Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Martyna1111
Nela zgadzam sie z Toba w 100 procentach. Jak poszlam do mojej ginekolog to nie powiedzialam jej, ze to drugi cykl staran, tylko ze chcemy zaczac, od razu kazala mi zrobic prolaktyne po tym tescie i tarczyce. Ci lekarze to chyba sa niepowazni, po roku na badania? W twoim przypadku bylaby to tylko strata czasu. Juz kiedys pisalam, moim zdaniem jak wszystko jest ok to wiekszosc zachodzi do pol roku, ale ja badania bede robic juz teraz, tzn. Po trzech miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Castagnus i wiesiołek nie są na receptę, a czy rozreguluje cykl...nie wiem okaże się za 9 dni, narazie u mnie samopoczucie ok nic mi nie dolega, po za tą boląca piersią, ale da się wytrzymać, poczekamy zobaczymy, jedyny plus narazie to taki ze czułam owulacje co wcześniej mi się nie zdarzało i była ze 2 dni wcześniej, :) kto kiedy testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Dziewczyny też jestem zdania, że nie ma co czekać rok. Ja też byłam J lekarze po 3 miesiącach i nasciemnialam ze rok się staramy i nic i dopiero dała mi skierowanie na badania i też mi wyszło tsh do zbicia prolaktyna ale niby już ok więc zobaczymy. Głupota jest czekać tyle czasu. Uważam że jeżeli ktoś podejmie decyzję o dziecko na wstępie ma badania chociaż te podstawowe. Ja termin @ niby na 23 sobotę ale wg mnie jeżeli owulacja była to była szybciej i @ też powinna być środa czwartek zobaczymy ale czuje ze będzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja pierwsza ciąża, udało się w drugim cyklu. Wybaczcie, że się nie rozpisuję, ale w pracy jestem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Villemo - gratulacje! Już takie oficjalne ;D A powiedz, miałaś jakieś objawy wskazujące, że mogło się udać? Ja od dwóch dni mam jakby gule w gardle, jeździ mi po brzuchu (ale mężowi też, więc pewnie jakiś wirus :(), mam mega wzdęcia, aż wstyd mi o tym pisać ;D Nie sądzę aby to były objawy w ciąży, ale łudzić się można. Niestety piersi totalnie nic.. no ale.. teoretycznie do drugi dzień po owulacji. Może po tygodniu doszukam się jakichś objawów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula ja nie biorę sobie tego tak po prostu. Lekarz mi kazał od 16 do 25 dc więc w 25 dc nie wyjdzie Ci zaden test jak owulacje masz w 14 a tak miałam bo miałam testy. Jutro chcialam zrobic ale nie wiem czy jest sens. Pytałam w poprzednim cyklu lekarza co jesli bym zaszła w ciąże powiedział ze wtedy prosze jak najszybciej umówic się na wizyte. Mogę jutro rano zrobic test jak sie okres nie rozbucha. Zreszta w pon mam wizytę więc powiem mu co dalej bo juz 2 cykl z duphastonem i jedyna poprwą jest to z enie ma plamień w 20 dc no ale zaraz po odstawieniu tabletki cos tam leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kate nie powinnaś hamować wymiotów, to chyba jeszcze gorsze... Ja w poprzednich ciążach nie miałam mdłości licze na to że jak teraz zajde to też nie będzie mnie mdlić... Aifoz Będzie dobrze, zobaczysz niedługo się uda :):) Ja też miałam plamienia śródcykliczne dlatego zdecydowałam się na costangus GośćLisa Ja też miałam 2 CC i jestem przekonana że następna też będzie CC. Villemo Jeszcze raz gratki :) U mnie do przodu, dopiero 9 dc.... gdzie tam do ewentualnego testowania... ale praca mnie pochłania więc chociaż w pracy o tym nie myśle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Ten gość powyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Becik29 a u ciebie który cykl i o które maleństwo? Ewelina2605 to u ciebie tydzien w niepewnosci ale i tak trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nela nie przejmuj się, odpoczywaj. W kolejnym cyklu powtórz badania. rok temu przechodziłam podobnie z prolaktyną , chociaż moja nie była aż tak wysoka. Kontrolowałam ją przez 4 cykle, tak naprawdę 3 i 4 dopiero pokazał normę. Trzymam Kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo wielkie gratulacje. U nas często padają ze strony rodziny, kiedy synek będzie miał rodzeństwo. Teraz, kiedy szwagierka i kuzynka są w ciąży, pewnie pytania się nasilą. Ciężko będzie... U mnie 23 dc, na razie nie myślę o testowaniu, tym bardziej, że zaczynają się objawy PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
u mnie wiedza rodzice ze się staramy , mój brat z bratową i babcia ( w ogóle to babcia się pierwsza zapytała, ma 90 lat i nie jest typową moherową babcią :p ). To moja najbliższa rodzina, która mnie wspiera więc nie mam co przed nimi ukrywać. To , że nie będę się przed nimi przyznawać, a wręcz zaprzeczać , to przecież nagle nie sprawi ze szybciej nam się uda. Takie ukrywanie problemów mi się kojarzy z M jak miłość :) wydarzyło się coś przykrego, ale nikomu nie powiemy by nie martwić najbliższych. Moim zdaniem to właśnie najbliżsi dają nam największe i szczere wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline To mój w sumie 5 cykl starań. Mam nadzieje, że będzie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Dzieki Caroline ja za Ciebie tez mocno trzymam kciuki Ty to naprawde jak malo kto powinnas jak najszybciej zobaczyc II kreseczki :) to nie jest tak ze czlowiek nie chce mowic ze sie stara tylko w moim przypadku wiem ze rodzina mojego meza to zaraz wujek dobra rada idzcie tam zrobcie badania nie mysl o tym stresujesz sie itp a trzeba bylo szybciej sie starac nie chce takich dobrych rad bo sama statam sie o tym tyle nie myslec.to zalezy od rodziny czy uszanuja ze ktos nie chce o tym mowic czy na kazdym kroku podkreslaja ze nue zachodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Czesc,ja nigdy mezowi nie wybacze,ze kazal mi brac pigulki,zle sie po nich czulam,bralam cztery lata te same,teraz trzy lata odstawilam,bo tez maz chcial i nie moge zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dzięki Małła :) wierze ze będzie dobrze, że zbije ta prolaktyne jakimiś lekami a potem już się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gośćfela, byłaś po poradę do ginekologa? Ile się już starasz i w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Tak bylam u ginekologa,robilam badania,wszystko ok,ale maz nie chce zadnych badan,mysle,ze jestem za stara,jak to okropnie brzmi,co wy tu o mnie pomyslicie takie mlodziutkie dziewczyny,myslicie ze sa jakies cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Tak bylam u ginekologa,robilam badania,wszystko ok,ale maz nie chce zadnych badan,mysle,ze jestem za stara,jak to okropnie brzmi,co wy tu o mnie pomyslicie takie mlodziutkie dziewczyny,myslicie ze sa jakies cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Tak bylam u ginekologa,robilam badania,wszystko ok,ale maz nie chce zadnych badan,mysle,ze jestem za stara,jak to okropnie brzmi,co wy tu o mnie pomyslicie takie mlodziutkie dziewczyny,myslicie ze sa jakies cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nela zbijesz ja tez mialam podwyzszona i po lekach unornowala sie z tym ze prolaktyna to hormon stresu wiec nawet jak lekami unormujesz a bedziesz sie stresowac to moze byc podwyzszona wiec nie steresuj sie za mocno i bedzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Becik tez stosujesz jakies ziółka? Mam nadzieje ze i tobie sie udalo w końcu sie tu cos ruszylo wiec mam nadzieje ze coraz wiecej dobrych wieści będzie i same podwójne Kreseczki sie pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ten gość to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj goscfela ! 3 lata jak odstawilas a ile sie staracie? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Ha ha jeszcze widzicie komp mi sie zacina,nie tylko ja,pozdrawiam was wszystkie i zycze slicznych,zdrowych dzidziusiow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcaroline29
Ewelina2605 właśnie u nas nie bylo czegos takiego ze nie chcemy tylko sytuacja nas zmusila do odkladania decyzji raczej sie nie zabezpieczalismy i nigdy nie brałam tabletek regularnie chodziłam do gin 5 lat temu miałam maly zabieg laparoskopowo lekarze mówili ze wszystko dobrze to się nie martwilam aż w końcu w przychodni zmienił sie lekarz i stwierdził przegrodę wróciłam z płaczem mąż mi kazał to skonsultowac z innym lekarzem zapisalam sie do wawy o okazali się ze dwurozna bez przegrody i teraz czekamy. Czytałam dużo pozytywnych opini ale te negatywne bardziej zostają w pamięci wiec dzialamy do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a ja narazie nic w rodzinie nie mówiłam nie chce żeby sie martwili ale dam sobie czas do pewnego momentu jak sie nie uda i powiem. Jeszcze do innego lekarza musze sie zapisac żeby sobie badania porobić bo ten co chodzę powiedzial ze to nic takiego i narazie nie potrzeba robic badan wiec troche trzeba będzie nasciemniac wiec kazda z nas ma jakies swoje problemy. Cieszę sie ze z wami można o wszystkim porozmawiać i czlowiek jest naprawde spokojniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Villemon moje gratulacje ! :) będziesz powtarzała betę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćfela, ile masz lat, że twierdzisz, że za stara jesteś? U mnie w zasadzie tylko kilka osób wie, że się staramy. W tym szwagierka, która przysłała mi zdjęcie pozytywnego testu ciążowego, mogła sobie tego oszczędzić. Najgorsze, że mąż się tym nie przejmuje, to znaczy ma zupełnie inny stosunek niż ja, bardziej wyluzowany jest. Nie rozumie, dlaczego ja tak wszystko przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nya rozumiem cie znakomicie! U ciebie kiedy termin @ Który cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×