Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filifionka1988

Aidee , tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość
Drogie Kobiety! Ja biorę juz piąte opakowanie aidee i moje sugestie sa nastepujące: -zatrzymuje mi sie woda w organizmie, -krwawienie przez pierwsze trzy miesiące - to była jedna plamka, a przy kolejnych opakowaniach bardzo małe krwawienie- czyli pozytywnie -jestem bardziej nerwowa i mam skłonności do płaczu-siadają na mózg -cera jest po nich ok-mniej wyprysków. -skóra na słońcu jest bardziej wrażliwa. Niestety musze brac tabletki ze względu na zaburzona gospodarkę hormonalna, PCOS itp. Natomiast jesli nie musicie brac dziewczyny, to ich nie bierzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
homig, w 80% to jeszcze nie tak źle. Mój jest maratończykiem i uwierz, czasem mu daję do zrozumienia, ze wolałabym krócej. Poza tym są techniki, które pozwalają wyuczyć się opóźnienia wytrysku u mężczyzny. Pozdrawiam gorrrrąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohhść
Dziewczyny czy też macie podobny problem jak i ja ? Zauważyłam nadmierną potliwosc po tych tabletkach :( zawsze pod nosem (nad ustami) i pod ustami jestem mokra:( okropnie się z tym czuje a nie za bardzo wiem ja to niwelowac. Dokucza mi to bardzo gdyż intensywnie się poce a to jest niekomfortowe. Co mi radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
gohhść ja tak nie mam, ale współczuję. Nadmierna potliwość z tego co pamiętam jest zawarta w skutkach ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaajust
Witam. Kończę 2 opakowanie aidde. Przy pierwszym było wszystko dobrze. Teraz od tygodnia mam okropne mdlosci, bóle w podbrzuszu i osłabienie . wcześniej nic się nie działo. Brałam regularnie czy jest to możliwe że jestem w ciąży. Bardzo się tego obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam dwa dni temu wszystko na razie ok jestem bardziej senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do przedania tabletki aidee 29szt, data waznosci 2019r. Sprzedam za 25 zl (jedno opakowanie 21szt kupilam za 30zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka145
Ja stosuje inne dokładnie elin ale jestem zadowolona żadnych skutków ubocznych nawet plus bo cera mi sie poprawiła i służą od samego początku więc na razie nie zamierzam zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbsNns
Dla mnie tabletki są w porządku ,jednak mam dwie wady tabletek. Wyskakuje mi trądzik, i mam wahania nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadalina
A jakie masz tabletki? Na pewno są dobrze dobrane? Ja się zdecydowałam na pigułki również dlatego, żeby się pozbyć trądziku. Biorę Elin i faktycznie cera bardzo mi się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaha 123
Aaajust ja też biore te tabletki w sumie zacznę teraz 4 opakowanie i tak jak ty zawsze jak zaczynam nowe opakowanie mam mdłości i mi słabo ale to tylko na początku jakieś 3 dni i mija i tak co miesiąc poza tym ok cera mi się poprawiła nie tyje kiedyś brałam Cypres to przytyłam 10 g w ciągu 3 miesiecy a teraz nic wiec te są lepsze dla mnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Witajcie dziewczyny Zaczynam właśnie 7 opakowanie tabletek aidee, przez tez czas przytylam 6 kg, na początku mialam bardzo wzmożony apetyt-teraz już jest normalnie, aczkolwiek mam wrażenie, że przyczyniają sie do gromadzenia wody w organizmie. Oprócz przybrania na wadze nie mam żadnych skutków ubocznych, wszystko super, krótkie i bezbolesne miesiączki, znaczna poprawa cery i dużo większe piersi :D Jedyne trzeba popracować teraz nad pozbyciem się tych dodatkowych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę juz 7 opakowanie..jedyny minus to straszliwe wachania nastroju.. ryczę z byle powodu. pozatym bardzo mi odpowiadają ale te humorki stały się tak uciążliwe że chyba spytam mojej lekarki czy da sie coś w tym zrobić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Dziewczyny,lekarz na moje wahania nastroju lekarz zalecił picie melisy - pomaga, a co równie ważne - tabletki antykoncepcyjne wymiatają z organizmu magnez, dlatego należy go regularnie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena05
Dziewczyny, dziś lekarz również przepisał mi tabletki antykoncepcyjne aidee. Chodzi mi o antykoncepcje, ale przede wszystkim chce się pozbyć trądziku, poinformowalam lekarza o tym fakcie. Czy ktoras z was jest juz po dłuższym zażywaniu tego leku? Jakie macie opinie na temat tych tabletek? Czy pomagają w walce z tradzikiem? Jakieś skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena05, cały wątek poświęcony jest tym tabletkom, wszystko na bieżąco jest dopisywane. Wydaje mi się, że nie ma sensu tego samego przepisywać z wcześniejszych odpowiedzi tylko przeczytać. Miłego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja po pierwszej ciąży brałam " NARAYA ", przy których nie miałam żadnych skutków ubocznych. Teraz po drugiej ciąży zmieniłam Ginekologa, i przepisała mi właśnie " AIDEE ". Biorę je już dwa tygodnie czasu i mam straszne bóle głowy o różnych porach dnia. Nasilają się godzinę od wzięcia tabletki, Bądź nie ma ich wcale. czy to się jeszcze unormuję czy muszę iść do ginekologa po zmianę tabletek ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
20:25 dwa tygodnie jako czas adaptacyjny dla hormonów, to bardzo krótko. Moje okropne wahania nastroju minęły dopiero po 4 miesiącach, a tez chciałam lecieć po inne. Tylko, że tak zmieniać można co miesiąc, bo zawsze będzie coś nie pasować jednak potem wszystko się unormuje. Piszę oczywiście na swoim przykładzie. Jeśli są takie objawy, które naprawdę utrudniają życie, to lekarz musi coś zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz tych strasznych bóli głowy nic więcej mi nie dolega. Nawet miesiączka przestała być bolesna. Czuję się bardzo dobrze, nawet wahania nastrojów ustały, gdyby tylko nie ten okropny ból głowy..... Tabletki przeciwbólowe nie osłabią działania tabletek? Jestem 3 miesiące po porodzie i nie planuję więcej dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natCie
Wzięłam tabletki po to zeby nie miec okresu w dniu ślubu. Slub prawie za tydzień,a ja krwawię przez te tabletki juz półtorej tygodnia. Dodatkowo: kompletny brak ochoty na seks, wewnętrzne rozdarcie( czy któraś z Was tez tak ma?), niepokój, wszystko mnie nie drażni, a wkur*ia, przytycie po 2 tygodniach brania tabletek( a przed ślubem to katastrofa.), przemęczenie, bóle głowy. Odstawiam to świństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Niedawno wykryto u mnie hiperandrogenizm w związku z czym Pani doktor przepisala mi Aidee biorę je 10 dni i jest coraz gorzej. Czasem bolą mnie piersi ale nie jakoś bardzo mocno. Co do wahań nastroju to i mnie akurat te tabletki zalagodzily sprawę. No i cały czas mam plamienia zazwyczaj popołudniu i okropne bóle głowy oraz ból brzucha jak na okres i czasem zdarzają się mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natCie, nie wiedziałaś, że takie krwawienie może trochę potrwać? Wzięłaś je po prostu za późno i teraz dzieje Ci się to, co najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatCie
Po tabletkach, które brałam kiedyś nie działo sie nic takiego. Wiec nie byłam przygotowana. Lekarz tez mi nic nie wspominał, a wiedział ze biorę te tabletki po to zeby nie miec okresu w wesele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh
ja dzisiaj byłam u lekarza i poprosiłam o zmianę tabletek dlatego, że bardzo przytyłam po nich i niezmiernie się pociłam :( to było nie do zniesienia. dostałam nowe-atywia i spironol na zatrzymywanie się wody w organizmie. czy któraś z Was stosowała ten lek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatCie
Ja w ciągu brania tabletek przez 2 tygodnie też przytyłam! I to dwa kilo conajmniej, a wcale nie jadłam więcej. Generalnie widzę, ze te tabletki nie maja jakiś dobrych opinii. A czy możecie polecić jakies konkretne tabletki? Albo czy orientujecie sie czy istnieje jakaś antykoncepcja dla mężczyzn, oczywiście oprócz prezerwatyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą brałam "NARAYA" żadnych skutków ubocznych, czułam się super, ochota na seks też ok. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi taką rzecz, mam stan zapalny zębów, czy tabletki mają wtedy osłabione działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje tabletki Aidee od zaledwie kilku dni, ale juz widze pewne zmiany w organizmie. Piersi ciazą i bola choc przewaznie malo je czuje. Zmiany nastrójow i placzliwosc - pojawiaja sie szczegolnie wieczorem, na pare godzin po przyjeciu tabletki. Slyszalam ze cera ma sie po nich poprawic, ale aktualnie nic pozytywnego sie z nia nie dzieje. Mam nadzieje ze to etap przejsciowy i organizm dopiero sie adaptuje, bo wczesniejsze tabletki które stosowalam byly o wiele tansze, a praktycznie nie odczuwalam zadnych efektow ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.18 , o to, to chyba musisz zapytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wixa
Czy są tutaj jakieś dziewczyny które stosowały te tabletki, a są w ciąży? Lub czy mają długotrwałe skutki uboczne które mogą być niepokojące? Pytam bo to dopiero 2 tydzień stosowania ich. Kupiłam za 22 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×