Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Martyna1111
Dziewczyny, dzis rano dostalam @. Tzn polecialo troche krwi. Potem byly juz brazowe slady na papierze caly dzien, a teraz juz nic. Myslicie, ze mam sie raczej nastawiac na miesiaczke, czy moge miec jeszcze nadzieje? Dzisiaj wypada termin. Jestem zalamana, mam juz dosc. Jak tak dalej pojdzie, to nigdy nawet nie zdarze kupic testu. :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Luska poczekaj do poniedzialku i powtórz test. Martyna a może to plamienie może @ sie nie rozkręci. Daj znać jutro jak sytuacja wygląda oby to nie @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna jeszcze jest szansa u mnie w dniach @ bylo 2 dni plamienie brazowe i rozowy sluz jeszcze kilka dni i jestem w ciazy wiec 3mam kciuki nigdy nie wiadomo:) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Wiecie co tylko martwi mnie to, ze na poczatku to jednak byla czerwona krew ... tylko troszke ale jednak. Glupia jestem! Idiotka! Po co ja sie w ogole nastawialam i myslalam o tym terminie . . :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Luska94" bardzo długie cykle masz. Moja endokrynolog powiedziała mi, że długi cykl może być bezowulacyjny. Sprawdzasz czy owu wystąpiła? Koniecznie idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a zrobiłaś test? Czasem we wczesnej ciazy zdarzają się takie sytuacje,a skoro to bylo tylko jednodniowe plamienie to moze warto byloby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna i Villemo czekam na wiesci co u Was. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Jak tam dziewczyny mam nadzieję że mamy dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina2605 jakos dzis cichosza tu panuje nikt sie nie odzywa! Martyna a ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Właśnie widzę ze ciszą oby wrozyla dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
A ja siedzę dziś w pracy i powiem Wam, ze starajacych sie jest wysyp! Co chwila ktos robi betke :) raz pacjentka poprosila o zinterpretowanie wyniku bo dlugo sie juz staraja i nawet nie wiecie jak milo bylo mi wtedy pogratuowac jej :) takze.. udaje sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Strączki już po 11:) wstajemy. Bo my tu czekamy na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Mój słownik nawet Staraczki zmienia na strączki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a ja odrazu sie domyslilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kurde napisałam sie i ucielo wrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kordonek miejmy nadzieje ze i my niedługo staniemy w kolejce na betę u was w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina a ty jak tam czujesz sie jakos inaczej? Jakiś śluz czy jakies inne obserwacje? Wyczytalam ze olej z wiesiołka pomaga zaciazyc no ziolka też ale olej lepiej działa. Hmm mam ochotę na cos słodkiego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
noi chyba jednak falszywy alarm... od wczoraj jakby @ ale bardziej plamienia.. wczesnieszy test pozytywny. zaczekam az sie uspokoi i zrobie test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline ja nic nie czuje sluzu brak dalej brzuch nie boli, piersi trochę ale to żaden wyznacznik w poprzednim cyklu też bolały. Wczoraj byliśmy na imprezę i trochę wypilam nie dużo ale stwierdziłam ze co ma być to będzie ciągle tylko zastanawiać się czy się udało czy nie to wykanczajace jest. Czasami mnie też z lewej strony pociągnie jakby jajnik ale też uważam ze to nic takiego temp. Cały czas s okolicach 37,00. Nie mam nadzieji szczerze mówiąc ale zobaczymy a Ty jak Caroline coś zauważyłaś nietypowego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline ja nic nie czuje, sluzu brak jak zawsze trochę piersi bolą ale to standard od kilku cykli, coś mnie z lewej strony ciąg nie jakby jsjnk ale to też pewnie nic takiego. Nie liczę ze sie udało już nawet wczoraj kółka drinków wypilam bo mam dosc zastanawiania się czy się udało czy nie i tak się oraz co chwilę. Z Ty masz jakieś odczucia ibaczej coś się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej dziewczyny. Ja dzis znow mam tak, ze podpaska czysta, ale po toalecie zawsze cos tam jest. Narazie czekam, podejrzewam, ze sie rozkreci. Test zrobie najwyzej jutro lub pojutrze. Raczej nie bede miala dobrych wiadomosci niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Korneli plemieniem jeszcze nie oznacza najgorszego. Niektóre kobiety tak maja nawet przez kilka miesięcy będąc w ciąży. Jakiej firmy robiłaś test? Jaka czułość? Który to dzień cyklu? Plamien nie należy lekceważyć wiec najlepiej udać się na konsultacje do ginekologa. Myśle ze na takiej wizycie warto mieć tez wynik bety. Bo zapewne usg jeszcze nic nie pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Korneli a miałaś dzis betę powtórzyć? Ewelina ja raczej czekam na @ w ogóle sie nie nastawiam według moich obserwacji to ten cykl byl bezowulacyjny może tez dlatego mniej mnie jajniki kuja niż zwykle u mnie @ ok 25. Martka10 a u ciebie jakies zmiany dzieje sie cos inaczej niż zwykle ? Martyna po co masz sie martwic zrób jutro test. Malla a u ciebie nadal nie ma @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline dlaczego bezowulacyjne? Ile trwał? Sprawdzasz testami czy tylko poprzez obserwacje? Nadal czekam na @. Rano byłam tak zmęczona ze nie zmierzyłam temperatury i zignorowałem budziki ;p. Natomiast szynka miękka (po raz pierwszy) i otwarta wiec myśle ze na dniach . Wolałabym jak już pisałam kiedyś by jednak przyszła pózniej niż wcześniej ;(. W ogóle podczas sobotniego sprzątania oglądam przyjaciół i właśnie jest wątek jak Monika chce mieć dziecko ( wiem ze im sienie uda) ale czuje się jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
A ja jeszcze pond tydzien do testowania a dzis pobolewaja mnie piersi. Ale tak jak do okresu, są tkliwe i tyle.. zadnego specjalnego bolu czy dyskomfortu. Maz mi wczoraj zajrzal w dekolt, podotykal i powiedzial "nooo... rosna Ci te cycuszki, moze jednak cos tam zasialismy?" :) tez mi sie wydawalo, ze sa wieksze ale myslalam, ze sobie wmawiam, choc prawda pewnie taka, ze po po prostu zgrublam :/ a Wy macie jakies urojone (bądz nie) objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a jakos mi sie tak uroilo ze mam cykl bezowulacyjny chociażby to ze brak śluzu a raczej z tym nie miałam nigdy problemu i niska temp.36.5 a teraz to juz nawet pare dni nie mierze odpuściłam sobie zobaczymy jak to będzie. W tym cyklu wyjątkowo sie nie nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Fela Będzie dobrze, tylko musisz się postarać namówić M na badania... Caroline Tak biore costangus. Ale w poprzednich ciążach nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, moja beta przyrosła o 117% (na dzień dzisiejszy wynosi 204) :D TSH też mam w porządku, zatem przesyłam wszystkim pozytywne ciążowe fluidy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×