Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

jakie karalne???? O.o co ja niby takiego zrobilam? przeciez zauroczenie to nic zlego...poza tym policji nie bedzie sie chcialo przegladac tego w wątku.. a w dodatku czy ja naklaniam kogos do zabojstwa? Nie...wiec przestan takie glupstwa pisac.. chcesz mnie tylko przestraszyc zebym skonczyla sie tu wypowiadac ;) ja tylko pisze co myśle..nikt przeciez mi nie zabroni interpretować roznych rzeczy, a zwłaszcza ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mlody mezczyzna z dobrego domu publikuje dziwne wiersze i recenzje, - i nic, zachwycenie,aprobata, publikacje, mówi głośno o fascynacji mordem - i co? nic, uznają go za dziwoląga.Morduje i co?nic,pewnie chlopak sie pogubil? ŻAL I SMUTEK tylko bo zginęła Kobieta która miała przed sobą całe życie. x odrabac leb psycholowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiecie co, ale na tym zdjęciu to widac, ze facet jest dziwny jakiś, matka musiała wiedziec o tym, że synalek wymaga odizolowaia, bo psychopaty sie nie wyleczy przecież. Czy takie indywiduum rodzi sie już mordercą? x tak,on juz taki sie urodzil,ma jakis wybrakowany mozg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bym sqr wy syna zamknął w ciężkim obozie pracy (taki powinien być w Polsce) i zmusił do katorżniczej pracy za miskę kartoflanki i kromkę chleba. Niech by bydlak poczuł jak wygląda zycie mordercy. x ja jestem za,100% zgadzam sie z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiec nic nie znaczący ten Kajetan ,zasluguje tylko na pogarde, żal ze w ogóle jest na świecie. ...człowiek na samym dnie dla wszystkich. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mu złorzeczysz? a no tak..zapomnialam.. to normalne u polakow...wiecznie tylko zawisc i nienawisc..chory kraj. Co ty w ogole mozesz innego napisac..? powiem tylko jedno..nikt sie chory nie rodzi,nim sie staje kiedy jakies zdarzenie znaczaco wplywa na jego zycie. Nie jestes psychiatra wiec takich wnioskow nie wyciagaj. Po co ja to w ogole pisze jak zaraz uslysze ze jestem "psycholką".. :v z tego co piszesz wynika ze w ogole nie masz serca...ze nic nie potrafisz interpretowac . Jedyne co potrafisz to kogos nienawidzic i zlorzeczyc mu :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... gdyby byla kara smierci to bysmy przynajmiej nie musieli utrzymywac takiej gnidy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopaci nie są ludźmi tylko biologicznymi robotami podobnymi do ludzi tylko fizycznie i fizjologicznie. Ich procesy myślowe przebiegają zupełnie inaczej niż u ludzi normalnych.Tacy się oni już rodzą, więc winienie rodziców czy wychowania jest wielkim nieporozumieniem. Wielkim nieporozumieniem jest też ocenianie ich wg ludzkich mierników. Psychopata jest biologicznym robotem i działa jak robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<-> Koleś dobrze się bawi. Stworzył sobie cyniczne alibi żeby każdy pajac psychiatra stwierdził, że jest psycholem i na koszt podatników zrobi sobie jeszcze nie jedną szopkę w tym cyrku zwanym Polską. Pseudofachowcy zastanawiają się, że był chyba dziwny, bo przewiózł poćwiartowane ciało taksówką, a przecież jemu o to chodziło. Po pierwsze o zabawę "jak to jest przewieźć poćwiartowane zwłoki taksówką (w Internecie jest jego infantylny artukulik o fascynacji nie tylko Lecterem, ale i filmami Tarantinio - zainteresowania każdego przeciętnego gimbusa ;-/), a po drugie prawdopodobnie istotniejsze stworzenie sobie alibi, że jest rzekomo wariatem, no bo kto normalny robiłby takie chaotyczne i absurdalne ruchy ;-/ Na mur beton, jeśli policja go nie odstrzeli (a powinna), koleś trafi do psychiatryka i po kilku latach wyjdzie rechocząc z g łupoty społeczeństwa, które zrobił w konia i udowodnił jego upadek. <->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że społeczeństwo i minister sprawiedliwości , będą się bacznie przyglądać tej ohydnej zbrodni ! A przede wszystkim , jaki będzie koniec tej ohydnej zbrodni , czy winny zostanie przykładnie ukarany ! Czy wyrok będzie sprawiedliwy ? Powinni gnoja powiesić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ma kary śmierci, to "wydelegować" go za niższą opłatą na dożywocie do ciężkiego więzienia w Białorusi albo Chinach i ogłosić to publicznie, by innym psychopatom i świrom wybić to z głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ty sie tu w ogole wypowiadasz? i tak nam do rozsądku nie przemowisz...tylko sie pograzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenneffer ty chyba serio jestes jakas chora XD ja bym na miejscu Kajetana się zapadła pod ziemię gdybym imał takie fanki. chociaż nie...to nie jest nawet jego wina. założę się, że kajetan w prawdziwym życiu nawet by palcem na ciebie nie wskazał. nie dorównujesz mu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a skąd ty mozesz wiedziec ze mu nie dorownuje? po moich postach? zabawne. To forum dla kobiet, na którym można używać prostego i potocznego języka.poza tym.. nie znasz mnie osobiscie a mowisz takie rzeczy.... gdybys mnie poznal od razu zmienilbys o mnie zdanie.. i ja nie jestem jego "fanką" ;) ja poprostu analizuje cale te zdarzenie i wyciagam odpowiednie wnioski. Nikt mi nie zabroni myslec i interpretowac roznych rzeczy a zwlaszcza wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'zajmij sie w koncu swoim zyciem ' mowi to osoba udzielajaca sie tu 24/7 hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle masz nasrane w bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że Kajetan jak na osobę z problemami finansowymi nosił bardzo drogie ubrania. Ktoś tu wcześniej wspomniał o tej zielono-granatowej koszulce Timberland. Nawet sprawdziłam i faktycznie pochodzi ona z tego sklepu, a Kajetan był chyba nawet fanem tej marki. Te koszulki polo które nosił kosztują prawie 300 zł za sztukę, a ta szara, zwykła, w której przyleciał do Polski 170 zł. Za buty trzeba dać ponad 400, pasek 200. Niezła sumka wychodzi. Tweedowa marynarka ze słynnych zdjęć z biblioteki też do tanich nie należy, co widać po idealnym skrojeniu i wykończeniu. Widocznie musiał się jeszcze porządnie obkupić za czasów finansowego wsparcia rodziców, bo chyba nie z tej bibliotekarskiej pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wtedy, kiedy ten Kajetan P. bedzie dozywotnio pod kluczem, jego rodzina moze czuc sie bezpiecznie. Przeciez nie wiadomo, czy on nie podejmie decyzji o powtorzeniu zbrodni np. na matce. Jedno jest pewne, ten czlowiek nie jest normalny. Przewaznie takie osoby pragna ponownie zabijac. Zwazywszy jego fascynacje smiercia i zbrodnia, marne widoki na jakiakolwiec umyslowa rehabilitacje. W sumie to tragedia nie tylko dla Ofiary tej zbrodni. 7 lut 21:45 | ocena: 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,to tragedia takze dla matki i rodziny zbrodniarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenneffer ciebie tez powinni zwinąc w kaftan i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Yenneffer ciebie tez powinni zwinąc w kaftan i to już! x prawda,to niebezpieczna osoba,skrzywiona psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagazować tą kanalie Kajetana.Nie ma litości dla tej besti.Pozbawił młodą dziewczynę życia w bestialski sposób!I on nie zasługuje na życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebezpieczna osoba...? Dobre sobie.. Czy ja naklaniam kogos w tym wątku do zabojstwa? Radze najpierw zapoznac się ze znaczeniem tego slowa a pozniej dopiero wyciągac takie wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy w zyciu popelnia bledy i kazdy ma prawo dostac druga szanse. Widac ze w ogole nie macie serca,potraficie tylko pisac/kopiowac teksty nie przedstawiajace zadnych argumentow...tylko rzucacie miesem na prawo i lewo :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,teraz jego życie należy tak samo zniszczyć, jak on zniszczył życie tej młodej dziewczyny i jej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kajtek był fanem Hannibala Lectera. Nie spostrzegł jednak, że to tylko film i niestety poszedł w jego ślady... Ma psychol szczęście żyjemy w świecie, w którym grozi mu tylko dożywocie. to psychopata, ale potrafił rozpoznać znaczenie swojego czynu (wiedział, co robi), więc psychiatrykiem się nie wymiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×