Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

gość dziś Pytam bo to nie jest glos taki jak czlowieka ma jest całkiem inny x głos jak głos, taki sam jak głos człowieka choć w sumie raz, jeszcze na samych początkach nawrócenia, słyszałam warczenie wilka u mnie w pokoju późnym wieczorem i trochę się zdziwiłam skąd to potem po jakimś czasie kiedy już o tym zapomniałam kiedy słuchałam świadectwa nawrócenia na youtub i ta osoba, która podobnymi ścieżkami chodziła jak ja mówiła, że słyszała warczenie wilka i dopiero wtedy skojarzyłam jakie to było źródło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja tylko liczę, że mnie synek nie będzie budził co chwile tak jak wczoraj. gość Nostradamus miałeś jakieś sny z bliskimi, którzy już zmarli, albo znasz jakieś historie z opowieści rodzinnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Ostatnio byłem na bagnach nie mogłem się wydostac Daleko widziałem jakieś światlo jak by lampa naftowa czy cos takiego szedlem w tym kierunku potem upadłem Słyszalem znajomy głos gdzie on jest szukajcie go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
I co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Pisałem jakis czas temu u autorki jak babcia po śmierci byla u mnie w snach *_*Może innyn razem opiszę jak to bylo Sorry ale glowa mnie dzis boli zaraz uciekam może zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Dziwne ten sen na bagnach mam drugi raz jak bym pauze zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka Jesteś młoda, na mój szacunek 30 +/- 4 lata i przechodzisz przez pewien etap. Etap "nawrócenia". Nie ty jedna. Za pewien czas przebijesz tę barierę i pójdziesz dalej. Tak jak inni przed Tobą i inni po Tobie. Zbyt dużo doświadczyłaś, żeby zatrzymać się na tym etapie :-) Zapamiętasz moje słowa ... :-) Pozdrawiam (oczywiście wszystkich!) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja też już padam, bo miałam też dzisiaj ciężki dzień, a po wczorajszej nocy cały dzień miałam problemy z koncentracją. Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Pomykam do łożka brałem ketonal bo ostro głowa mnie boli jak wcześniej pisałęm Milych snów życzę wszystkim Pozdrawiam Nostradamus*_* do miłego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Gość Nostradanus mi się często śniły kontynuacje snów ;) Przynajmniej wtedy jest ciekawiej :D Ja już zmykam. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"-" (-.-) 0¿0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Wzajemnie dobrej nocy *_*dobranoc pomykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dzień dobry :) Jak tam po nocy? Jak Wam się spało? Ja się o dziwo wyspałam, chociaż musiałam wcześniej wstać niż zwykle, a spałam jak kamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Dzien dobry u mnie byla spokojna nocka wyspałem się i ja *_*Teraz pije kawusie i na chwlike zawitalem bo w pracy jestem Miłego dnia życzę duzo słonka na niebie i w sercu Pozdrawiam wszystkich *_* Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Witajcie kochani :) wczoraj padlam po pracy i dopiero teraz czytam wasze posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Mialam Wam wczoraj wyslac piosenke i zasnelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Ciekawe jak autorka dziś spała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Móże dziś uda się wysłać piosenkę ? *_* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chciałby znać datę swojej smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchy naprawdę istnieją kto zna jakies historie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiony domek letniskowy cd Po pewnym czasie pojechalem znowu na Weekend za miasto dzien milo zlecial Nastala noc patrzyłem w tv przed snem obraz zanikal był tylko śnieg i szum światlo w lampce migalo jak by robilo się zwarcie albo spadek energi Wstalem zapaliłem swiatlo i bylo podobnie ?Zdziwiony zgasilem wszystko i w tel włączylem radio ale podobnie były zakłocenia Po chwili wylączylem w telefonie radio i staralem się zasnąć Przez chwile myslalem że ktos stal a potem chodzil po ganku słychać bylo kroki Obudzilem się o 1;00 leżalem na boku czulem jak ktos cos wchodzi do łożka materac się uginal zrobilo się chłodno cos mnie ugryzlo w kark i zadrapalo w ramię Zerwalem się z łożka zapalilem swiatla dalej migaly wybieglem przed domek w spodenkach boso Po chwili swiatla zgasły i same albo wiatr zamknąl drzwi Spalem w aucie dopiero w południe zabralem swoje rzeczy i wyjechalem do miasta Domek sprzedalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Piosenke wysle pozniej :):) Nostradamusie cierpisz na migreny? Czy to zwykly bol glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybralem się ponownie na spacer w byla godz 17;00 zima śnieg sypal gruba warstwa leżala na ziemi Bylem blisko cmentarza słyszalem że ktos kaszle tak jak by byl chory na pluca glos starszej osoby Stanąlem rozglądalem się ale nikogo nie widzialem Szedłem dalej bylem zmieszany myslałem że to jakas ukryta kamera ? Spojrzalem na snieg obok moich sladow robily się nowe slady butow a nikogo nie bylo Ucieklem w drugą stronę nikomu tego nie mowilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Do Pani od kotka raczej nie wyleczone zatoki i potem cierpię bralem po śniadaniu tabletki teraz jest miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Jeszcze 4 godz w pracy *_* potem obiadek bieganie basen spacer może kino i zawitam na kafe przed snem Pozdrawiam *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Urocza pogoda dzis jest kochani warto na spacerek wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nostradamus dziś Jeszcze 4 godz w pracy *_* potem obiadek bieganie basen spacer może kino i zawitam na kafe przed snem Pozdrawiam *_* ZAZDROSZCZE <•><•>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Dzien jest mily, jest slonko i kawusia ;) wiec wszystkie zyczenia Nostradamusa dla nas sie spelnily :):) ^•^~,~, '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wieczorem mialam Wam przesłać ta piosenke : Coldplay -"Hymn for the Weekend" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
A dzisiejsza piosenka dla Was : Charlie Puth -" One call away " :):) zebyscie zapomnieli troche o zmartwieniach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×