Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

a kopiuj sobie k***a te komentarze...mam to w doopie. Powiem tylko jedno.. K nie jest zadnym psychopata..w sądzie powiedzial ze zabicie tej kobiety nie sprawilo mu przyjemnosci i nie mial na celu zeby ona cierpiala. Psychopatą nikt się nie urodził. Nim się zostaje, kiedy jakieś zdarzenie znacząco wpływa na jego życie...poza tym oni maja uczucia, wszystko co żyje, czuje. Ma uczucia, odbiera bodźce i reaguje na nie. Nawet rośliny czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sqr wy syna zamknął w ciężkim obozie pracy (taki powinien być w Polsce) i zmusił do katorżniczej pracy za miskę kartoflanki i kromkę chleba. Niech by bydlak poczuł jak wygląda zycie mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kajtek był fanem Hannibala Lectera. Nie spostrzegł jednak, że to tylko film i niestety poszedł w jego ślady... Ma kajtek szczęście żyjemy w świecie, w którym grozi mu tylko dożywocie, bo gdyby pojawił się w czasach z powieści "Ogniem i mieczem", z pewnością za to, co zrobił, zostałby nabity na pal. Wydaje mi się, że to psychopata, ale potrafił rozpoznać znaczenie swojego czynu (wiedział, co robi), więc psychiatrykiem się nie wymiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, ale na tym zdjęciu to widac, ze facet jest dziwny jakiś, matka musiała wiedziec o tym, że synalek wymaga odizolowaia, bo psychopaty sie nie wyleczy przecież. Czy takie indywiduum rodzi sie już mordercą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak kary śmierci jest wyrazem skrajnej pogardy dla ofiar. W przypadku morderstwa , kara śmierci powinna być karą podstawową, wymierzaną i wykonywaną po ustaleniu ponad wszelką wątpliwość, że sprawcą jest taka to a taka osoba. Co więcej, rozważania o tym, co sobie sprawca myślał przy okazji dokonywania morderstwa (czyli bajdurzenie o zamiarze czy braku zamiaru, mniej czy bardziej zaburzonej zdolności do rozpoznawania czynów, znajdowania się bądź nie znajdowania pod wpływem, itd., itp.) w ogóle nie powinny mieć miejsca. Bezdyskusyjne ustalenie sprawstwa, w łeb, i do piachu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieki temu w Anglii za taka zbrodnie byla kara wykonywana publicznie-lamanie kolem,nastepnie wieszanie "polamasa"- a gdy juz konal rozprucie jamy brzusznej(to tak na deser) - wiem , ze to okrutne , ale w tym bezlitosnym swiecie odnioslo by "przeslanie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda,ze nikt nie pomogl temu przystojnemu chlopakowi. Nie byloby teraz tej sprawy i bezsensownej smierci. Z tego co mowil uzyl jej jak rzeczy do swoich celow. Jakos w to nie wierze. Jego wersja jest wersja na bohatera , a w rzeczywistosci dzialal pod wplywem afektu. On nie chce brac udzialu w wizji bo nie wytrzymalby psychicznie tego. On tak naprawde zaluje tego co zrobil..." wreszcie ktos mądrze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"K popelniając tą zbrodnie chcial zwrocic uwage swoich rodzicow. Dzieci sędziów,prokuratorów i policjantow maja trudne dziecinstwo. Rodzice ciagle boja się o bezpieczenstwo najbliższych i ubezwłasnowolniają ich. Maja bardzo malo czasu dla rodziny ze względu na sprawy zawodowe. Nie rozumiem, dlaczego pozycja zawodowa ma dla rodzicow większe znaczenie niż wlasne dziecko… przeciez to jest patola... Może matka K lub ojciec zbyt duzo wymagali od syna. Powtarzali-musisz być kims,musisz znaczyc wiecej niż swinia czy komar,jestes przeciez czowiekiem,jestes synem rodzicow z pozycja Xd ta zbrodnia była zemstą na rodzicach za jakies doznane krzywdy z ich strony w sferze emocji." kom z oneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopaci często są ponadprzeciętnie inteligentni, Ale oprócz inteligencji istnieje coś takiego jak mądrość, a na nią składa się także wyważony stosunek emocjonalny do otoczenia. I tego właśnie psychopatom brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... to ponoć inteligentny,wykształcony człowiek,a jednocześnie psychopata zafascynowany śmiercią i okrucieństwem.Normalnemu człowiekowi w głowie sie to nie mieści.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest na pewno psychopata, a taki jest groźniejszy od zwykłego mordercy. Psychopata czerpie radość z mordowania, to jego clou życiowe. A na takiego ten facet wygląda, świadczy o tym choćby jego zamiłowanie w postaci doktora Lectera z "Milczenia owiec". Jak się czyta o nim w innych miejscach w necie, to widać, że facet zyl postacią dra Lectera. Więc albo więzienie o obostrzonym rygorze, albo dom bez klamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa tak i to nie rzadko że ludzie dopuszczają się tak okrutnej zbrodni z takiego powodu, że za jakieś wcześniejsze występki nie ponieśli konsekwencji prawnych ! Bo rodzice pomogli mu takiej odpowiedzialności uniknąć i utrwalili w nim poczucie bezkarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie człowiek wyobrazi tę sytuację to ciarki przechodzą. Piękna, inteligentna, wykształcona, młoda dziewczyna, z własnym życiem, planami, marzeniami. Poszła po prostu dać korepetycje - nic wielkiego, zwykła rzecz, jaką robi wielu ludzi. A przypłaciła to życiem, zamordowana przez zwyrodnialca bez ludzkich uczuć. I to (z tego co dotąd wiemy) bez żadnego szczególnego motywu, nie chciał się zemścić, nie chciał jej okraść. Tak po prostu sobie zabił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które dopuszczają się najstraszniejszych czynów często są spokojne, wręcz jakby przymrożone. Psychopatyczni mordercy zwykle nie rekrutują się z tych ekstrawertycznych, którzy afiszują się ze swoją agresją i nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś imbecyl zafascynował się postacią Hannibala Lectera, ale słabo zajarzył, że to postać fikcyjna i z d**y, a prawdziwe życie wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ty k***a kopiujesz te komentarze z oneta? I tak nasze zdanie o K sie nie zmieni wiec lepiej sobie odpusc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brak kary śmierci jest wyrazem skrajnej pogardy dla ofiar. W przypadku morderstwa , kara śmierci powinna być karą podstawową, wymierzaną i wykonywaną po ustaleniu ponad wszelką wątpliwość, że sprawcą jest taka to a taka osoba. Co więcej, rozważania o tym, co sobie sprawca myślał przy okazji dokonywania morderstwa (czyli bajdurzenie o zamiarze czy braku zamiaru, mniej czy bardziej zaburzonej zdolności do rozpoznawania czynów, znajdowania się bądź nie znajdowania pod wpływem, itd., itp.) w ogóle nie powinny mieć miejsca. Bezdyskusyjne ustalenie sprawstwa, w łeb, i do piachu . ja tez tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bywa tak i to nie rzadko że ludzie dopuszczają się tak okrutnej zbrodni z takiego powodu, że za jakieś wcześniejsze występki nie ponieśli konsekwencji prawnych ! Bo rodzice pomogli mu takiej odpowiedzialności uniknąć i utrwalili w nim poczucie bezkarności. x moze juz nie jedna osobe pocwiartowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwiartowal? Co ty p********z...on ma czystą kartoteke i w sądzie wyraznie powiedział ze to jego pierwsze zabojstwo. Radze najpierw wszystko dokladnie przeanalizować a pozniej dopiero wyciągac takie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ius
stnienie kary śmierci wpływa na zmniejszenie się liczby zabójstw? Oj to nie jest prawda. Istnieją statystyki, które potwierdzają, że ilość popełnianych zabojst jest taka sama gdy najwyższą kara jest kara dożywotniego pozbawienia wolnowci jak i wtedy, gdy najwyższą kara w kk jest kara śmierci. Jak ktos chce zabic, to nic go nie powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mi nie przeszło, ani nawet nie przechodzi. Po prostu nie mam nieraz czasu, ani siły, żeby sie kłócić. Ja mam go w myslach caly czas, ubolewam nad losem tej dziewczyny, jak i nad jego zmarnowanym życiem. P.S. Zdjęcie widziałam, bo juz jakis czas temu penetrowałam maltanskie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie przeszlo..i chce zeby tak zostalo,dobrze mi z tym ;p tak swoją drogą...ciekawe co robi K.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
what the f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefer Zgłosiłam twoje posty na. policje. To co piszesz jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×