Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KateA92
Różowy kordonek taki idealnie książkowy sluz dobrze wróży ;) ja też taki miałam w cyklu, w którym nam się udało ;) trzymam kciuki ! Za Ciebie i każda z osobna :* uda się Wam dziewczyny, głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowy kordonek: ja na Twoim miejscu w testy bym się nie bawiła, zrobisz wyjdzie jedna I pomyślisz że za wcześnie i tak kupisz drugi i powtórzysz. Jak już tak nie możesz się doczekać to bym już zainwestowała w bete ( i tak pracujesz w laboratorium), będziesz mieć pewność :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
ta u góry to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela : przyszedł@ ? powtórzyłaś prolaktynę? jak wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie staram się o maluszka mam Niedoczynność tarczycy ile trzeba się starać przy Niedoczynność tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny tez staram sie o dzidziusia i Ja rowniez chcialabym wiedzieć jak to jest przy niedoczynności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Gościu czy jesteś pod opieką endokrynologa? jeśli nie to szybciutko się zgłoś do lekarza. Tsh nie może przekroczyć 2,5. Za niskie też nie dobre bo może powodować niemożność zajścia w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat zrobienie testu bardzo pomogło, nie mogłam już usiedzieć, o niczym innym nie myslałam, tylko ze moze jesli jestem w ciazy to już pokaże. Zrobilam test wyszła jedna kreska i już tak się nie ekscytuje. Czekam na @ i tyle a jak nie przyjdzie to super, ale nie mam już takiego cisnienia. I mam bardzo mieszane uczucia, z jednej strony nadzieję, że moze się udało a z drugiej przeczucie, że jednak nic z tego. Co do owulacji to nigdy nie mam wątpliwosći, zawsze mam bardzo silny ból lewego lub prawego jajnika, czasami, ale rzadko obu, wiąże się to z płodnym sluzem i z libido x 100 nastepnego dnia śluz jest wodnisty a dwa dni pózniej kremowy, zawsze tez równo co do godziny prawie po 14 dniach dostaje @, mam tak od 15 lat, co w sumie jest przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
KateA92 - ale mi dałaś nadzieję! Dzisiaj przy podcieraniu mój śluz ciągle ciągnący ale jakiś kremowy.. nie wiem czy to dobry znak, czy przeciwnie.. gośc 2605, Małła - tak, tak.. o becie myślałam w przyszłym tygodniu, ale wiem, że i na tą może być za wcześnie, dlatego wstrzymuje mnie obawa, że wyjdzie negatywny.. a jeśli mam czekać do dnia spodziewanej miesiączki to wolę zrobić z moczu, jak nie wyjdzie to zawsze możesz mieć nadzieję, że zrobiłaś go troszkę za wcześnie. Natomiast negatywna beta po dwóch tygodniach to już wyrok ;/ Springa - kurcze, to teraz mam mętlik w głowie. Piszesz, że najpierw masz owulację a dopiero później płodny śluz> Myślałam, że jest odwrotnie.. że najpierw jest śluz, aby plemniki były w stanie w sprzyjających warunkach przyczaić się na jajeczko.. W każdym razie jeśli jest jak mówisz to też dobrze ;)) Czasami wydawało mi się, że czuję owulację, było to zazwyczaj jakieś 2/3 dni przed spodziewanym terminem, ale po kilku dniach kuło mnie tak samo tylko z drugiej strony, więc zwątpiłam w to czy dobrze wczytuję się w mój organizm :/ Czy to możliwe aby kuło z obu stron? Podwójna owulacja czy jak to tłumaczyć? Swoją drogą, kiedyś marzyłam o bliźniaczkach hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ból jajników może tak naprawdę wystąpić przed owulacja, w trakcie albo i po niej - nie ma reguły. Dlatego ból jajnika daje tylko szacunkowy czas a nie wyznacza dokładnie owulacji. Co do śluzu to ja czytałam, że owulacja występuje w ostatni dzień szczytu plodnego śluzu lub też w pierwszy dzień po tym szczycie, w pierwszy dzień "wysychania". Ja u siebie myślałam, że już po owulacji bo juz nie zalewalo mnie tak sluzem, ale zauważyłam że śluzu jest mniej ale nadal krystalicznie przezroczysty i ciągnący no i temp jeszcze nie skoczyła a więc przeciągniełam starania i się udało ;) odkąd zauważyłam plodny sluz kochaliśmy się co 2 dni a przed samą owulacja dwa dni z rzędu no i zaciazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik który u Ciebie dzień brania castagnusa? Bierzesz przy nim wiesiołek? Jak tam dziewczyny która testuje? Potrzebuję dziś dobrych nowin w ten brzydki deszczowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 uważam ze nie miałam ovu bo i ze śluzem cienko raczej nie mogłam w dni plodne narzekać do tego ta szyjka twarda i zamknieta a nieraz mi sie wydawalo ze bardziej pulchna byla temp tez niska skacze sobie 36.4 36.2 nawet 36 potem znowu 36.3 36.5 36.2 i tak różne w tamtym cyklu na ovu miałam skok na 38.8 i w poprzednim tez tak. Dziewczyny któraś dzis testowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) ja tam idą staranka? Komuś się udało? Nie wchodziłam ostatnio tutaj, rodzinka bliska niedługo wyjeżdża do Niemiec na stałe i spędzam z nimi każdą wolną chwilę, jak się codziennie widuje z bliskimi, to ciężko się rozstać będzie teraz :( więc czas teraz na następną bliską osóbkę w rodzinie, aby nie było smutno :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy_Kordonek- źle mnie zrozumiałaś. Śluz płodny to dla mnie rozciągliwy i zawsze taki mam przed i w trakcie bólu owulacyjnego (jak długo przed trudno mi powiedziec, zależy od cyklu) ale zawsze nastepnego dnia po owulacji mam już śluz wodnisty, jest on zupelnie inny (u mnie) niż ten rozciagliwy, ale kto wie, moze własnie to jest owulacja. Chyba zacznę sobie to notować i popatrze na statystyki, żeby w następnych cyklach wyciagnąć wnioski. Ogólnie to czuję ze @ się zbliża, wiec pewnie jutro przyjdzie :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline niska temp zmienia postać rzeczy... Ale może jednak :) byly przytulanka to nadzieja jest :') gorzej jakby starań nie bylo, to dopiero moze z gory założyć klamkę na dany cykl ;) ;) Ola trzeba teraz troche nad tym popracowac ;) przed nami pracowite dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu długo się nie odzywalam ale dowalili mi w pracy. Powiem Wam ze ja postanowiłam ze wogole nie będę obserwować swojego ciała w tym pierwszym cyklu. Polecę na spontana może się uda ☺ Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Springa ja polecam aplikacje moj kalendarZyk:-) mam ja i teraz juz 4 cykl sobie zapisuje moje objawy, spostrzeżenia i temp :) bardzo przydatne bo mozesz sobie potem porownac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 i śluzu Malo i przytulanek tez nie bylo za wiele a wogule to śluz taki lepki nie klejacy ani nie rozciągliwy wiec ten cykl sobie idziemy na luzie wróciłam po 2 miesiecznym urlopie do pracy wiec wszystko wpływa na organizm to dopiero 3 cykl wiec narazie się nie załamuje. Właśnie Nela jesteś tam ? Dawno się mu odzywalas? Ma££a a u ciebie jest @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 i przytulanek i śluzu Malo w dodatku nie pokazał sie rozciągliwy tylko jakiś lepki byl w tym mies totalnie juz wyluzowaliśmy i odpuszczamy dopiero 3 cykl wiec nie ma się co martwic. Ma££a a @ zawitala? Właśnie Nela jesteś tu ? Co u ciebie ? Przyszla@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 ja też mam taki kalendarzyk, tylko w poprzednim cyklu mi się z nim nie udało, pokazywało mi kiedy mam dni płodne, owulację, ale myślę, że po prostu mi się owulacja przesunęła, dlatego, że ostatnie cykle były dość długie u mnie niż zazwyczaj i pewnie dlatego się nie udało, no nic, w tym cyklu nie będę wyliczać kiedy mam owulację, tylko liczę na farta, zobaczymy co z tego wyjdzie :) zapisałam się do ginekologa na 26 lipca i według tego kalendarzyka powinna być po owulacji, ale może znowu się przesunie i będzie później, porozmawiam z doktorką na wizycie, a tak w ogóle, to któraś badała na monitoringu czy miała owulkę, albo czy się zbliża i kiedy najlepiej działać, prawda?? to jak to sprawdzić mam? poprosić ginekologa żeby zobaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 ja też mam taki kalendarzyk, tylko w poprzednim cyklu mi się z nim nie udało, pokazywało mi kiedy mam dni płodne, owulację, ale myślę, że po prostu mi się owulacja przesunęła, dlatego, że ostatnie cykle były dość długie u mnie niż zazwyczaj i pewnie dlatego się nie udało, no nic, w tym cyklu nie będę wyliczać kiedy mam owulację, tylko liczę na farta, zobaczymy co z tego wyjdzie :) zapisałam się do ginekologa na 26 lipca i według tego kalendarzyka powinna być po owulacji, ale może znowu się przesunie i będzie później, porozmawiam z doktorką na wizycie, a tak w ogóle, to któraś badała na monitoringu czy miała owulkę, albo czy się zbliża i kiedy najlepiej działać, prawda?? to jak to sprawdzić mam? poprosić ginekologa żeby zobaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Onaa ja się juz nie sugeruje kiedy mam dni plodne wg aplikacji bo to poprostu oblicza średnia i tyle. Sama staram sie to zauwazyc po szyjce i sluzie. Dwa cykle temu robialm testy owulacyjne i pokazywały owulke juz 3 dni wcZesniej niz w aplilacji wiec się tym nie sugeruje. Mam ja dlatego zeby sobie zapisywać temp, sluz kiedy byl i jaka mam szyjke w danyn dniu :) potem zawsze fajnie sobie porownac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie badałam szyjki i śluzu, nie umiem chyba tego nawet.. wiem, że mam więcej śluzu raz w miesiącu, z tydzień po @, jakoś tak i to pewnie wskazuje, że są dni płodne, ale nie wiem czym różni się śluz przed czy po @, albo jaka ma być szyjka przed czy po, a może zacznę, jeśli w tym cyklu się nie uda mi zajść w ciążę, to zacznę siebie badać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa po prostu powiedz ze chcialabys zobaczyc jak tam Twoja owulacja i Ci zrobi usg dopochwowo :-) z badaniem sluzu i szyjki to zalezy, jak czesto kochasz sie z mezem. Jesli dosc czesto to moim zdaniem nie ma potrzeby dodatkowo nakrecac sie i myslec o sluzie temperaturzy i szyjce tylko kochac sie spontanicznie. Jesli malo sie kochacie to wtedy jak najbardziej :-) Ja czekam jeszcze dwa dni :-)) na @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
kupiłam testy, jutro sprawdzam :D Dziwnie dobre przeczucie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Villemo który dc u ciebie? Trzymamy kciuki . Korneli przelamala złą passe wiec powinny sie posypać same podwójne kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Vilemo, trzymam kciuki! Kiedy termin @? Ja juz w piatek! Mam nadzieje ze obie zobaczymy dwie kreski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mogę się dołączyć do konwersacji? staramy się z mężem o drugie dziecko od grudnia. Niestety, jak dotąd bezskutecznie. Co chwile dowiaduje sie ze ktos jest w ciąży. Wczoraj szwagierka i kuzynka oznajmiły, że są w ciąży. Żadna z nich się nie starała, klasyczne wpadki. Płakałam chyba z godzinę. Strasznie mnie zdołowała ta wiadomość. Nie mam nawet z kim o tym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nya86 robilas badania? Wiesz, w czym moze byc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Nya. Z nami możesz porozmawiać nie tylko na ciebie działają dolujaco takie wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×