Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

"Zafasolkowane" kobietki ciesze sie razem z Wami, rośnijcie zdrowo i nie dajcie sie uporczywym ciążowym objawom. Zapewne miną, jeśli nie na koniec 1 trymestru to z pewnością po porodzie :) W każdym razie warto się pomęczyć by utulić w ramionach dzieciątko :) W mojej ciąży do 4 miesiąca były mdłości, ale nie poranne, a całodobowe. Jak już minął ten okres to zaczęła się zgaga. Im maluszek był większy tym częściej skakał mi po pęcherzu, uwielbiał to robić w efekcie nie wytrzymywałam nawet godziny bez siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Testy przed @ robiłam te z rosmana za 25 zł, 5 szt. Wszystkie pozytywne, ale piątego dnia przyszło plamienie. Po 5 dniach plamienia, poczułam niemal od razu, jakby owulację, dlatego kupiłam kolejne testy w aptece, 14 zl za 5 szt i 2 dni po plamieniu pierwszy wyszedł negatywny (kreska T słabsza od C) ale 4 następne pozytywne, kreska w ogóle nie słabła. Robiłam też test ciążowy dzień po tym plamieniu, wyszedł negatywny, ale po kilku h wyszła druga, mocna kreska. Wiem, że był już nieważny po 30 min i nie powinnam się sugerować, ale dla pewności następnego dnia powtórzyłam test innej firmy i był negatywny. Wykorzystaliśmy ostatnie dni i mam nadzieję, że pomimo, że od razu po @ to jednak były to dni płodne i tym razem się udało. W każdym razie już nie robię testów, czekam te 2 tyg na sprawdzenie znowu testem ciążowym, a na razie obserwuję swoje ciało, chociaż jeszcze za wcześnie na cokolwiek. Dlatego też ten ból piersi mnie tak niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Ja niestety dzis dostalam @ wiec odpadam :( powodzenia pozostalym testujacym. Ja narazie ciesze sie z moich 2och pociech.. prawdopodobnie konczymy z mezem starania. Wystarczy nam ta cudowna nasza parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Malinka, może okazać się, że po odpuszczeniu starań zaraz zajdziesz w ciąże. Podobno stres towarzyszący chęci posiadania dziecka często utrudnia zajście :-) trzymam kciuki i gratuluję dwóch cudownych maleństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) corka juz nie takie malenstwo ma ponad 7 lat hehe a synek 3,5 :) wiesz tyle ze my juz bedziemy chcieli pozostac przy tej dwojeczce i bedziemy sie juz zabezpieczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Rozumiem :-) to i tak piękna rodzinka! Sama marzę o dwójce dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Olaaaaa do @ to sporo czasu jeszcze może poprostu ovu sie przesunela ale pomimo to trzeba być dobrej myśli. Malinka 30 to i tak duże szczęście mieć 2 dzieci może jeszcze w przyszlosci zdecydujecie sie na trzecie tylko zaglądaj tu do nas często mimo tej decyzji. Martka10 jestesmy we trzy i narazie idziemy oko w oko tez w poniedz skończyła mi sie @ wiec wszystko przed nami. Oj dziewczyny nie wiem jak u was a le u nas znowu grzeje. I juz mamy prawie weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie jutro powinna pojawić się @, a jak nie przyjdzie to będę testować 3 lipca, również za Was trzymam kciuki, aby pojawiły się upragnione dwie kreseczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ona124 trzymam kciuki juz dziś by @ nie przyszła.. a jak się czujesz? Jak przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Dziewczyny też trzymam za nas wszystkie kciuki żeby nam się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Dziewczyny też trzymam za nas wszystkie kciuki żeby nam się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wcześniej pisałam, do tej pory pobolewają mnie jajniki i czasami sutki, a tak to nic więcej nie zauważyłam, ale chyba za wcześnie na jakieś objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ona124 ale to już już tuż tuż i może dwie kreseczki jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej Dzis 26 dc od rana jestem jakaś rozdrażniona nie wiem czy to przez nadchodząca @ czy po prostu stres czy przyjdzie czy nie robi swoje. Eh boje sie znowu rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Zle napisałam 27 dzien cyklu dzisiaj mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczyny oby nie przyszla a zeby pojawily sie dwie kreseczki :) a pytanie do tych kobitek co po @ sa jak u Was ze sluzm ja lykam wieska pije siemie i jakis syropki i nic kiedy u Was pojawia sie jakis sluz , boje sie ze nic z tego nie bedzie ojjj. Malinka odzywaj sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
Gosc2605 mysle ze poprawę śluzu w czasie dni plodnych powinnaś zauważyć. Dziewczyny czekające na nie przyjscie @ trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ona 124 Nie ma nadzieję piersi do przodu w test się zapatrzeć i w niedzielę widzę tu info z dwoma kreskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gosciu mi dopiero w drugim cyklu brania wiesiolka bylo widac efekty ;) Wyczailam sobie fajne trik hehe :) przed działaniami włączalam sobie na chwile filmiki dla dorosłych i nie musialam sie potem martwić o sluz ;) byl idealny i do tego mega rozciągliwy i jak to przysłowiowe kurze bialko, bo rozbudzilam sobie wyobraźnię filmami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
S992 to moze byc dobry patent juz chyba wszystkiego sprobuje zeby tylko sie ten sluz pojawil nawet kupilam ten zel con...plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie ,,starczki" ja również planuje zacząć starania po najbliższej miesiączce- czyli od 16-17 lipca. Niestety przez pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne i obawiam się że może to zająć mi dłużej czasu. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Chodzą słuchy:) ze po anty anty się działa szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś miała rację, martwi mnie fakt że owulacja może mi nie wrócić od razu. A z natury niestety jestem niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Też słyszałam, że po braniu anty.. szybciej zachodzi się w ciążę :) Po przyjmowaniu hormonów może być nawet ciąża mnoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Witamy Cie gosciu nie martw sie na zapas bo to bez sensu tylko dzialaj ;) dopiero zaczynasz wiec nie steresuj sie juz na starcie mozesz uzyc testow owulacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gościu witaj! Tez slyszalam ze po anty szybciej można zajść i to mnogo moja kol wczoraj urodziła bliźniaki zaszla podczas brania tabletek podejrzewam ze brala nieregularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje dziewczyny za miłe przyjęcie :) U mnie to byłby już trzeci dzidziuś ale pierwszy po tabletkach. Z dwójką poprzednich dzieci udało mi się zajść w pierwszym cyklu starań, a teraz po tabletkach mam stresa ;) ale widze że z tego co piszecie to powinnam się raczej bać bliźniaków, ale u mnie w rodzinie nigdy takowych nie było więc nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwię Cię przy hormonach nie ma znaczenia uwarunkowanie genetyczne. Ciąże mnogie zdarzają się czy w rodzinie występowały czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jak to bedzie- ja niestety slyszalam ze bardzo czesto tabletki hamuja na dlugo owulacje zwlaszcza te starej 1 badz 2 generaci (takie biore). Jaki to Wy macie pakt? Kiedy testujecie? Ile po terminie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×