo wiesz jak to jest, jak się człowiek nakręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa pytam bo relacji większości dziewczyn w Internecie od samego zapłodnienia pisza ze bola sutki i piersi i zyc nie mozna :P a bylam ciekawa ile w tym prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Hej dziewczyny:-)s992 mnie piersi zaczęły boleć tak z 4 dni przed terminem okresu i bolą do dziś dość mocno a jest 8 tydzień i 1 dzień ciąży:-)a ja czułam już parę dni przed okresem ze się udało:-)może dlatego że to druga ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
U mnie dopiero 4 dc jeszcze 3 dni @ gdzie tam do testowania haha gdzie tam do starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×