Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość As28
Zmotywuje mnie ktoś? Jak sobie siadłam tak od pół godziny nie chce mi się już nic robić, a jeszcze muszę wziąć się za obiad i jeszcze spacer z synkiem :| Najchętniej poszłabym spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Dzięki na nutkę *_* Potem poslucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
As28 na początek proszę o usmiech potem mala kawusia jaką lubisz do tego ciacho dla ciebie i synka a potem może zrobisz obiadek? *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Mam pytanie jakiego gatunku muzyki sluchacie taki wasz ulbubiony the best ? *_* Miło że życzenia się spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie tak chwila na kawę rozleniwiła. Może najpierw drzemka syna, a potem obiad i spacer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ad28
To mnie tak chwila na kawę rozleniwiła. Może najpierw drzemka syna, a potem obiad i spacer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Kafe na telefonie mi się coś zacina :/ A co do muzyki to lubiłam zawsze rocka i cięższe brzmienie. Obecna muzyka promowana przez massmedia mnie drażni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Pozwolę sobie i ja dodac jakąs nutkę godną posłuchania tylko myslę jaką ?*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Słucham prawie wszystkiego tylko nie disco polo to nie moje klimaty i bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech kazdy wysle to co lubi najbardziej z muzyki. Po tym tez mozna troche osobe poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
A Very Romantic and saxophone Miusic ( Poetry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disco polo to tadeta. Czasem cos wpadnie w ucho z tej tandety ale ogolnie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Romantic Guitar Concierto de Aranjuez albo Frank Duval - touch me soul milego sluchania życzę i relaksu Nutki są na you tube pozdrawiam <(-_-)> Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Teraz powoli zmykam udanego popołudnia oraz super humorku *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
No i juz wiem ze Nostradamus jest romantykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Faktycznie jestem romantykiem *_* no i się wydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Dan Balan - Lendo Celano ft tany Vader Brasco. << oraz next song >> Max Fadeev- Googoosha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Teraz zrobił nam się koncert życzeń *_* Potem poslucham waszych nutek dzięki za namiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Nostradamus wczoraj Ostatnio byłem na bagnach nie mogłem się wydostac Daleko widziałem jakieś światlo jak by lampa naftowa czy cos takiego szedlem w tym kierunku potem upadłem Słyszalem znajomy głos gdzie on jest szukajcie go ? x gość Nostradamus wczoraj Dziwne ten sen na bagnach mam drugi raz jak bym pauze zrobił? 🌻 Pierwsze moje skojarzenie: bagno - miejsce mroczne i nieprzyjazne dla człowieka wciąga i niszczy go Tak samo jak w świecie duchowym, który z jednej strony może zaciekawiać i fascynować ale jak się wejdzie w miejsca "bagien" to człowiek tam za daleko nie zajdzie dlatego, że to jest takie miejsce. Miejsce, które człowieka wciągając zniszczy go. I trudno się samemu z niego wyciągnąć tak jak z fascynacji astralem i światem podróży astralnych. Owszem ten świat istnieje ale nie jest przyjazne tak jak miejsce bagien dla człowieka, które dla niego nie jest dobre. x światło - symbol bezpieczeństwa, jasności, ktoś z takiego świata Cię szuka aby Cię wydostać z niebezpieczeństwa zniszczenia Twojego życia, z miejsca do którego poszedłeś zabłądziwszy ze świata bezpiecznego i Tobie sprzyjającego, które jest inny ze swej natury bo nie niszczy i nie zatraca tak właśnie jak miejsce bagien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snów nie powinno się tak szczegółowo tłumaczyć. To mi przypomina te wszystkie śmieszne senniki i zabobony co do snów o zębach, czy innych pierdołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość wczoraj Modelka Jesteś młoda, na mój szacunek 30 +/- 4 lata i przechodzisz przez pewien etap. Etap "nawrócenia". Nie ty jedna. Za pewien czas przebijesz tę barierę i pójdziesz dalej. Tak jak inni przed Tobą i inni po Tobie. Zbyt dużo doświadczyłaś, żeby zatrzymać się na tym etapie 🌻 Masz rację, jestem po 30stce ale jeszcze kilka lat więcej mam niż założyłeś maksymalnie. Masz rację, przechodzę przez etap "nawrócenia" i ten proces trwa. Pełnych trzech i czwarty rok właśnie się rozpoczął. W temacie "za pewien czas przebijesz tę barierę i pójdziesz dalej" - mam nadzieję ale w temacie uwolnienia całkowitego ze skutków z czasu bawienia się energiami, astralem, aurami itp. Nadal nad tym pracuję. Barierą dla mnie od kiedy się nawróciłam nie jest moja wiara ale właśnie skutki mojej wcześniejszej niewiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Snów nie powinno się tak szczegółowo tłumaczyć. To mi przypomina te wszystkie śmieszne senniki i zabobony co do snów o zębach, czy innych pierdołach 🌻 Też tak uważam, że nie powinno się korzystać z senników i zabobonów "co do snów o zębach, czy innych pierdołach" ale Bóg daje sny co do których i daje ich zrozumienie właśnie bez korzystania z senników. Pisze w Piśmie św. o snach proroczych np. Józef tłumaczył sny faraona, i sławetne siedem lat tłustych i siedem lat chudych. Faraonowi zostały pokazane w śnie jako siedem krów tłustych i siedem krów chudych aby mógł przygotować kraj na plagę głodu. Sam tego nie rozumiał a Józef mu wyłożył sens jego snów. Bóg czasem przemawia przez sny. Tym bardziej jeśli chodzi o dobro duszy danego człowieka. Ostrzega nas tak samo jak kiedyś ostrzegł faraona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Modelko wspaniale zaangażowanie w temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam dzięki modelko za komentarz w temacie daje dużo do myślenia coś w tym jest *_* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa i wychodzenie z ciala to smiertelne zagrożenie może grozić nie tylko chorobami psychicznymi ale też opętaniem i śmiercią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy był opętany przez demona krzyczal wyzwiska pod adresem Boga nienaturalne ruch robił Zmienial glos mówil w dziwnym języku itp Dlugo się leczył ma depresję wyjechal z kraju nadal jest w zlym stanie Bawil się w podroże astralne wychodzenie z ciala Diabel jest demonem i on rozdaje karty po tamtej stronie wprowadza zamęt bunt wsrod ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam wszystkim życzę miłego wieczoru *_* pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnicza nocna zjawa odwiedza mnie w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagubieni w astralu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×