Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość darla29
Springa - Niby z naukowego punktu widzenia młodsze łatwiej mogą zajść w ciążę, ale mogę Cię pocieszyć. Moja prababcia urodziła moją babcię mając 47 lat, urodziła zdrową dziewczynkę :) Da się :) Także moim zdaniem szanse mamy wyrównane :) Caroline - to dość niedaleko. Pewnie bywasz czasem w Warszawie? :P Martyna111 - Ja to jeszcze nie myślę o badaniach, ale jak się do 6 cyklu nie uda, to chyba się wybiorę. Tak dla pewności, czy wszystko w porządku. Gdzieś pisałaś, że jesteś młoda. Ile masz lat? :) Może poza 3dc i tym samym czasem @ mamy jeszcze coś wspólnego :P Małła - kurcze, szkoda że cykl bezowulacyjny.. czasem się zdarza. Kochana, głowa do góry, czekamy na kolejny cykl :) A który jest u Ciebie? Springa, Martyna, jak u was z objawami i testami? Mi wypada @ 14 albo 15 a od paru dni cały czas czuję brzuch.. Chyba bardziej podbrzusze. W piątek myślałam, że to ze stresu, ale w weekend ból mnie nie opuścił. Dziś mam to samo... Poza tym zauważyłam, że mam więcej śluzu niż zawsze, nigdy nie potrzebowałam wkładek higienicznych, a w sobotę jak wyszłam z mężem na spacer to musieliśmy zawrócić do domu bo poleciało ze mnie strasznie.. i tak jak w ciągu całego życia zużyłam może ze 2 wkładki, tak w ten weekend ze 4... No i nie wytrzymałam i zrobiłam z ciekawości test ciążowy, też co prawda nie rano, tylko po 18:00. NEGATYWNY. Ale pocieszam się, że to parę dni za wcześnie na sprawdzenie.. No nic, czekam :) A jak wasze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Tak rozkminiam, jakie to szczęście w tym wielkim nieszczęściu, że jednak w ciąży nie jestem. Bo gdyby to choróbsko dopadło mnie jakby w końcu nam się udało, to chyba bym się załamała...ile w tedy byłoby dopiero stresu :( o tą małą istotkę. Widocznie dlatego ten mój cykl był bezowulacyjny! ot takie moje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Małła, czytałam o tej chorobie.. współczuję :( Jedyne co mogę powiedzieć, że po wyleczeniu już będziecie mogli wrócić do starań o dzidzię, tymczasem dbaj o siebie, żebyś szybko wyzdrowiała :* Najlepiej rzeczywiście porozmawiaj z ginekologiem. On na pewno dobrze Ci doradzi :) Mam też pytanie do was dziewczyny, czy każda z was ma ''swojego" ginekologa? Ja nie mam, nie chodzę i się zastanawiam, czy może jednak powinnam znaleźć jakiegoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Test kupiony... Dla ciekawości zmierzylam temp. Rano byla 36,5 a teraz 37,5! Ale moze to z tego gorąca na polu. U nas dzis bylo 33 w cieniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Małła - też mi się tak wydaje. Na pewno bylibyście bardzo zestresowani, jakbyś była w ciąży w tym momencie. S992 - no nie wiem czy w takim upale mierzenie temperatury jest miarodajne, ale test na pewno bardziej :P Kiedy Ci wypada @? Ja już dziś test robiłam, za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
S992 o tej porze to nie ma niestety sensu mierzyć temperatury. Darla: dla pewności zapytam o opinie drugiego. co dwie głowy to nie jedna :). Testowałaś dziś? dobrze zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Małła - jak masz taką możliwość to zapytaj dwóch :P Ciekawe, czy doradzą Ci podobnie. tak, testowałam z ciekawości.. ale za wcześnie chyba.. @ dopiero za 3-4 dni, a ja przez ten ból brzucha już wariuję z niepewności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
A i mnie 33dc brak @ Ale dziś temp mi spadła rano więc pewnie jutro zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla, ja mam 25 lat :-) testu nie robilam, miesiaczka 15 lipca, test zrobie gdzies 17 jesli juz. Objawow chyba nie mam poki co zadnych, moze cos mnie piersi pobolewaja, a moze i nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Darla za wcześnie, myślę ze odpowiednio to tak 2 dni po spodziewanym @ i z rana i ja mam zaufanie tylko do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
do testów o czułości 10 miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
kochane zrobilam tescik. dwie kreseczki.. czyli jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Martyna - no to ja rok mniej :) Widzę, że z testem jesteś bardzo cierpliwa, ja to myślałam, że może jednak coś wyjdzie, choćby blada kreska.. ale w sumie spodziewałam się negatywnego testu. Ale nie daje mi spokoju ból brzucha. Od piątku boli cały czas, czy to nie dziwne? Nie mogę się doczekać tego czwartku albo piątku... Małła - ja to pewnie z niecierpliwośc***ewnie zrobię jeszcze test jutro przed pracą (koło 7 rano) a jak nie wyjdzie to w piątek następny. Oby się @ wcześniej nie pojawiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
korneli gratuluję! :) a kiedy robiłaś test? przed spodziewaną miesiączką, czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Korneli gratulacje!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
ja wczoraj powinnam dostac. cykle 24/25 dni. i powiem szczerze "przypadek" jeden szalony wieczor z mezem bez "uwagi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
olaaaa4050 - albo masz tak długie cykle, albo jesteś w ciąży :) Robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
korneli88 - no proszę, To się nazywa szczęście :) Wasze pierwsze dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
korneli88 - no proszę, To się nazywa szczęście :) Wasze pierwsze dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Korneli - gratulacje :D uwielbiam takie wieści! :) udało Wam się za 1 razem, czy staraliście się już wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Korneli - gratulacje :D uwielbiam takie wieści! :) staraliście się wcześniej? Czy pierwszy cykl i trafiejka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Myslalam, ze nie wysłało tej pierwszej wiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
nie, nie pierwsze :) nie staralismy sie o kolejne. to byl wyjazd nad morze z rodzinka i tak jakos wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Nie robiłam.. mam cykle 31dniowe 1 na jakiś czas 32 nie robiłam bo i mnie nawet jak jestem w ciąży to na początku testy nie wychodzą nawet po @ dopiero tydz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Korneli gratuluję!!!! Ktory to wasz cykl?:) Darla wczoraj skonczyl sie mi okres ale byl dziwny... Krótki i skapszy niz zazwyczaj, do tego bola mnie piersi. ALE test wyszedl negatywny, czułość 10 mlU. W srode chyba wybiore sie do gina. 4 cykle za mna ... Teraz ciesze sie seksem :-) taka roznica ze sprawia mi przyjemnośc a nie mysle tylko o dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Korneli super geatuluje w końcu jakieś dobre wieści:) ogłasza trzymam kciuki oby były również II kreseczki. Naprawdę miło słyszeć takie wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Aga kiedy byłam z synem w ciąży lekarka nie widziała ciąży, po czym okazało się, ze byłam w 8-9 tyg. ciąży. Szybko zmieniłam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja nie wiem co to za lekarze którzy ciazy nie widzą słabo naprawdę ale rzadko kiedy można spotkać lekarza z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość2605 - spotkałam lekarza ginekologa i położnika w jednym z prawdziwego z powołania, prowadził moją ciążę od 10 tygodnia. Wspaniały, miły , cierpliwy, dociekliwy, każdą kobietę traktował indywidualnie. Podczas badań mężowie, partnerzy mogli być obecni. Jeśli nie odbierał telefonu wystarczyło wysłać sms, oddzwaniał najszybciej jak mógł. Nie namawiał na badania jeśli nie były potrzebne. Szkoda, ze mieszkam tak daleko, bo chętnie wybrałabym się do niego na badania i prowadziłby moją ewentualną drugą ciążę. Lekarz w podeszłym wieku, ale nigdy nie byłam przy nim skrępowana. Nigdy podczas badania nie patrzył na zegarek. Pacjentki nie wypuścił z gabinetu jeśli nie przeprowadził wszystkich badań. Szkoda, ze takich lekarzy jest niewielu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korneli wielkie gratulacje! Aga nie martw się na zapas w 21 dniu cyklu żaden lekarz nie zobaczy ciąży a co do endometrim to jeszcze może się zmieniać. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×