Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
"se"... nie skomentuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha... a skad ty wiesz ze ona przezywala tortury? :D Jestes jakims jasnowidzem czy co...? nikt tak naprawde nie wie co tam sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer, proszę Cię, odpowiedz mi na jedno pytanie. Czy chciałabyś, żeby Kajetan zabił Cię, jeśli miałabyś zagwarantowane, że nie będziesz przeżywać tortur? Właśnie to wynika z Twoich wypowiedzi. Nie cierpiała? A, to spoko, nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Ile razy Ty ludzi łapałaś za słówka. I wtedy było wszystko w porządku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokoj.. Skoro tak bardzo nienawidzisz tego tematu to po co sie w nim wypowiadasz? I tak nam do rozsądku nie przemowisz. Tylko marnujesz Sobie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś haha... a skad ty wiesz ze ona przezywala tortury? smiech.gif Jestes jakims jasnowidzem czy co...? nikt tak naprawde nie wie co tam sie dzialo... x nie przezywala tortur ? bo co ? bo on tak powiedzial? a jej rodzice i bliscy tez nie przezywaja tortur ? a jego rodzice to pewnie sa dumni z syna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możemy sobie mówić, ale to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Yennefffer, proszę Cię, odpowiedz mi na jedno pytanie. Czy chciałabyś, żeby Kajetan zabił Cię, jeśli miałabyś zagwarantowane, że nie będziesz przeżywać tortur? Właśnie to wynika z Twoich wypowiedzi. Nie cierpiała? A, to spoko, nic się nie stało. x yennefffer, to moze odpowiedz na to pytanie jak ktos grzecznie pyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam,przed Świętami,pisałam,że mnie parę dni nie będzie,ale widzę,że nic ciekawego się tu nie działo.Zadnych nowych informacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenneffer przymknij sie wreszcie, jak beda chcialy to sie beda udzielaly, nic na sile lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Girls, udzielajcie sie Xd x my sie udzielamy :D rozkladamy nogi kazdemu kto nas zechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszam temat na policje o wpół udział i nakłanianie i promowanie zabójstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahaahahahahaa teraz to dopiero jeblam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgłaszam temat na policje o wpół udział i nakłanianie i promowanie zabójstw. x Ja tez zglaszam,jak bedzie duzo zgloszen to policja bedzie musiala tym sie zajac,zeby chronic mlodych ludzi,ktorzy moze tez wpadna na pomysl zeby zostac morderca i w ten sposob zablysnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... i co powiecie policji? halo policja, prosze przyjechac na kafeterie bo dziewczynom podoba sie taki jeden chlopak....zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą policją to przesada, ale administratorzy powinni to w końcu usunąć. Czytam to co tu wypisywałam i nie wierzę...jakby to pisał ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
art.18 §2 Zgłosiłam też może oni coś z tym tematem zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy powaleni jestescie xDD co policja moze niby zrobic? przeciez my tylko piszemy o naszym zauroczeniu K...co w tym niby zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty w szczegolnosci jestes pojebana...czy my naklaniamy osoby w tym wątku do czynu zabronionego?...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Art. 216. § 1 To też zgłoszę i zobaczymy kto się będzie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś hahaha... i co powiecie policji? halo policja, prosze przyjechac na kafeterie bo dziewczynom podoba sie taki jeden chlopak....zalosne x nie taki jeden chlopak tylko brutalny morderca,ucial glowe kobiecie ale ponoc bezbolesnie, wiec nic takiego sie nie stalo? zalosna to ty jestes i niech ciebie tez taki psychol dorwie i zrobi ci taka "bezbolesna przyjemnosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedzialam ze bezbolesnie...? mialam na mysli ze kobieta szybko umarla i K jej nie torturowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś wy powaleni jestescie xDD co policja moze niby zrobic? przeciez my tylko piszemy o naszym zauroczeniu K...co w tym niby zlego? x dla psychopatow to nic zlego,dlatego trzeba was wylapac i przebadac bo moze jestescie zagrozeniem dla spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×