Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Dobrze,ze nigdy nie bylam w tej pizzerii,nie wiadomo co on do tej pizzy tam dokladal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te badania to co maja wyjasnic ? zeby ewentualnie mozna bylo temu smieciowi dac nizsza kare ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ius, ja potrafiłam 3 godziny krążyć po mieście w nocy, z stosowna muzyka i rozmyślać na temat Kajetana. Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kajetana juz niema,a w nocy na miescie spotkasz takiego samego psychola co ci gardlo poderznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oko za oko, ząb za ząb ..... to jedyna kara za morderstwo , wszystkie inne to kpina z rodzin ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś skoncz kopiowac komentarze z oneta bo to sie juz załosne robi... x :P sama jestes zalosna z twoimi marzeniami o mordercy,ktorego chcesz miec w lozku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer wczoraj Jak czytam te komentarze na onecie to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... x mozesz sie zesrac z radosci,ze ktos cokolwiek napisze,bo kogo interesuje jakis zbok? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda pieniędzy na łachudrę powinni tak samo łeb obciąć i wysłać do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Nie potrafisz sam czegoś napisac tylko wklejac komy z oneta? Okej... x wklejam te z ktorymi sie zgadzam , twoich komentarzy z oneta nie bede wklejac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarty. Bandyta, który śmiga po całej Europie, kluczy ucieka przed policją i chce dostać się do ISIS będzie udawał wariata. Muzułmańscy terroryści powinni wnioskować o to samo o niepoczytalność i wakacje w zakładzie zamkniętym i po roku obserwacji wypuszczeni na wolność. Ten Kajetan nie zamordował i usiadł i czekał aż go złapią, tylko wszystko planował, a czy to jest świadectwo niepoczytalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będzie niepoczytalny to dostanie rentę dożywotnią i będziemy płacić. I będzie: Kajetan P. zabił a wszyscy Polacy zostali ukarani grzywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda młodego,przystojnego chlopaka...oby wlasnie matka Mu pomogla wbrew opinii innych osób. Pogubil sie w zyciu ale wierzę ze to wrazliwy chłopak ktory nie zrobił tego z premedytacji" nareszcie ktos cos mądrze napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś To mój komentarz z onetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod każdym artykułem o Nim bronię Go nie mogę czytać tych zawistnych komentarzy,każdy już Go osądził i skazał,ale nikt nie pomyśli dlaczego tak się stało...szkoda,że w taki sposób zmarnował nie tylko sobie życie,ale Jemu naprawdę trzeba pomóc a cała reszta niech myśli co chce,ja ma swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''mnie go szkoda i nic na to nie poradzę,chciałabym żeby jakoś się z tego wyratował. Jakiś przestępców pochodzących z patologii nigdy mi nie było żal, i nie będzie,ale tu chłopak młody,ładny wykształcony,z elitarnej rodziny ,coś się musiało w tej głowie zadziać.Przecież nie miał złych wzorów,może się naczytał za dużo tych wszystkich smutnych pisarzy.ech,że to akurat na niego padło'' W Fakcie też ktoś dobrze pisze,a może to ktoś stąd???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie...! te komentarze na onecie są obrzydliwe,pelne zawisci i nienawisci..tak mi szkoda Kajtka.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod każdym artykułem o Nim bronię Go nie mogę czytać tych zawistnych komentarzy,każdy już Go osądził i skazał,ale nikt nie pomyśli dlaczego tak się stało...szkoda,że w taki sposób zmarnował nie tylko sobie życie,ale Jemu naprawdę trzeba pomóc a cała reszta niech myśli co chce,ja ma swoje zdanie x Jakich zawistnych komentarzy psycholko ? dlaczego nie pomyslisz o tej mlodej kobiecie,ktora zostala brutalnie zamordowana ? o jej rodzinie,ktora nigdy nie przestanie cierpiec? teraz trzeba pomoc mordercy bo on musi dalej zabijac,zeby sie doskonalic? moze teraz bedzie sie na wlasnej matce doskonalil, moze na tobie sie wydoskonali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan P. - podejrzany, to tylko w polskim sądzie. Udowodniono winę w zbiegu wielu zbrodni, a podejrzany. Zasłania się mu inicjałem nazwisko, psychiatrzy nie potrafią odczytać poczytalność, itd. Wypuścić!, bo z prominentnej rodziny, a ma jeszcze zdobyć wiele doświadczeń z mordowaniem chcąc zobaczyć jak (ktoś) się umiera. Przerażające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Dokladnie...! te komentarze na onecie są obrzydliwe,pelne zawisci i nienawisci..tak mi szkoda Kajtka.. :/ x Jakiej zawisci?jakiej nienawisci?co ty oszolomie wypisujesz? zabral czlowiekowi zycie i on tez nie powinien zyc,bo nawet w wiezieniu - to jest jednak zycie, kara smierci to dla takiego zbrodniarza za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×