Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Ja nie skończę nie licz na to. Za dużo się na oglądałem takich zwyrodnialców. Sam jestem klawiszem w więzieniu i wierz mi tacy którzy krzywdzą kobiety i dzieci nie mają życia w więzieniu. Piszcie sobie elaboraty i pieśni pochwalne na jego temat, ale jedno wam powiem ten człowiek nie wyjdzie żywy z więzienia już więźniowie się o to za troszczą. A my klawisze wiemy kiedy ,,nie patrzeć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha...prosze cie..On jest w specjalnej celi i nikt nie ma prawa zrobic mu krzywdy/dokuczac mu...nic z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zalogowałam sie. Miałam problemy z logowaniem. Yenn, naprawdę po co sie wdajesz w te akademickie dyskusje? To prowadzi... nigdzie. Daj sobie spokój z tymi półgłówkami. Moje zauroczenie i fascynacja Kajetanem nadal oczywiście trwa. Podobnie jak virriel mam dość wymagające studia. Ostatnio wiecznie chodzę przemęczona i generalnie siedzę z nosem w książkach. Możliwe ze wątek ożyje jak pojawia sie nowe informacje i zdjęcia. Trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Haha...prosze cie..On jest w specjalnej celi i nikt nie ma prawa zrobic mu krzywdy/dokuczac mu...nic z tych rzeczy x pocieszaj sie idiotko ...haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl tak dalej. Ale wiesz co ci powiem miałem już kiedyś takiego delikwenta w jak to nazwałaś ,,specjalnej celi". Było mu tam tak dobrze że wiesz co... Facet utopił się zatykając własną głową odpływ od WC. Myślisz że dlaczego pozwalamy na grypserów w wiezieniach? Właśnie na wypadek takich osobników jak ten twój kochany K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie tezy mam, albo troll co uważam że bardziej prawdopodobne, albo jeszcze bardzo młoda dziewczyna, strzelam że mniej niż 18 lat., wtedy ma się takie durne uwielbienie do celebrytów, aktorów czy innych. Pudło, ja mam 21 lat, również studiuję, więc mam deficyt czasu, także często tu nie zaglądam. Moja fascynacja K. nie zmniejszyła się w żadnym stopni, ciągle mam go przed oczami i w myślach. Co do jutrzejszych zdjęć-czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ius, na e-mail postaram sie odpowiedzieć jutro. Mam taki natłok spraw na głowie ze po prostu nie wiem gdzie wsadzić ręce tyle tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redivy, jasne, wszystko rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupciaaa
Wloz sobie te rence w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenneffer
Marze o tym zebys mi odrabal glowe a potem mnie zjadl :D Kajetanku zrobisz mi ta przysluge jak tylko wyjdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenneffer dziś Marze o tym zebys mi odrabal glowe a potem mnie zjadl smiech.gif Kajetanku zrobisz mi ta przysluge jak tylko wyjdziesz ? x hahaha.... zycze ci spelnienia marzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie interesuje los psychola mordercy,niech gnije w pierdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha... w kagancu bo wscieklizna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nawet wyglada na zbrodniarza,strach takiego spotkac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny jak wsciekly pies hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha...wsciekla suka sie odzywa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jest za późno na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"boze jaki ten Kajtek jest przystojny....oddalabym mu sie bez wahania..chetnie chcialabym zobaczyc jego klate, i chetnie tez bym mu possała.Bym chciala żeby mnie porzadnie zerznal . " Komentarz z oneta... XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×