Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry. My już po obiadku. Ewelina2605- kiedys się uda na pewno. Ale znowu będę potrzebować pewnie 2 lata. Czemu myślisz, że nie miałaś owulacji? Natalia - skad pewnośc,ze owulacja byla 25-26.06? Robiłaś testy owulacyjne? Mi gin mówił, że śluz płodny wcale nie świadczy o owulacji. On zwiastuje dni płodne. Ja np w tym cyklu śluzu plodnego nie miałam. Wiec bylam pewna ze ten cykl będzie bezowulacyjny i nie specjalne uważałam. Ale w 2 dzien bólu jajnika zrobiłam owu test i II tłuste kreski. Dawidowa- witaj. Przykro mi, wiem przez co przeszłaś. Mi powiedzieli dokladnie to samo. Chodz u mnie samo się wszystko wyczyscilo. Ściskam mocno. Trzymam kciuki by się udało. KateA- by korzystac z takich aplikacji w tel trzeba miec regularne cykle. Bo inaczej ta aplikacja nie ma sensu. A badalas tez szyjkę macicy? Ja tez od następnego cyklu bede mierzyć temp., bo widze ze to daje dobre skórki. Ewa- juz sie z tym uporalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja nigdy nie badałam szyjki. Nawet nie wiem czy bym potrafiła ja znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. My już po obiadku.  Ewelina2605- kiedys się uda na pewno. Ale znowu będę potrzebować pewnie 2 lata. Czemu myślisz, że nie miałaś owulacji?  Natalia - skad pewnośc,ze owulacja byla 25-26.06? Robiłaś testy owulacyjne? Mi gin mówił, że śluz płodny wcale nie świadczy o owulacji. On zwiastuje dni płodne. Ja np w tym cyklu śluzu plodnego nie miałam. Wiec bylam pewna ze ten cykl będzie bezowulacyjny i nie specjalne uważałam. Ale w 2 dzien bólu jajnika zrobiłam owu test i II tłuste kreski.  Dawidowa- witaj. Przykro mi, wiem przez co przeszłaś. Mi powiedzieli dokladnie to samo. Chodz u mnie samo się wszystko wyczyscilo.  Ściskam mocno. Trzymam kciuki by się udało.  KateA- by korzystac z takich aplikacji w tel trzeba miec regularne cykle. Bo inaczej ta aplikacja nie ma sensu.  A badalas tez szyjkę macicy? Ja tez od następnego cyklu bede mierzyć temp., bo widze ze to daje dobre skórki.  Ewa- juz sie z tym uporalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Wiem ze najgorsze to czekanie co miesiąc człowiek ma nadzieję. Myślę ze nie miałam owulacji ponieważ testy owulacyjne mi nie wychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witajcie nowe dziewczyny. Dawidowa przykro mi z powodu twojej straty. Betty ja mieszkam niedaleko Radomia a ty skąd jesteś? My sie staramy 3 cykl o pierwsze Maleństwo. Ewelina u mnie @ kilka dni później jak u ciebie czy u martki10 bo mam troche dłuższe cykle wiec tez jestem w oczekiwaniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nataliar idź jak najszybciej na betę trzymamy kciuki za fasolkę. Martyna1111 szkoda ze nadeszła @ nowy cykl będzie przed wami i nowa szansa . Ktos w tym tyg testuje ? Dziewczyny której zbliża sie termin @ ? U mnie jeszcze tydzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
U mnie środa czwartek ale test pewnie nie będzie potrzebny, czasami mam wrażenie ze nigdy nie zajde . Zawsze jest ciężko gdy zbliża się termin @ a potem emocje opadają i rodzi się nowa nadzieja. Wg kalendarza internetowego to powinnam @ dostać w sobotę 23 ale jeżeli miałam owulacje to była ona wcześniej i dlatego wydaje mi się środa czwartek ale w sobotę też mogę dostać to sobie trochę poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Powiedzcie dziewczyny w jakim stopniu zaslabniecia w ciąży i zawroty głowy są normalne. Prawie za każdym razem jak wstanę (jak bym to nie robila) mam taki chwilowy zawrót głowy, tak przez chwile mam takie bardzo jasne mroczki przed oczami i tracę równowagę, musze się czegoś złapać albo stanąć w naprawdę dużym rozkroku. Ustaje to po paru sekundach wiec tym się nie martwię i odbieram to jako normalny objaw ciazy. Martwi mnie co innego, a mianowicie ze jak jestem dłuższy czas na nogach, mam tu na myśli kilkanaście minut a nie godzinę, gdy coś robię w kuchni, o byciu w sklepie nie wspomnę, mam identyczne zawroty głowy ale do tego oblewaja mnie poty, robi się duszno i z każdą sekunda zamiast lepiej jest gorzej - mam wrażenie ze zaraz się przewróce. W takich sytuacjach szybko staram się położyć i wtedy mija.. męczy mnie to strasznie bo tak naprawdę to jestem uwięziona w domu. Nic zrobić nie mogę bo zaraz musze się kłaść. Wychodzić sama nie wychodzę bo się boje.. zakupy przeważnie to mąż robi. Ja jeśli już muszę gdzieś wyjść to biorę ze sobą rower - lepiej mi jechać na rowerze siedząc niż stać na nogach i iść.. ale i to zaraz wracam do domu. W ciągu całego tygodnia wyszłam tylko raz w środę sama i skończyło się to zaslabnieciem w sklepie i wymiotami do kosza na śmieci (opowiadałam wam) także jak ten muflon siedzę tylko w domu i to w domu nic prawie nie robie bo jak nie mdłości to te zawroty głowy i tak większość dnia leżę. Czuje się jak niepełnosprawna czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Martka10 - a można wiedzieć jaki model? Mnie się spodobały dwa "bebetto torino" i "baby merc faster" :) Dawidowa - Witaj i rozgość się u nas! :) U mnie testowanie za 10 dni, czy ktoś testuje w podobnym terminie? Piszecie o kalendarzykach w telefonie, ja również z niego korzystam i dla mnie jest bardzo pomocny. Wiem, że nie wskaże precyzyjnie owulacji, ale ale jeśli znam przybliżony termin i obserwuję śluz to są na pewno większe szanse :) Okresu nie mam idealnego. Oscyluje między 26 a 28 dni a kalendarzyk wylicza tylko średnią, ale mój okres przychodzi dokładnie w wyliczonym dniu, więc mimo wszystko sprawdza się u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospp
Kate nie wiem od dlaczego masz aż tak silne zawroty ale jak będziesz u lekarza powiedz mu o tym. Myślę ze może za jakiś czas przejdzie. Uważaj na siebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ten ostatni post to ja Ewelina2606 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) fajnie jest mieć kogoś kto myśli tak samo. Różowy_Kordonek ja za 10 dni powinnam dostać@ ale mam nadzieję że będę wtedy kupowała test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
kochane. zlapalam mojego lekarza w locie ;) dostalam luteine (zawsze na poczatku ja bralam) temp podwyzszona 37,3 caly czas sie utrzymuje. na piersiach zylki bardziej widoczne i brodawki zmienione. moj lekarz wraca za 2 tyg i wtedy pujde do niego. plamienia ustapily ;) poczekam jeszcze ze 3 dni i zrobie bete tak dla siebie ;)dodam ze wczesniej test co zrobilam wyszlt dwie kreski (choc ta druga jasniejsza, co oznacza wczesna ciaze) co wy mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Korneli wszystko będzie dobrze ! :) niczym się nie martw :* bierz luteine, oszczędzaj się, niczego nie dźwigaj i leniuchuj na kanapie kiedy to tylko możliwe ;) jeszcze troszkę i zobaczysz swojego szkraba na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Korneli nie rozumiem Twojego podejścia do odwlekania bety X Kate nie znam się zupełnie na przypadłościach w ciąży, ale są niepokojące. Czy mówiłaś o nich lekarzowi? Co on na to? Nie chce oczywiście straszyć ale moja koleżanka np dostała cukrzycy i miała problemy z wątrobą. Nie zaszkodzi pokazać się lekarzowi. Każda kobieta reaguje inaczej. Dla organizmu ciąża to niekiedy ogromny szok. Poza tym nie możesz być niewolnikiem własnego domu...jeśli nie chcesz dla zdrowia iść do lekarza to chociaż zrób to dla własnej wygody. Może wystarczy jakaś wzbogacona dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Korneli pewnie ze to ciąża :) tylko wczesna gratuluję z całego serducha teraz dbaj o siebie i maleństwo :) a jak lekarz Twoj wroci to lec do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Korneli pewnie ze to ciąża :) tylko wczesna gratuluję z całego serducha teraz dbaj o siebie i maleństwo :) a jak lekarz Twoj wroci to lec do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kate ja mialam to samo przez cala pierwsza ciaze praktycznie nigdzie nie wychodzilam a mroczki to juz byla normalnosc mialam kilka naprawde niebezpiecznych sytuacji jak sobie przypomne to mnie to przeraza. Gin mowila ze w ciazy jest bardzo splycony oddech i latwo o zaslabniecia oby Ci przeszlo. A chcialam jeszcze zapytac Cie czy wiesz juz jaka plec dziecka? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej dziewczyny ;) nie bylo mnie na forum od poludnia w piatek :) co jest u mnie dziwne bo zawsze zagladam co kilka godzin:) mialam wolny weekend wiec powiedzialam sobie ze nie bede myslec o dziecku wiec na forum tez sie staralam nie wchodzic:) zaraz postaram sie nadrobic zaległości:) U mnie dzis 11 dc, pogoda brzydka wiec dzialalismy caaaly weekend, w sobote nawet dwa razy hihi :-) i najlepsze ze mialam wielka ochote ;) Pozatym dzis zaczely mnie bardzo bolec piersi a jest dopiero 11 dc jak juz Pisalam. Kluje mnie w boku jakby jajnik po prawek stronie tak ze az boli przy wstawaniu i czasem chodzeniu. Oby to byl znak owulacji i zaskoczylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
S992 trzymam mocno kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
S992 trzymam mocno kciuki oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy_Kordonek - wózek dla syna mieliśmy z polskiej firmy JEDO model fyn4 - rewelacja, tylko, że duży. Teraz mieszkamy w Holandii i na te warunki, czyli ciasne klatki schodowe za duży. Mieliśmy go tutaj ponad rok i trochę się namęczyłam wnosząc do do mieszkania. Gdybyśmy mięli mieszkanie na parterze to zostawiliby my go dla drugiego dziecka, po pięciu latach użytkowania, tak, tak syn jeździł w nim do 5 roku życia (ostatni rok używaliśmy go na długie spacery i zakupy, bardzo pojemny kosz na zakupy) wózek wygląda jak nowy. Oddaliśmy go znajomej, która za chwilkę rodzi. Dla drugiego dziecka zdecydowaliśmy się na http://www.prams.net/inglesina-otutto-deluxe - zdecydowaliśmy się na ten ponieważ stelaż składa się do rozmiarów "parasolki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Wózek super, ale straaaasznie drogi :( Kurcze, dzisiaj mam chwile zwątpienia... piersi bolą jakby mniej, nie są już chyba takie pełne, śluz gdzieś zniknął... mam nadzieję, że przez pracę tydzień szybko zleci i coś się wyjaśni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ten wózek spoko, ale nie na polskie zarobki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że na polskie warunki jest drogi, u nas to średnia cena za dobry wózek. Wiem z własnego doświadczenia, że w Polsce wyprawka jest droga, sama przerabiałam to 6 lat temu, gdy byłam w ciąży z synem. Tutaj w stosunku do pensji wyprawka dla maluszka nie wyniesie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelli nie chcialabym abys mnie zle zrozumiala,jednak plamienia w tak wczesnej ciazy moga byc naprawde grozne i wedlug mnie skrajna nieodpowiedzialnościa ze strony Twojego lekarza bylo nie skierowanie Cie na szpital gdzie w takich sytuacjach od razu wykonywane sa wszystkie badania lub chociaz na bete ...po prostu tego nie ogarniam...przeciez na ta chwile nie wiesz czy wogole jestes w ciazy ,czy nie daj boshe nie doszlo do poronienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
Właśnie nie mam pewnosci kiedy była u mnie dokładnie owulacja kierowałam się tylko obserwacja i danymi z kaledazyka. Następnym razem przy spodziewanej owulacji jak będzie (mam nadzieję że nie szybko) będę robić pomiary. Dziś jestem 9 dni po spodziewanej @ obiawow brak. Brak też obiawow ewentualnej ciąży. No po za ochota na słodkie i rozdrażnieniem ale to obiawy zarówno @ jak i ciąży. . Na badanie krwi będę umawiać się pod koniec tygodnia. Już nie mode doczekać się tej pewności. Mieć albo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×