Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego introwertyczki lubią zwierzęta i samotność,a nie ludzi? czym podpadli?

Polecane posty

Gość gość
Dorregray olej tych łapsów co oskarżają tylko, poczytaj o tych koniunkacjach Mars, Wenus i Staurn i Uran to sama zrozumiesz...ZOBACZ WARTO NA PRAWDE zanim bedzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.niestety,jest jakiś niby schemat co wypada a co nie. x niby jest, ale zawsze mozna go zmienic. ludzie boja sie robic pewnych rzeczy, ale kiedy jedna osoba sie przelamie, zaczynaja za nia podazac ;) sprawdzone. po prostu tworz schematy zamiast w nie wpadac jesli ci przeszkadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Don Kichot:P on też lubił tylko swoje schematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi koniunkcjami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak, to ten sam. Jest kilka charakterystycznych rzeczy o ktorych pisze, wiec nie ma mowy o pomylce. mozesz wypierac sie ile chcesz, ja i tak swoje wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak kafe taka zaściankowa i ciągle to samo:P ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w drugą stronę też to idzie. Kochamy zwierzęta tylko za to,że są przy nas. I są miłe,można je pogłaskać,poprzebywać z nimi. Nie mamy kosmicznych wymagań co do ich zachowania. Byle były w miare grzeczne i za bardzo nie brudziły bo bywają upierdliwe zwierzaki ;) a człowiek to jak sie okaże,że poglądy nie te,że mówi coś nie tak,że czegoś nie wie i nie umie to już do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Kichot byl ciekawa i sympatyczna postacia, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o co chodzi z tymi koniunkcjami? smiech.gif pewnie o to że kiedyś palii za nie na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy kosmicznych wymagań co do ich zachowania. Byle były w miare grzeczne i za bardzo nie brudziły bo bywają upierdliwe zwierzaki to prawie jak facet? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nikt nie chce znać prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu tworz schematy zamiast w nie wpadac jesli ci przeszkadzaja. - nie umiem tak za bardzo..jedyne co wlasnie umiem to po prostu to olewać. Są różne typy intro. Dorregray umie nawiązywać relacje ale nie ma potrzeby,ja nie umiem ale w sumie też nie mam potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są introwertycy,którzy umieją udawać ekstrawertyków po mnie od razu widać by było,że udaje.. raczej też nie jestem chłodna,choć z pozoru moge sie taka komuś wydawać. Ja mam dużo wrażliwości i empatii,ale nie okazuje tak tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wszystko musi istnieć w granicach rozsądnych możliwości, [z których ważne są] zdrowie i odpowiednia sytuacja socjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje że to jest tak jak z obrońcami zwierząt, ale ludzi mają w d..pie mogą sobie zdychać pod płotem - to źle ci sie wydaje,tu nie o to chodzi. Właśnie to mi przeszkadza u ludzi,to cholerne ocenianie,to co ty właśnie zrobiłeś. Nie znasz a oceniasz bo "wydaje ci sie". Ja nie mam ludzi gdzieś,rusza mnie ich cierpienie,dam czasem bułke bezdomnemu itp. ;) po prostu nie jestem towarzyska,to nie jest grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ma gdzieś schematy.. w sumie ta dziewczyna nie jest ze schematu.. tylko co z tego jak praktycznie przez to wszystko chyba nie ma szans z nia kontaktu? myślicie że mozna coś zrobić, jak ona faktycznie "olewa" wszystko co lubi i nie lubi bez wchodzenia w szczegóły? i co z tego że spotkanie kogoś jak jest wyjątkowy, jak nie ma z nim kontaktu?? TO w sumie jest? czy go nie ma? chyba nie ma? czyli taki introwertyk sam siebie przekreśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi "że oceniają" - ALE ty też oceniasz "tych co oceniają" więc nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intorwertyczki są jak masturbacja, to nie ma sensu chociaz jest im przyjemnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorregray
gość wczoraj - tak, tak, tak, to ja! Żaden typ bliżej nie pasuje. Niby nie wszystko się zgadza, ale bardzo dużo rzeczy. A teraz co do reszty - socjopaci w większości są inteligentni, to nam umożliwia funkcjonowanie w społeczeństwie bez większych zgrzytów. Ja osobiście posiadam skromną dozę empatii, więc moje rady nie opierają się wyłącznie na chłodnej obserwacji i kalkulacji. Ale moja wątła i rachityczna empatia się wyczerpuje, jak mi ktoś pisze jakieś astrologiczno-matematyczno-metafizyczne pierdy. Przepraszam, nie jestem w stanie takiego człowieka brać na poważnie. Mimo szczerych chęci. Ciekawostka: o wiele łatwiej mi być empatyczną na odległość, w codziennym życiu trudniej mi się na to zdobyć, szczególnie wobec ludzi emocjonalnie mi obojętnych (czyli nomen omen większości populacji). Faktycznie, ludzie najczęściej są dla mnie środkiem do celu, ale staram się im nie robić krzywdy. Nie zawsze wychodzi, chociaż zawsze uprzedzam czego oczekuję. Szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn - kobiety wyczuwają mnie intuicyjnie. Nie widzę w tym niczego specjalnie złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorregray - te koniukcje pomimo powtarzania się u takich właśnie dziewczyn (przypadek? ) zobacz osoby z tzw. CRYPTOMNESIA, oskarżane w XVI w. o różne rzeczy w tym wiadomo o co wtedy.. można to sprawdzić, tak same te osoby z kryptomezią - https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryptomnezja to nie pierdy, tylko czysta nauka, sorry że tak padło.. życia nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem osoba z XVI wieku ma takie same cechy jak z XX wieku lub XXI w. i mówi podobnie? ale to pierdy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem taka:( Wolespedzac chwile w samotności. Jesli jakas osoba znajdzie sie na horyzoncie i gdy zacznę juz ufac powoli, nagle okazuje sie, ze znow zostałam oszukana. Wycofuje sie i błędne koło. Nikomu nie ufam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorregray
Pierdolenie. Nie dziwię się lasce, że Ci nie odpisuje na maile. Strasznie męczysz dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się ona też maiła te koniunkcje dokładnie, sprawdziłem i całą reszte (raczej te dwie) books.google.pl/books?id=X-TyCzf1_c4C&pg=PT124&lpg=PT124&dq=%2B+1977+Agnes+Waterhouse&source=bl&ots=RSm3iWpzDA&sig=DdZ8HKMF4ijn1DsmVx827ftlll0&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwjch6z69PvKAhVIvhQKHQlfAlUQ6AEIKTAB#v=onepage&q=%2B%201977%20Agnes%20Waterhouse&f=false

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w wyszukiwarke: Past Lives: An Investigation into Reincarnation Memories + 1977 Agnes Waterhouse ; przecież to nie moze być prawda :-) myślisz że to szykałem dla zabawy w wolnych chwilach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie umiem tak za bardzo..jedyne co wlasnie umiem to po prostu to olewać. Są różne typy intro. Dorregray umie nawiązywać relacje ale nie ma potrzeby,ja nie umiem ale w sumie też nie mam potrzeby oczko.gif" x olewanie tez dziala ;] ja mam szczescie albo i nieszczescie, ze z natury jestem buntownicza i czesto robie cos wbrew normom, choc nie zawsze swiadomie - taka juz jestem, jak mi cos nie pasuje to mowie to. x Dorregray jednak swoj swego pozna. tak sie sklada ze tez jestem intj, wiec witaj w klubie ;] wiadomo, ze pewne rzeczy sie nie zgadzaja, szczegolnie jak ktoras z cech jest zrownowazona - wtedy takiej osobie pasuje duzo z innego typu. u mnie przykladowo kiedy mam gorszy czas w zyciu pasuje wiecej z intp ;] ty mozesz miec moim zdaniem podtyp entj, ale to juz strzal. x nie mialam na mysli tego, ze jestes zla osoba. sam wydzwiek slowa socjopata jest pejoratywny wiec niektorzy mogli odniesc takie wrazenie, ale ja po prostu stwierdzilam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze jesteś z panny :-) Dorregray tu masz NAUKOWE wyjaśnienie, przykro ale jesteś naznaczona.. czy chcesz czy nie.. chyba.. 70 % wspólnych cech to chyba dużo.. cryptomnesia wiki.en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra intorwertyczki: proste pytanie Dały byście szanse temu biedaczkowi powyżej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×