Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Nya86 ja tak samo za bardzo wszystko przeżywam, że się np nie uda, że inne pary mają szczęście, a ja nie mam, bo im za pierwszym razem się udało, mój chłopak raczej też podchodzi do tego z luzem i twierdzi, że ja też powinnam, mówi, że jak się uda to bardzo dobrze, a jak nie, to dopiero będziemy się martwić, jak przez pół roku nic nie wyjdzie i chyba ma rację, jestem jeszcze młoda, bo mam 21 lat i nie powinnam się przecież załamywać i myśleć o najgorszym :) :) ale przyznam, że szaleję na punkcie dzieci :) :) jak widzę i mam okazję potrzymać i się pobawić, to aż kipię ze szczęścia, a dzieci mnie lubią, bo jestem cierpliwa i jakoś umiem złapać z nimi kontakt i nie mogę się doczekać, kiedy ja będę miała swoje :) niektórzy mówią, że muszę się jeszcze wyszumieć, że za młoda jestem, powinnam się bawić, ale ja już się wybawiłam w życiu i niczego tak nie pragnę jak zmieniania pieluszek hehe :), ale też dużo osób się pyta kiedy zamierzamy mieć bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Jak wam tu napisze,to mnie wysmiejecie,ok mam42 lata i myslicie sobie,ok,wczesniej w zyciu mi sie jakos nie ukladalo,moge tylko tutaj pogadac,az sie dziwie bo mam7letnie dziecko z poprzedniego związku,teraz meza,nie jest biologicznym ojcem,jestesmy razem od6lat,ktos wogole mysli czy to mozliwe ciaza,jest choc jedna osoba ktora mysli o mnie jak o kobiecie powiedzmy dojrzalej,zaznaczam wiem co to bol,konsekwencje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Niektorzy pogardzaja takimi jak ja,ale nie mam zamiaru sie zabezpieczac jak od trzech lat nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niedługo zaczynamy starania o drugie maleństwo :) Mam nadzieję że szybko się uda. Chociaż przez karmienie piersią cykle mam bardzo nieregularne i miesiączka wychodzi mi co 2 m-c. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę samych II kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kurczę znów mni ucielo tekst!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćfela - moja mama mnie urodziła mając 43 lata, więc wszystko jest możliwe :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość Fela moja kuzynka z poprzedniego Związku ma syna 14 l a teraz kogoś poznala i w wieku ok 42 urodziła synka i po roku znów bylo maleństw na świecie wiec Fela Glowa do góry i trzeba działać a który cykl staran u was czy trzy lata próbujecie i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fela, my tu nie jestesmy od oceniania. 42 lata to moze nie jest typowy wiek, w jakim kobiety staraja sie o dziecko, ale sama mam w rodzinie ciotke, która w wieku 40 lat zaliczyła wpadke, także jeszcze wszystko przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, jutro powtórzę betę, tak dla pewności, a w przyszłym tygodniu udam się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam prosze o zrozumienie i wytłumczenie paru kwestii chciałabym zacząć starac sie o dziecko, od czego powinnam zacząc? czy koniecznie usze isc do gienkologa? jeszcze nigdy nei byłam i jakos mam pietra... jakies preparaty powinnam zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline29 Martyna 7 lat jestem po ślubie i od tego czasu nie mogę się doczekać maluszka bo zawsze cos i starania odkladalismy, a to żalu mieszkania kredyt remont zmiana pracy itd a teraz wysyp w rodzinie i dogadywanie i zle zaczelo to na mnie wplywac a tak naprawde to 3 cykl staran . Te 7 lat zlecialo ze hoho nie wiem kiedy. Czy wiesz, że jak spłaciłaś wcześniej kredyt to należy Ci się zwrot nadprogramowych odsetek od banku? Tu jest więcej: http://aeger.pl/wczesniejsza-splata-pozyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Gosc fela migotka witamy :) fela Ty sie kobietko nie przejmuj tym ze masz tyle lat postanowilas ze chcesz miec dziecko to do roboty kochana a moze sie uda,oby trzymam za Was obie kciuki :) no czasami tak sie w zyciu uklada ze dopiero po jakims czasie chcemy dziecko.napewno nikt z nas nie bedzie Cie ocenil wrecz przeciwnie kibicujemy mocno.te forum jest pi to by sie wspierac wiec smialo pisz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
gośćfela nie martw się jeśli jesteś zdrowa ciąża jest możliwa. Moja mama urodziła mojego brata w wieku 42 lat, ja wtedy miałam 19 :) - to było dzień po mojej maturze :) Brat ma teraz 16 lat, właśnie skończył gimnazjum. Gdyby nie brat mama byłaby sama, moje pozostałe rodzeństwo i ja nie mieszkamy już w Polsce, z mamą w domu jest właśnie brat :) Holenderki często rodzą swoje pierwsze dziecko w wieku 42-44 lat i nikt tego nie uważa za wybryk natury. To zależy od Ciebie i Twojego samopoczucia. Jeśli bardzo tego chcesz to super i witam Cię w naszym gronie ( jesteś niewiele starsza ode mnie :) ) Pisz kiedy masz tylko ochotę i potrzebę, wszystkie tutaj jesteśmy bo chcemy mieć dziecko, wiek jest bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
czy jest tu jakaś doświadczona kobitka która wie o co chodzi w samobadaniu i samoobserwacji w cyklu. Mam kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska94
hej :) u mnie nadal nic rano bolał mnie trochę brzuch ale nie tak jak na @ dzisiaj kupie test zrobię jutro rano. Powoli zaczynam się nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
luska94 ja też się nakręcam a jaka u ciebie temperaturka i badasz szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość2222 Nie badam wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość dzieki ale mamy znajomości i po splacie rat odsetek nadprogramowych nie placilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darla29
Do mnie niestety przyszla @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Do mnie niestety przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfela
Ciesze sie,ze tak myslicie,moj nietypowy wiek to poprostu los taki jaki mi byl pisany dopiero jest ktos z kim chce dziecka a cykle mam prawidlowe,lekarz mowi,ktorys z kolei ze to maz powiien sie zbadac defakto nie moge go namowic do tego,choc on tez chce dziecka,to do lekarza go ciezko zaciagnac,mojej kolezanki ciotka w wieku50lat urodzila zdrowa sliczna co reczke widzialam ikobiete i dziecko wiec wy tu wszystkie bedziecie miec dzidziusie uwierzcie,to tylko stres,bedzie ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Darla czyli jak w zegarku @ ? Nie smutaj sie nowy cykl nowa szansa będzie na pewno pomyślny dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska94
nakręciłam się kupiłam test zrobiłam i oczywiście negatywny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Luska a który dc u ciebie? Może za wcześnie? Kiedy powinna być @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska94
45dc a ostatni cykl byl 38 wiec nie wyszło.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hmm powinnaś zapisać sie do lekarza cos dlugi ten twój cykl. Zawsze możesz tez powtórzyć test a wiesz którego dc byla ovulacja może jeszcze nic straconego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska94
Nie wiem sama... jak się @ nie pojawi to w czwartek pojadę do lekarza. Zrobie jeszcze jutro rano. Zawsze czułam ovu bo mnie boli troche wtedy ale w tym miesiacu nie czułem kompletnie nic. Śluz był przytulanko też... ehh :( mogłam testu nie robić poprosiłam sobie humor... i mężowi tez bo juz mu się oberwalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Luska nie denerwuj sie czasami nie wiadomo co lepsze czy zobaczyć jedną kreskę czy zobaczyć @ . A który to twój cykl? Będzie dobrze a może juz cos się dzieje tylko test nie pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska94
Staramy sie od stycznia mąż bardzo czeka pyta co kilka dni czy juz sie udalo tlumacze mu wszystko jak to jest ale on sie niecierpliwi ma prawie 30 lat ciagle mowi ze juz chce być tatą jestem zla na siebie ze znowu sie nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×