Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

A ja zrobiłam dzis test (11 dni po owulacji) i wyszła oczywiście 1 kreska, trochę mi smutno było na poczatku, ale teraz przynajmniej juz do czwartku wytrwam i albo dostanę @ albo w piątek rano zrobię drugi test. W każdym razie wyluzowałam, bo gdybym była w ciazy to test powinien mi już wyjsć, przynajmniej słabiutki. I niech któras z Was ogłosi wreszcie 2 kreski, bo trochę tu ponuro jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dopiero przed pierwszą owulacja moich starań. Od soboty zaczynają mi się dni płodne. Będę testować na początku sierpnia. Kto jest w podobnej fazie cyklu żeby mi raźniej było? Aga trzymam mocno kciuki za pozostałe dziewczyny również ☺ Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Springa jeszcze nic straconego mogłaś mieć później owulacja Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 mam nadzieję, że w końcu chociaż Ty ogłosisz nam tu dobre wieści :-)) Aga, ja mam jeszcze 4 dni do @, także jeszcze cierpliwie czekam :-)) A te moje wczorajsze objawy to chyba był mój wymysł, bo piersi jednak mam normalne i mrowienia nie czuć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ana ilo dniowe masz cykle? Ja tez bede pewnie testowac na poczatku sierpnia:) u mnie plodne gdzies za tydzień maja byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gość z 11.56 - zgadzam sie z Tobą, czasem po prostu trzeba odpuścić. Ja głównie dlatego nie robię np. Szybciej testów ciążowych, bo wiem, że wykonując go, nie mamy nadziei zobaczyć jefną kreskę, ale dwie - dodatkowo same siebie rozczarowujemy, potem nastawiamy sie, że zrobimy kolejny test, i kolejny. Springa, nie myśl o teście, tylko po prostucierpliwie czekaj , moim zdaniem lepiej nastawic sie na miesiaczke, niz na kolejny test. Taksamo jest z mierzeniem temperatury itp te wszystkie czynniki skladaja sie na jedna calosc, daja nam czasami falszywa nadzieje, ze sie udalo. Przez to stresujemy sie, a to moze zwyczajnie opoznic okres. Na poczatku starania powinny byc spontaniczne, bez nacisku na te wszystkie badania itp. Oczywiscie roxumiem, jesli ktos stara sie juz baaardzo dlugo - wtedy nie jest to takie latwe. Ja die staram 3 cykl, narazie po prostu sie staram, w przyszlym miesiacu bede robic badania. Wszystkin zycze upragnionych dwoch kresek i spokoju :-) bo to najwazniejsze! W kazdym miesiacu szanse na zajscie w ciaze u zdrowej pary to okolo 20-30 procent, wiec same widzicie, ze lepiej nastawic sie na @ i milo rozczarowac, niz myslec o testach i niestety widziec jedna kreseczke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaczynam zastanawiać się, czy coś czuję, czy po prostu bardzo chcę czuć. Co chwilę mam uczucie wilgotności, myślę, że to już @, a nic nie ma... Piersi jednak bolą mnie na pewno i naprawdę, ale tylko z boku, coraz silniej. Jezeli bede w ciazy, to zaprzecze naprawde wielu mitom krazacym po forach ;-) Trzymajcie kciuki. Springa - pamietaj ze zagniezdzenie moze bic nawet do 10 dni od zaplodnienia ,wiec test ma sens po 12, a najpiej 14 dniach i nie wszystkim wychodzi w dniu spodziewanej @. Trzymam kciuki za 2 kreski w pt ;-) Ana- 4 dni to szybciutko! Tez zleci. Mam nadzieje, ze dzis zapoczatkuje dobra passe nasza chociaz nie wiem czy gin mi cos powie, bo jestem dopiero w 21 dc bo owu mialam kilka dni po @, wiec ciaza bylaby mega wczesna Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S992 dokładnie mam tak- 4 cykle pod rząd 28 dni 5 cykl 30 i tak w kółko ale teraz jest to pierwszy cykl po odstawieniu anty więc ciężko powiedzieć. Wcześniej zdarzały mi się podwójne owulacje. Syna mam z około 14 dnia cyklu a córkę z 30 dnia lekarz wtedy mi powiedział ze doszło drugi raz do owulacji w tym samym cyklu. Wtedy nie brałam anty samo z siebie tak. Oczywiście 2 oddzielne ciąże nie bliźniaki. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga wydaje mi sie ze w tym dniu cyklu lekarz może ci co najwyżej powiedzieć czy owulacja była. Pecherzyk ciążowy widać dopiero przy becie 1000. Ale też mam nadzieję ze ten cykl będzie twój Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wlasnie myslalam. no nic, to zostanie mi powtorzenie testu jutro rano, ale zaczal ze mnie wyplywac bialy sluz wiec zaraz pewnie zmieni sie w @ :/ tak czy siak dam znac moze jakies info ciekawe bede miala od gina - do tego ide pierwszy raz. a za was mocno trzymam kciuki, czytam ze od dawna nie bylo dobrych wiesci. a duzo z forumowiczek stad zaszlo juz w ciaze? wiecie mniej wiecej w ktorym cyklu staran? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Aga tez mnie wlasnie zastanawia, ilu osobom sie udalo ,wiem ze Angelowa i Mila, a reszta nie mam pojecia. Na 120 stron 2 osoby to malo by bylo :-) Viola, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Jeszcze mi się udało chociaż bardzo rzadko się udzielam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
U mnie właśnie koniec dni płodnych, Strasznie źle się czuję ostatnio, drgawki uderzenia gorąca nie wiem czy to ten castagnus tak na mnie działa, ale coś jest nie tak.... Z moim Szczęściem to pewnie chorubsko się jakieś przyplatalo... Ostatnio miałam dużo stresu zaczęłam znów jeździć samochodem po 2 latach przerwy i mega byłam wystraszona! Mam nadzieję że przez ten stres nie stracę cyklu.... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscpuma, w ktorym cyklu sie udalo? ja niestety mam tak silne bole brzucha, ze to chyba @ :( najgorsze ze nie moge lezec na zadnym boku przez te bolace piersi, wkurzam sie, bo mysle ze znowu sie nie udalo! szkoda ze nie sa prowadzone zadne statystyki na tym forum zeby zajrzec komu kiedy sie udalo i jakei mial objawy :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 temp mi spadla ksiazkowo w dzien spodziewanej @ ,dzien po skoczyla na ok37°C i tak juz zostalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelowa, a Tobie w ktorym cyklu sie udalo? i ktory tydz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Viola999 ma właśnie @ dostała nawet w sobote juz:) wic lipa.. z tym że ja to odpuszczam mąż mi wyjezdza na miesiac wiec dwa cykla praktycznie mam z banI:):) wiec po prostu kocham się bez zabezpieczen nie myśląc o ciązy... Powodzonka wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa dzięki za info :) ja mam juz 4 dzien temp niska wiec to napewno u mnie cudu nie bedzie ... Z tego co pamietam to w ciaze zaszly Angelowa Kushina KateA Basiek(lub Becik przepraszam ale was mylę:)) gośćpuma Mila, więcej nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa dzięki za info :) ja mam juz 4 dzien temp niska wiec to napewno u mnie cudu nie bedzie ... Z tego co pamietam to w ciaze zaszly Angelowa Kushina KateA Basiek(lub Becik przepraszam ale was mylę:)) gośćpuma Mila, więcej nie pamietam :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalilo moj wpis :-$ otoz udalo nam sie w 4cyklu staran ,jestem w 12 tc :-) :-) :-) test ciazowy pozytywny wyszedl dopiero 3dnia po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulina1991
Cześć Dziewczyny! na początku kwietnia odrzuciłam tabletki antykoncepcyjne, po nich dostałam @ 18 maja. W czerwcu po badaniu ginekologicznym okazało się, że nie miałam owulacji. @ wystąpiła 26 czerwca. W 8 i 9 dc zaobserwowałam galaretowany śluz tworzący tzw. kulkę o barwie biało-przeźroczystej a także odczuwałam kłucie w podbrzuszu. Oczywiście było przytulanko w te dni. Po tych dwóch dniach miałam uczucie wilgoci, od dzisiaj czyli 16 dc mam wodnisty śluz oraz lekki ból piersi. Czy to możliwe, że ten śluz z 8 i 9 dc był płodny i czy jakiś inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulino z nami kobietami wszystko jest mozliwe niestety ,takze dla pewnosci warto powtórzyć staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Ja zaszłam w drugim cyklu:-)dziś zaczęłam 11 tydzień:-)to moja druga ciąża:-)angelowa kiedymmasz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc puma jak milo ,ze jestes :-) :-) :-),18 mam usg i wizyte ,jak sie czujecie kochana ,na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
O ja też mam 18 wizytę trochę się denerwuje.Czuję się w miarę dobrze tylko wiecznie chcę mi się spać, a niestety przy moim czterolatku nie da się odpocząć.Termin mam na 6 lutego:-)a ty jak się czujesz?ją już się nie mogę doczekać Kiedy będę czuć ruchy wtedy będę spokojniejsza:-)z synkiem czułam już w 16 tygodniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc! bylam wlasnie u gin. zrobil usg i stwierdzil brak ciazy, ale tez brak zblizajacej sie @, bo endometrium cienkie. Na moje pytania o bole piersi i brzucha jak na @ uslyszalam "nie wiem". Mam sie starac dalej po prostu a jak beda problemy z @ to dostane leki regulujace. I tyle... Piersi mnie bola do tego stopnia ze nie moge lezec na boku, ale chyba nie ma zadnej nadziei skoro wg lekarza w ciazy nie jestem, a moze nawet owulacji nie mialam wedlug niego, bo mam "slabe" pecherzyki na jajnikach... Nic nie rozumiem :( Czy jest szansa, ze w 22 dc nic nie zauwazyl? Ze endometrium mam mimo ciazy cienke? chociaz wg testow jestem 12-14 dni po owu... :( Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Aga moim zdaniem jeśli lekarz uważa, że w ciąży nie jesteś to lepiej przyjąć to do wiadomości i nie robić sobie nadziei :-( a jeśli coś by się miało zmienić to pozytywnie się zaskoczysz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna pewnie masz rację. Jeżeli nie było owulacji to wcale dzis moze nie powinnam miec @. trudno. teraz bede niecierpliwie oczekiwac @ zeby zaczac nowe starania :p Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Pani Doktor mi odpisała. Do wyleczenia mamy się przestać starć :(, bo jest bardzo duże ryzyko poronienia. Leczenie może potrwać 2-3 tygodnie. Więc zapewne w tym cyklu (który może w końcu kiedyś nadejdzie) odpadam, zobaczę kiedy będzie jeszcze owulacja. Jak będę u gina z wynikami po 20 dc to zapytam go dla pewności o jego opinię. Teraz tak szybko myśląc może pójdę po @ z pierwszymi wynikami i wtedy zapytam. Zobaczę jak z dostępnością wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×