Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Nocne opowiesci cd pokonać Strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na mroczne opowiadania kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Napiszcie jakieś ciekawe historie, to może przestanę myśleć o tematyce sądowej. Drugi dzień zbieram kwity i redaguję pismo wujkowi :/ Jeszcze mi tylko konsultacja została z mężem przyjaciółki, czy takie pismo zahamuje sprawę czy przynajmniej wujek nie będzie musiał jechać na drugi koniec Polski. Już jestem tym tematem zmęczona. Piszcie, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie taka młoda już chyba Modelka, ale bez związku ;-) v Znajomy, który odwiedził już chyba wszystkie miejsca na świecie, zapytany jaka religia trafia do jego przekonania, odpowiedział, że gdyby wszystkie religie tego świata wrzucić do sporego miksera i przemielić, wyszła by z tego ta jedna, jedyna, właściwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Bardzo ciekawe z tym mieleniem religii ;) czyli jesli by sie zmielilo wszystkie to bylaby zadna religia ;) jeden wielki bełt ;) i tak byloby najlepiej, poniewaz kazda religia jest troche pomigana delikatnie mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Powiedzcie mi kochani szczerze dlaczego ja nie cierpie księży? O co w tym chodzi? Z tym nielubieniem ich? Co maja w sobie ze mnie przerażają . Nie zebym ich sie bala , po prostu sa odpychajacy i dziwni . Ciekawe co dzisiaj mi sie przysni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kotow
O kurcze, przyszlo mi na mysl ze jesli by tak pomieszac religie to dopiero byloby ( tutaj przepraszam za słowo ;) ) k******o ;) przeciez te niektore religie biorąc tez pod uwage swiadkow to jedno wielkie dziwactwo i prymityw . Kiedys ktos mi powiedzial ze religie to cos prymitywnego i nie pasuja do współczesnych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Bo kochana tylko 20% księży jest z prawdziwego powołania. Jak na takiego trafisz, to rozmowa z nim jest przyjemna. Niestety reszta jest z nie właściwych powodów w seminarium, a potem na parafiach, gdzie tylko odpychają ludzi od kościoła. Ja przestałam chodzić do kościoła na studiach, kiedy w naszej parafii pojawił się ksiądz-buc, który pisał każde kazanie o kwestiach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 :) jestes prawniczką ? Masz powazne zajecie i odpowiedzialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
No wlasnie i dlatego ja tez przestalam chodzic bo jakos te msze nie przyciagaly mnie do siebie. Gdyby to bylo cos dobrego to przeciez by nas przyciagaly. Dziwne to wszystko. Moze kiedys to wszystko ogarniemy, zrozumiemy . Ale w modlitwę wierze, taka od serca a nie taka wyklepana ;) ale jedna do aniola stróża lubie najbardziej bo jest taka prawdziwa i piekne sa w niej ułożone slowa , wszystko jest zawarte w tych slowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem prawnikiem, ale pismo podstawowe potrafię napisać ;) Wiedza z czasów liceum jeszcze się czasem przydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Kochana bo Kościół to ludzie, a nie budynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Podpisy mi czasem nie wskakują jak piszę z telefonu :/ Nie wiem czemu, bo przeważnie wpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od kota W każdej religii jest cząstka prawdy Gdyby pozbierać te wszystkie cząstki mielibyśmy w co uwierzyć :-) I o to chodziło z tym mieleniem Jestem ateistą od zawsze i nie znam szeregowych księży. Miałem jednak sporo w swoim życiu spotkań z proboszczami różnych parafii (sprawy zawodowe). Sporo rozmów na temat i nie na temat. I powiem, że żywię do nich duży szacunek. Podobnie zresztą jak do bywającej tu Modelki. Lubię ludzi dobrych i zaangażowanych w to co robią. A czy wierzą czy nie, to na prawdę sprawa drugorzędna. Oni coś chociaż usiłują zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja się z moim nowym proboszczem parafii prawie pokłóciłam, gdy chciałam ochrzcić syna. Jestem z partnerem w "konkubinacie" i przez to mieliśmy trochę przebojów. Po długiej rozmowie widać, że niechętnie zgodził się na sobotę i na chrzest bez mszy. Inny termin u nas nie wchodził w rachubę, bo rodziców chrzestnych nie mogliśmy inaczej zgrać. Głównym argumentem był jego obowiązek ochrzczenia dziecka i przyjęcie do parafii. Wiem, że wiele osób musiało ochrzcić dzieci w innych parafiach. Na szczęście miły i wesoły wikariusz ochrzcił mi syna, a nie ten proboszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kotka
Dobrze przyjaciele. To mamy bojowe zadanie teraz. Jesli oczywiscie bedziecie chcieli bo ja lubie bojowe zadania. Wybierzmy poszukajmy plusy i minusy kazdej religii. Ja znam tylko dwie : nasza katolicka i swiadkow. Nie bylam swiadkiem ale znam wszystko o nich wiem. Innych wogole pojecia nie mam. Wiem ze gdzues tam wierzą w slonce jako boga i sa jakies prymitywne obrzędy z ofiarami krwią i innymi zboczonymi rzeczami. Moge szukac na necie o religiach ;) powoli bede wam pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Jak jeszcze jeździłam na studia magisterskie do Lublina miałam niezręczną rozmowę z młodym księdzem. Przez prawie całą podróż młody, przystojny mężczyzna prowadził ze mną kulturalną konwersację, ale bawił się czymś nerwowo na palcu. Zauważyłam, że ma "różaniec" na palcu. Już jak dojeżdżaliśmy do Lublina kontem oka zauważyłam stułę w torbie jak wyciągał telefon. Po wyjściu z busa zaproponował mi kawę i spytał czy mógłby się ze mną spotykać, ja mu podziękowałam za miłe towarzystwo i powiedziałam w prost, że nie wypada mi się spotykać z księdzem. Wtedy zrobił się pąsowy na buzi i zapytał jak się domyśliłam, że jest księdzem. Powiedziałam mu o jego pierścieniu - różańcu i o wystającej stule, którą szybko chował. Jako mężczyzna był bardzo interesujący, ale jako ksiądz to ... Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Ja tez bym sie z checia z księżami polkocila a najchetniej bym ich pobiła ;) nigdy nikogo zadnego kompletnie zadnego ksiedza nie polubilam a ten z tych glupich ciernistych krzakow to juz wogole jakas nedza, c***a i nikt. Jesli juz to tylko papieży lubilam , od naszego az do tego terazniejszego. Ksiadz tez musi miec jaja , musi byc ludzki mily i cieply . A ci co sie tak snuja to na wymioty zbiera. Tu na szczescie w moim szczecinie księży nigdzie nie widze. ;);) sory kochani za moja slowna biegunke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista od zawsze
As28 Moje dzieci ochrzciły się przed komunią. To był ich, w pełni świadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Świadkowie to stowarzyszenie religijne w Polsce a nie religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
No wlasnie As 28 , chcial umówić sie z toba i ukryć to ze jest księdzem. Pomigany gostek i juz go nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja jestem wierząca, ale mam poglądy antyklerykalne. Kolega mi opowiadał jak to w wieku 17 lat chodził się spowiadać na kolanach na zakrystię do swojego księdza i jak to ksiądz miał w du/pie, że się rżnie na biurku z niepełnoletnim chłopakiem, a obok już poświęcona hostia stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księży powinno sie kastrowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
23:10 o kurde szok, w szoku jestem, tzn on molestował twojego kolegę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
No i wlasnie, dlatego nienawidze księży. Jedno wielkie zakłamanie. Sodomia i gomoria jak to ferdek mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Tak jak pisałam są księża z powołania i księża. Gdyby tamten facet nie był księdzem, to może na kawę bym się jeszcze skusiła, ale ksiądz i mężczyzna z obrączką na palcu jest dla mnie aseksualny z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się z tym księdzem jeszcze wiele lat na takie spowiedzi umawiał. Nie molestował go. To był ich świadomy układ, ale i tak dla mnie bardzo niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Znowu mi się kafe zacina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiadkowie stowarzyszenie. Mowia na siebie organizacja. Inni nazywają ich sekta bo nic o nich nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×