Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobicie jak wasze 3 latki niebdostana sie do przedszkola

Polecane posty

Gość gość
Syn poszedl jako 3.5 latek mieszkamy na wsi i mamy male przedszkole ok 50 dzieci malych i starszakow. Chodzi na 5 godz. Od wrzesnia 2017 juz na 8 godz. Nie bylo problemu z miejscem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka meza pracowala na kuchni w prywatnym przedszkolu i sie zalamala jak male porcje jedzenia dostaja tam dzieci... Takze ja i tak wole panstwowe bo przynajmnie sa pod kontrola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie miałam taką sytuację że chciałam czteroletnie dziecko dać do przedszkola bo chciałam po wychowawczym wrócić do pracy a niestety dziecko nie zostało przyjęte i doopa.Zwolnili mnie z pracy i siedzę w domu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dałam dziecko do nowo otwartego przedszkola jako 2,5 latka, bo tworzyli takie 2 grupy maluszków i strzał w 10 teraz nie musiałam się martwic rekrutacją wcale, wypisałam tylko wole kontynuacji i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zorientowana w temacie
Ja w wieku 3 lat byłam w żłobku i to samo zrobię z moim 3 latkiem-też go tam poślę. Przedszkole to od 4 albo 5 lat i nie jest obowiązkowe. Z babcią świetnie spędza czas i uczy się samodzielnie wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jest obowiazek przedszkolny trzylatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zorientowana w temacie
g.no prawda.Nie ma obowiązku,chyba że na na kartce papieru tak napisane,to znaczy że jak to w Polsce że jest ale nie ma czyli że nie ma chociaż niektórzy chcieliby żeby taki obowiązek był. Po drugie dla 3 -latkow nie ma już miejsca w przedszkolach ,gdyż chodzą 6 latki i bardzo dobrze,bo 6 latka miejsce jest w przedszkolu,zaś 3 latka w żłobku.Proste,oczywiste i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce 3 latka jest w żłobku powiadasz. To ciekawe bo żłobki publiczne są do ukończenia 3 roku życia. Jeżeli dziecko ma skończone 3 lata to nie zostanie do żłobka przyjęte. Przynajmniej tak jest w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chodził dwa lata do prywatnego przedszkola, teraz dostal sie od.wrzesnia do panstwowego. Skladalam jako samotna matka dostal sie tez w.tamtym roku ale zostawilam go w prywatnym na rok, teraz idzie normalnie do panstwowego. Mieszkamy w.lodzi syn 4l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest w łodzi że zlobkami czy przedszkolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×