Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość As28
Bo w kilku krajach europejskich są na liście sekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przechodzi strona to przez jakis czas nie wyświetla sie następna strona, trzeba moment poczekac :) juz przeskoczylo . As28 i ten kolega wyjawil ci swoja tajemnice. Musiał ci ufac :) . To mialas troche przejsc z księżami. Jak nie ten z pociągu ( ptaszek ciernistych krzewów z pąsowymi policzkami) ktory chcial cie przeleciec chowajac w tajemnicy ze jest księdzem i ten zbok z zakrystii . Wspolczuje ci takiego doświadczenia z księżami. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się do waszego tematu o religiach i sektach nie nadaję, bo jednym z kierunków studiów jaki chciałam wybrać to religioznawstwo. Ale i tak na Resocjalizacji mieliśmy zajęcia z religii i sekt. Z moją przyjaciółką nam się trafiła scientologia. Teraz bym wolała opisywać pastafarianizm ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Telefon nie podpisał moich postow, ostatni post to ja od kotow i ten ze swiadkowie to organizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Znowu mi podpis zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post 23:30 to byl ja od kotow a post 23: 32 to juz nie ja ;) napisalam ze ostatni post telefon nie podpisał czyli tego z 23:30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To rozmowa w zapchanym busie była. W pociągu ti bym się chyba zasrała ze strachu jakbym miała jechać sama w przedziale z obcym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
O religiach i sektach to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kotow
A co to pastafarianizm :) napiszesz nam ? :) chetnie poczytam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Wyszukaj w Google to zobaczysz ich boga :D Taka ciekawa i niegroźna sekta religijna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Nie szkodzi ze chcialas studiować religie :) my tutaj z kazdym sie dogadamy, wszyscy jestesmy tolerancyjni oprocz dziadygi ktory trolowal na temacie. Juz nie bede obrazac księży , nie odchodź od nas :):) papieży lubie a to juz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 "W pociągu to bym się chyba zasrała ze strachu jakbym miała jechać sama w przedziale z obcym facetem" Co z tobą dziewczyno? Masz jakieś obsesje ?! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaa93
Mnie raz na jakiś czas się śni, że np idę jakimis drogami ,których wcześniej nie widziałam, albo zwiedzam nieznane miasta, ale we śnie wydaje mi się ,ze znam je od lat Kilka razy śniła mi się np taka jedna kapliczka i kościół na wzgórzu, we śnie bardzo znajome Albo taki wązów i za nim łąka i taka wioska, które też mi się wydawało we śnie ,ze znam Nieraz jakieś miasta Ze dwa razy śniło mi sie tez ,ze jechałam pociagiem koło jakiejś granicy, widziałam jakieś blokowiska, most... Sama nie wiem skąd mi sie biora takie sny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Nie lubię dwuznacznych sytuacji w miejscach, gdzie nie mam jak się z krępującej sytuacji wycofać. Przeważnie jak już gdzieś jadę pociągiem, to taka podróż trwa od 8 do 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaaaaaaaaaaaaaa93
O albo ostatnio śniło mi się ,że byłam w jakimś kościele, który oczywiscie wydawało mi sie ,ze swietnie znam we śnie, a ani razu to nie byłam :P Tak samo kiedys taka wielka, szkoła z czerwonej cegly do której niby w tym snie chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dziekuje As28 chetnie poczytam :) ja jako mala dziewczynka lubilam kosciol i zajęcia religii i rozne swieta . To od jakiegos czasu gdy czlowiek zaczal dowiadywac sie roznych rzeczy o Księżach to zaczal wątpić . Dlaczego gosc powyzej tego postu pisze ze As ma obsesje? Ja tez bym sie bala sama w pociągu z obcym kolesiem siedziec.Oj bardzo bym sie bala. Teraz wszedzie widze Kajetanow ktorzy moga uciąć glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 nie dziwie ci sie bo ja tez bym sie bala , teraz nawet najmilszy facet moze okazac sie morderca, psychopaci sa przewaznie przemili na poczatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym sie zesrala ze strachu w pociągu z obcym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:53 to byl post tej od kota ;) czyli moj, telefon tez nie podpisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
23:49 to ciekawe te sny, takie tajemnicze, ja tez nieraz tak mam ze sny sa tajemnicze i np czasem sni mi sie jakis byly znajomy do ktorego nic a nic nie czuje i dawno o nim zapomnialam a tu nagle sen o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To ja od kota na zajęciach gdzie mieliśmy brutalne morderstwa opisywane przy profilach morderców, to ja z moimi dwoma przyjaciółkami już się śmiałyśmy, a niektóre koleżanki to tylko "O Jezu" i tym podobne reakcje. My już byłyśmy znieczulone przez takie opisówki, a zbrodnie na tle seksualnym w niektórych przypadkach były po prostu na skraju głupoty. Człowiek przy takich studiach się odczula, zamiast być bardziej empatycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As 28 zaczelam czytac o tym co pisalas :) jutro mam wolne to chetnie poczytam dalej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As 28 a co myslisz o kajetanie ? Dlaczego on uciął glowe tej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Nie czytałam nic o nim, bo nie interesowała mnie ta sprawa. Nawet teraz nie bardzo wiem o co chodzi, ale bym obstawiała na psychopatę lub socjopatę. Ps. Socjopata jest o wiele bardziej niebezpieczny od psychopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As28 w podana przez ciebie strone nie mozna wejsc, chyba jest zablokowana ale poczytam na innych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Socjopata gorszy od psychopaty, nawet nie wiedzialam, myslalam ze to jedno i to samo. Mysle ze kajetan to w takim razie socjopata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Cały link nie zaskoczył. Musiałabyś na kompie skopiować całość jako link. Na telefonie się nie da :/ A Religioznawstwo to nauka o wszystkich religiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledzę dramat Ewy Tylman i tez niewiadomo co sie stalo z ta dzuewczyna, ale nie wierze ze ten chlopak ja zabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kij wie. Oboje byli pijani, wszystko się mogło zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×