Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Yennefffer dziś wiesz co...szczerze mowiac malo mnie obchodzi ta kobieta x aaaa... to twoj gnoj parowal ? sama siebie okreslilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Ciekawe co robi teraz Kajtek... x wali lbem o sciane ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OooYolo
Ogłoszenie parafialne! Sprzedam koszule taka jaka miał na sobie Kajetan Poznanski podczas transportu, rozmiar M koszula marki Timberland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka91111
Skoro tak desperacko walczył z emocjami, chciał się ich pozbyć, może to oznacza, że nie akceptował własnej wrażliwości? Nikt się nie rodzi zły, jego pewnie też skrzywdzono i nie poradził sobie z tym, właśnie emocjonalnie,wykańczało go to, dlatego chciał panować rozumem nad swoim życiem. Poza tym tam było wspomniane, że on chciał uciec na pustynię, bo wiedział, że tam już nikogo nie zabije, a jak będzie tu to obawia się, że będzie musiał- to mnie zastanowiło, niby z jednej strony nie żałuje, ale z drugiej chce przed sobą uchronić inne potencjalne ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaahha beka z ta koszulka niby taki oszczędny ten pajac a koszuleczka taka droga i markową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie kochani jeszcze trochę i te psychofanki przestaną pisać bo Kajtuś popełni samobójstwo szczoteczką do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy zainteresowanie tym inteligentem poznańskim, brutalnym morderca, byłoby takie same gdyby sprawa dotyczyła twojej matki, siostry,kogos bliskiego ? masz to gdzies,bo ciebie to nie dotyka, ale zycie tak ci jeszcze dokopie,ze sie nie pozbierasz,nawet nie musisz dlugo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer to skończona idiotka. Coś mi się wydaje że to albo osoba upośledzona umysłowo albo gówniara w wieku 16 lat. Choć nie wykluczam opcji że obie odpowiedzi są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie anonimku...mam 19 lat ;p kazdy ma prawo sie w kims zauroczyc niezaleznie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś poza tym, załóżcie własny wątek i tam obrazajcie Kajetana.. x hahaha... czy mozna obrazac morderce nazywajac go morderca ? puknij sie w czerep debilko :P zabil ? jego tez zabic ,proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys byl mądry to zajmowalbys sie wlasnym zyciem i swoimi sprawami a nie udzielal sie w wątku "psycholek"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer to skończona idiotka. Coś mi się wydaje że to albo osoba upośledzona umysłowo albo gówniara w wieku 16 lat. Choć nie wykluczam opcji że obie odpowiedzi są prawdziwe x prawda,skonczona idiotka uposledzona umyslowo, udaje studentke - debilka do potegi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś gdybys byl mądry to zajmowalbys sie wlasnym zyciem i swoimi sprawami a nie udzielal sie w wątku "psycholek".. x a dlaczego ty nie zajmiesz sie swoim zyciem tylko znecasz sie nad rodzina zamordowanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie dz/iffki moze powinnyscie przebadac sie psychiatrycznie? Bo skoro jestescie tak zachwycone takim smieciem, to cos z wami nie tak .Byc moze tez stwarzacie zagrozenie dla spoleczenstwa. Szkoda ze ktorejs z was nie za/je/bal bylo by jednego chwasta mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znęcam" haha smieszny jestes...a co ja im takiego zrobilam? pisac o Kajetanie kazdy moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi wstyd za ten wątek :/ Dlaczego nie został usunięty mimo że dużo osób go zgłaszało, a temat jest kontrowersyjny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś bo kazdy ma prawo pisac o zauroczeniu i nikt nic w tym zlego nie widzi.. oprocz was x kazdy umyslowo uposledzony ma prawo leczyc sie psychiatrycznie, skrzystaj wiec z tego prawa i porozmawiaj z psychiatra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio mówię, zróbmy jakieś masowe zgłaszanie, bo spokoju mi to nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten psychol nie przejmowal sie tym, ze ta kobieta w chwili smierci przezywala tortury,ze jej rodzice, rodzina,znajomi do konca zycia beda przezywac tortury. Oficjalny powod to jego egoistyczne samodoskonalenie sie. Ja uwazam, ze sprawialo mu przyjemnosc przejecie wladzy nad czyims zyciem - z tego czerpal satysfakcje,poczul sie panem zycia i smierci. Nie mam dla niego wspolczucia, tak samo jak on nie mial dla swojej ofiary i swojej rodziny. To co zrobil jest nieodrwracalne i on niestety musi poniesc teraz konsekwensje swoich czynow, do konca zycia za kratkami.Moze samobojstwo bedzie najlepszym wyjsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sobie zglaszajcie ten wątek... i tak go nie usuną bo nie widza nic w tym zlego co piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×