Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość KateA92
Ja jednego dnia tez myślę, że już lepiej a potem następnego dnia z łóżka nie wstaje bo tak mi niedobrze. Często właśnie leżę, próbuje się wyciszyć, wyrównać oddech i się nie ruszam - tak powstrzymuje się od wymiotowania. Ale wiadomo, że za każdym razem nie powstrzymam. Wczoraj nawet po 22 musiałam wstać i zwymiotowac... a mówią ze to poranne mdłości :/ gow** prawda. Całodobowe sa :( ahh mamy przerypane :( dobrze, że to nie będzie trwać wiecznie. Ale chyba przestanę hamować te wymioty - mam dość spędzania większości dnia w łóżku. A tak może będę latać do kibelka ale przynajmniej będę na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Ja Dostalam Okres Dzien Wczesniej W 27 Dc,teraz Mam 6 Dc I Lekarz Dal Mi Czopki Ktore Maja Przyspieszyc Zajscie W Ciaze, A U Mnie Znajoma Jest W Czwartej Ciazy Prawdopodobnie Z Bliznikami I Bedzie Miala Czwarta Cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
KateA92 nie powinnaś wstrzymywać wymiotów a jak bardzo cie mordują to idź do lekarza. Martyna a który dc u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemo :) :) :) :) U mnie dzis @ przyszła tak jak myslałam ze przyjdzie (choc nadzieja była nie powiem) Teraz na pewno jeden cykl będę musiała odpuscic , bo mąż wyjeżdza na 2 tyg i w moją owulację go nie będzie, ale poobserwuję sobie za to na spokojnie bez doszukiwania sie nieistniejących objawów mój cykl. Powodzenia dziewczyny i dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Springa szkoda ze @ sie pojawila ale miejmy nadzieje ze z tęsknoty za mężem ovu się przesunie na jego powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline u mnie 25dc. Ostatnie 3 cykle byly 26 dniowe, ale 4 miesiace temu zdarzyl sie cykl 30 dniowy stad mam watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, najgorsze to czekanie. Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Villemono trzymam kciuki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna to poczekaj do niedzieli a jak nie to jak @ sie nie pojawi to w środę powtorzysz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska94
Cześć u mnie dalej cisza ;) może się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Vileno gratuluje mysle ze bedzie fasolka :) z calego serca trzymam kciuki.dziewczyny to w przyszym tyg testujemy razem :) chociaz ja nie mam narazie w planach ale czas pokaze.Ja bym na miejscu kolezanki nie wstrzymywala ale tez udala sie do lekarza jak tak czesto mecza wymioty.niemartw sie kochana przejdzie niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
dziewczyny ja nie moge już wyc mi się chce. Idealna owulacja testy, duphaston jutro moglabym testowa a dzień po ostatnije tabletce duyphastonu juz cos rózowego na papierze:( Dlaczego znów porażka. mam ochotę zamknac sie w gdzieś i przelezeć. Nst miesiac w czasie owulacji nie bedzie mojego męża;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline chyba tak zrobie jak mi radzisz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Vilemo trzymam ogromne kciuki za jutro!!! Aifoz wiem, jakie to trudne, glowa do gory, w koncu napewno nam wszystkim sie uda... trzeba w to wierzyc i nie poddawac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Aifoz nie zalamuj sie kochana ja mialam monitoring potwierdzajacy owulacje i tezprzyszla @ tez bylam zzalaman ale coz trzeba sie wziac w garac.ciezko jest jak czlowiek na cos czeka tak mocno mi tez sie sie plakac jak widze dziewczyny w ciszy z wozkami ale to jeszcze gorzej dziala na nasz ogranizm.teraz masz miesiac luzu sprobuj sie wyciszyc czyms zajac mysli ja sie staram caly czas.uda Ci sie zobaczysz mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Aifoz a to czasem nie powinno się najpierw zatestować a potem odłożyć duphaston jeśli test wyjdzie negatywny? Przecież wiadomo że jak progresteron spadnie to krwawienie wystąpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
O to samo chciałam zapytać co Paula.. pamiętam jak moja koleżanka w ciąży brała dupka bo lekarz dał jej na początku bo miała plamienia (tak na wszelki wypadek podtrzymania) to potem go stopniowo odkładala, nie tak od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Villemo szczerze gratuluje:) koniecznie jutro napisz jak tam beta wyszla. Kate i Angelowa co jaki czas macie wizyty? Ja bede miala 12 sierpnia czyli za 4 tyg. i nie wiem czy to nie zadlugo czy nie lepiej za 2 tyg dla pewnosci isc. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Ewai211 ale wesołą gromadkę będzie miała Twoja znajoma :) A wiesz czemu miała poprzednie cesarki i jak przeszła tą ostatnią? Bo ja już miałam dwie (brak postępu porodu) i się zastanawiam czy trzecią by mi zrobili z automatu... no i też trochę się obawiam tej trzeciej cesarki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
A mnie dzisiaj uciekl bus, wiec postanowilam czekac na meza. Czas wolny spozutkowalam w rossmannie i... kupilam test ciazowy hehe :D oczywiscie testowanie dopiero za 2 tyg ale wiem, ze bedzie mnie korcilo zrobic a byla przecena to wzielam i bedIe czekal :) oj nakrecam sie sama... Villemo - trzymam kciuki, jestem pewna, ze wyjdzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Ewai211 ale wesołą gromadkę będzie miała Twoja znajoma :) A wiesz czemu miała poprzednie cesarki i jak przeszła tą ostatnią? Bo ja już miałam dwie (brak postępu porodu) i się zastanawiam czy trzecią by mi zrobili z automatu... no i też trochę się obawiam tej trzeciej cesarki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Villemo- zapewne ta bladziuchna kreska, to dobre wieści :):) u mnie na teście kiedyś było napisane, ze intensywność 2 kreski nie ma znaczenia, ważne że się pojawia :):):). Czułość testu ma też znaczenie. x Czy ktoś na dniach testuje? bo tu mamy wysyp dobrych wieści! w końcu worek się rozsypał :):):):) trzeba z tego korzystać !!! i nie marnować szansy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja dopiero do domu oj zmęczona strasznie. Jeszcze szwagier z rodzinką przyjechał i z nimi czas spędzamy. Która dziewczyna teraz testuję czekam zniecierpliwiona :) Caroline jak tam u Ciebie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline2605
Gosc2605 raczej ten cykl bedzie nie udany jak pisałam wczesniej to mam wrazenie ze nie bylo ovulacji wiec czekam na @ i dzialam w kolejnym cyklu. To dopiero trzeci wiec sie nie martwie ale dzis mi bylo smutno bo znajoma wczoraj synka urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja nie wiem czy u mnie była owulacja niby temp mi wzrosła tydz w środę najpierw lekko ślę niby wzrost był o 0,2 czyli z 36,45 wzrosło na 36,67 a następnego dnia i przez kilka dni było 37,00 teraz lekko spadlo 36,95 ale może dlatego ze później chodzę spać. Sluzu było mało, raz tylko zauważyłam sporo i już się cieszyłam a tu potem nic. Nie wiem ale ja się już nastawiam na @ żeby się nie rozczarować, co ma być to będzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
I cos urwalo ... Tez bym już strasznie chciała wkoncu czekam 7 lat na malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość zmien sobie na ewelina2605 będzie ladniej... Ile lat jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline dopóki nie ma to zawsze nadzieja gdzieś, choć mała, ślę jest :) pewnie ze nie ma co jak przyjdzie bedzie kolejny cykl, w którymś się uda zobaczysz :) wiem co czujesz mi też zawsze się smutno robi jak dowiaduje się ze ktoś s ciazy bądź urodził. Ja wczoraj byłam u mojego przyszłego chrzesniaka i jak go trzymałam na rękach myślałam ze będę płakać czemu ja nie moge też mieć takiego maluszka :( ale wiem ze to mnie psychicznie wykańcza takie myślenie staram się gonić te myśli i wierzyć ze uda się s końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro sobie wyrwe l*******ga i co wy na to? na szacunek trzeba bylo sobie zaluzyc! tyle kwiatiow dostalas na chvj to wszystko bylo?? w p**de wsadz sobie te wazony! jutro koniec i bedzie wam wszystkim zal d**e sciskal hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×