Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filifionka1988

Aidee , tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Filifionka1988
20:26 ja co prawda nie palę,ale sugerowałabym się tym, co jest napisane w ulotce. Lekarz często nie informuje o ważnych rzeczach. mi tylko powiedział, że cera się poprawi i to wszystko. A tak w ogóle to miałyście zlecone jakieś badania zanim Wam je przepisano? Ja przed miałam zrobioną cytologię,ale to raczej ze względu na to, ze dawno u ginekologa mnie nie było. Dodatkowa sprawa. Ja swoją tabletkę biorę około 17, mniej więcej o 21 zaczyna robić mi się niedobrze,ale niedługo potem idę spać więc przesypiam mdłości. Wczoraj jednak byłam na spotkaniu, wypiłam dwa red bulle i nie mogłam spać do 5 rano. Fakt,mdłości straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim czasie tabletki będą działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verc
Tabletki beda działać po 7 dniach od zażycia, tak mi ginekolog powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważam lekkie wahania nastroju, chodze trochę zła, lekko mnie pobolewa głowa,ale nic poza tym. na razie dobrze, zobaczymy co bedzie pozniej i czy okaza sie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odp^ mi powiedziałą moja ginekolog ze po 10 dniach. szukam informacji -niektórzy mowią że po 1 dniu,inni ze po 5.. ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Verc, ginekolog powiedział Ci, że wlasnie AIDEE zaczną działać po 7 dniach? Czy ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Wczoraj minął dwunasty dzień zażywania aidee. Mdłości jak były, tak są. Do tego doszło jakieś dziwne hmmm... jakby to nazwać ... rozchwianie emocjonalne. Wczoraj płakałam z 5 razy. Zupełnie bez powodu. Dzisiaj już ok, chociaż dziwnie czuję się z tym, że coś ma na mnie taki wpływ, zeby siedziec w wannie i płakać. ;) Plamienia ustąpiły, choć niezupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verc
Nie wiem czy mowil ogólnie czy konkretnie o Aidee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi01
Cześć dziewczyny! U mnie 12 dzień brania tabletek i 12 dzień krwawienia... Czy to nie za długo? Po 7 dniu pojawiły się mdłości i wymiotowałam, oprócz tego po paru dniach stosowania wysypało mnie na szyi... Rozchwianie emocjonalne staje się normalnością. Czasami mam bóle głowy i brzucha... Nie wiem czy dalej obserwować swój organizm i dać sobie jeszcze tydzień czasu czy już iść do lekarza i prosić o zmianę tabletek? To moje pierwsze tabletki i miały mi pomóc w leczeniu choroby, a jak na razie trochę się tym wszystkim zaczęłam dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka1988
Megi, mi juz krwawienie przeszło. Ale to jest normalne. Mnie też niepokoi to rozchwianie, mam nadzieję, że wszystko sie unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam ginekolog jako nieszkodliwe antykoncepcję zalecił kalendarzyk i prezerwatywy by nie chorować po tabletkach szkodliwych! !Nam bo zawsze mąż jest przy każdym badaniu cipki i wspierał porody nie jestem zacofana jak to ma większość polek wstydzący się męża przy badaniu i porodzie! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka1988
20:16 Kalendarzyk nie jest metodą zapobiegania ciąży, a prezerwatywę nie każdy lubi. Pamiętam, jak miało dojść do zbliżenia i wzrok mojego partnera... 'Tylko nie guma' . Poza tym, czy ktoś tu pisał o wstydzie przed mężem podczas badania....? Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam właśnie jakieś humory i płaczliwe chwile.. Ale spokojnie dziewczyny.Jestem pewna że to tylko skutki uboczne na początku,więc niema co zrażać się po połowie pierwszego opakowania :D Wzięłam już 9 tabletek- okres był krótszy,mdłości już mi minęły,tylko te humorki jak nigdy :) ale trzymajmy się^ minie za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia30l
Witam! Chyba biorę te tabletki najdłużej i też postanowiłam sie do was odezwać znowu jestem na drugim opakowaniu tzn. dokładnie 5 tabletka dzis będzie co do moich obserwacji hmmm... delikatne plamienia przez jakieś dwa tygodnie ale małe jeżeli chodzi o okres przyszedł na trzy dni i znikł bezbolesny i nie taki obfity czyli jak dla mnie idealnie, dalej te wahania nastroju duże wręcz naprawdę myślałam że to ciąża ostanio żadne tabletki mi nie pasowały gadam może akurat jestem tym 0,01 procentem tzn. wymioty niesmak w buzi zmierzła byłam że sama sie dziwiłam co mnie tak wyprowadza z równowagi wszystko a już nie mówię jaki sie zrobił ze mnie płaczek ;) jeżeli chodzi o seks tu wszystko ok :) piersi już w normie na początku bardzo bolały i były o wiele większe to akurat mogło zostać w moim przypadku ;P no i cera pojedyncze wypryski mam nadzieje że to się unormuje waga w normie i ogólnie musze im dać szanse bo jak nie te to już żadne na rynku do mnie :( tyle szczęścia że nie jest tak źle jak po tamtych organizm też musi mieć troszke czasu żeby to ogranąć wszystko także pozdrawiam was dziewczynki odezwę się znowu buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zazylam 9 tabletke i nie mam zadnych objaw, ZADNYCH! okres mialam mniej wiecej 6 dni, takie lekkie plamienie, gdzie zawsze po 3,4 sie konczyl. nie bola mnie piersi, mialam przez dwa dni gorszy hmor ale nie wiem czy to od tabsow. kurde i troche dziwne, kazda z was ma jakies objawy a ja prawie zero. wyskoczylo mi kilka pojedynczych krost, gdzie cere zawsze mialam idealna, ale to by bylo na tyle. zero mdlosci, zero bolacych piersi, tylko apepyt wzrosl, ale nie podjadam, zeby nie przybrac na wadze. czyzby pierwsze tabletki i trafione? oby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Tabletki na każdy organizm działają inaczej. Lepiej się ciesz, że nie masz skutków ubocznych zamiast martwić. Dla mnie najgorsze i najbardziej udręczone było to plamienie, na szczęście już się skończyło. Dziewczyny, a współżyłyscie już od czasu stosowania aidee bez dodatkowej antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12:51 "ja zazylam 9 tabletke i nie mam zadnych objaw, ZADNYCH!" hmmmm... "mialam przez dwa dni gorszy hmor", "wyskoczylo mi kilka pojedynczych krost, gdzie cere zawsze mialam idealna", "tylko apepyt wzrosl" nie takie to ŻADNE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam problem z suchością pochwy. denerwuje mnie to strasznie, nie wiem co robić, by temu zapobiec. jakies rady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z suchością, ... poszukaj w necie najlepiej. Może jakaś asequrella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelia
dziewczyny pomocy ! jestem po 5 tabletce aidee i od tego czasu co jakis czas tak same z siebie wychodzą mi żyly na rękach i jest mi duszno , gdy dlugo siedze w jednym pomieszczeniu lub dlugo stoje, nie wiem o co chodzi i 5 dni już mnie głowa boli , z tymi żyłami to się trochę boję , że wyniknie z tego jakaś zakrzepica czy coś ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi01
Nelia może podejdź do lekarza i sie upewnij? Mnie znowu bardziej martwi to, że mam 16 dzień krwawienia... Czy to rzeczywiście normalne? Dajcie znać? No i brzuch mnie podoblewa bardziej od dwóch dni... Ale myśle, że może to dlatego, że tak długo ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelia
Megi01 mi juz się polepszylo , ciśnienie mialam wysokie i niedawno piłam alkohol i to od tego prawdopodobnie krew mi sie rozrzedziła +jestem przeziębiona to tez troche wyjasnia , 16 dzień ? ;o a to takie male plamienie czy obfite ? ogolnie to takie rzeczy są normalne , nasz organizm się przyzwyczaja do tabletek hormonalnych , te skutki uboczne mogą potrwać max 3 miesiące nawet miesiące, ja mam normalnie miesączke ,ale taką dziwną raz leci , raz nie , kurcze mam nadzieje ,ze te tabletki będą okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelia
moja koleżanka plamiła cały miesiąc od tabletek ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi01
Świetnie... Myślałam, że lepiej będę reagować na te tabletki... Nie jest to bardzo obfite ale jest, mam nadzieję, że jednak tylko przejściowe. Tabletki miały mi pomóc w leczeniu PCOS, a nie typowo być środkiem na antykoncepcję. Powoli jednak wysiadam i najchętniej w ogóle przestałabym je brać. Wysypka jaką dostałam na szyi w ogóle nie znika, nastrój wcale się nie polepsza, a 16 dzień okresu to żadna przyjemność. Nelia-cieszę się, że Ci się polepszyło, faktycznie przeziębienie i alkohol mógł mieć swój wkład w to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelia
kurcze , mam nadzieje ,że Tobie tez się polepszy :) trzeba wytrzymać te skutki uboczne lub iść do lekarza sie zapytać o co chodzi ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka1988
U mnie wszelkie objawy skutków ubocznych juz sie pokonczyly. Szkoda dziewczyny, że Wy macie takie problemy. Ja bym nie czekała z wizytą u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona Olesno to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie oleskim ma 10 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona Olesno to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie oleskim ma 10 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaoi
Ja jestem po dwóch tygodniach zażywania. I mam krwawienie od tygodnia, już raczej taka końcówka, piersi nie bolą mnie wcale, głowa czasami pobolewa, ale raczej nie od tabletek, nie mam zmiennych nastroi, mój apeptyt nie wzrósł a waga stoi w miejscu :D Tylko mam pytanie, czy któraś z was zażywa jakieś tabletki osłonowe? Harmonelle, albo asequrelle? Bo chciałabym zakupić, ale waham się które wybrac :P Mam nadzieję, że wasze wszystkie skutki uboczne zniknął i będziemy się cieszyć dobrze dobranymi tabletkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pytałam moją ginekolog o asekuracje ale powiedziała mi ze to brednie i placebo,wiec niema co kupować jeszcze dodatkowych piguł. u mnie utrzymuje się straszny humor i mialam plamienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×