Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylizał mi i nie chciał seksu...

Polecane posty

Gość gość
12:06- ale lizanie cipki to też jest seks tylko oralny, wiec co za roznica czy by doszło do pelnego stosunku ? :O Dla mnie oral to gra wstepna po ktorej jest seks i jakos sobie inaczej nie wyobrazam...Przeciez tez to jest blizszy kontakt fizyczny wiec ta dziewczyna juz nie jest tylko Twoja kolezanka, ale i "kochanka" , nie rozumiem toku myslenia niektorych :D A jak juz facet lize cipke to raczej moim zdaniem powinien nie moc sie powstrzymac przed seksem bo tez ma przeciez jakieś napiecie seksualne w sobie ( no chyba ,ze nie ma to troche gorzej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
ja zawsze ide na calosc ale lubie najpierw sprawic kobiecie ogromna przyjemnosc, skupiam sie na kobiecie a nie na sobie chociaz lizanko bardzo lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:13- no i takie podejscie jest normalne, bo przecież ty tez sie podniecasz tymi pieszczotami -kazdy normalny facet sie podnieci i ma ochote na wiecej, a dla mnie np jako dla kobiety też bardzo ważne jest żeby facet doszedł, najlepiej zebysmy doszli oboje bo o to chyba chodzi, a jakby tak zrobil jak autorce to bym sie poczula z tym dziwnie, ze moze cos ze mna jest nie teges,ze seksu nie chcial nawet po takich pieszczotach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Bo ty jesteś mało skomplikowana, a niektórzy lubią ten stan podniecenia i niespełnienia, w seksie nie sam orgazm jest najlepszy, bo on przyjdzie, parę sekund i koniec, najbardziej podniecające są te chwile przed, emocje, stan podniecenia, itd... To tak jak z marzeniami, marzysz o czymś intensywnie, potem marzenie się spełnia i okazuje się że to nic nadzwyczajnego, szybko się tym nudzisz i znów zaczynasz marzyć o czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
to nie jest dziwne ze facet lubi sie delektowac kobiecym cialem, pewnie mozna wykonac szybki numerek i czasami tak trzeba. Dla mnie wazne jest zespolenie sie z moja partnerka i czucia jej bliskosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu tematy jasno mówią jakie są kobiety i która płeć jest bardziej prymitywna. Dla kobiety seks = stosunek, kobieta która będzie miała robioną minetkę w 99% będzie też chciała penetracji. Dla kobiety niewyobrażalne jest że ktoś chce sprawić jej przyjemność nie oczekując niczego w zamian, że facet może być usatysfakcjonowany i spełniony wyłącznie poprzez pieszczenie kobiecego ciała. Dla kobiet wszystko co odbiega od ich postrzegania świata jest nienormalne, facet zadowalający się minetką musi być nienormalny, facet po 30-tce bez żony i dzieci musi być nienormalny, a najczęściej jest dla nich gejem lub nieudacznikiem, bo do ich małego móżdżku nie dociera informacja że ktoś może tak chcieć i może mu być tak wygodniej i przyjemniej. Kobiety patrzą na facetów przez pryzmat samej siebie, ja chcę to facet też musi tego chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki88
Przecież lizanie ci.ki samo w sobie jest mega przyjemne dla faceta, przynajmniej dla mnie. Co w tym złego i dziwnego że facet chce zrobić kobiecie dobrze, nie chcąc w zamian loda czy seksu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak widać dla nich to niewyobrażalne, bo one za darmo by tego nie zrobiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki88
Może masz rację. Nie znam dziewczyny, która zrobiła by loda nie chcąc czegoś w zamian, bez minetki lub seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chociażby bez zaproszenia do kina, albo tych głupich 50zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ina
I tu się mylisz. Uwielbiam dopieścić swojego mężczyznę i w zasadzie jest mi słodko obojętne co będzie potem. Sam fakt, że w mojej obecności jest taaaaki napięty zanim go w ogóle dotknę i czuję, i słyszę jaką przyjemność sprawiają mu moje pieszczoty, tak mnie nakręca, że nie potrzeba mi więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki88
I to jest właściwe podejście. Brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie by sie wcale nie podobało jakby mnie facet wypiesci i koniec :D Moze dlatego,ze nie jestem egoistka i mysle te o przyjemnosci faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tak samo, srednio lubie lizanie, przewaznie po kilku minutach zaczyna mnie to draznic, bo robie sie tam zbyt tkliwa, dlatego wole penetracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki88
Hmm możesz się odwzajemnić lodzikiem. Raczej nie ma faceta który by odmówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może jestem dziwna, ale wolę sprawiać przyjemność niż sama ja przezywac więc sama minetka by nie była dla mnie satysfakcjonująca już nie mówiąc, ze po niej bym nabrała ochoty na pełny stosunek ;) Poza tym jak seks to seks, na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddt30- oj tam bez przesady, gumki o ile nie pekna są pewne w 100 % poza tym ja biore dotego tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też oral traktuje jako gre wstepna ;) lubie piescic i byc piesczona, ale potem tez lubie być porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki88
Każdy człowiek jest inny i dlatego świat nie jest nudny ;) Po prostu czasem jest ochota na szybki numerek, czasem długi i namiętny seks, a czasem na samą minetkę lub lodzika. Wszystko zależy od danej chwili ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź go do buzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi jedna laska ostatnio wylizała pałkę i chciała za to 40zł, więc nie wiem co gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego kobiety aż tak bardzo dziwi taka sytuacja... Przecież minetka sama w sobie jest dla niektórych facetów przyjemnością, nie zawsze muszą chcieć czegoś więcej itd. jakieś głupie stereotypy. U mnie również zdarzyło się kilka razy zrobić tylko kobiecie nie chcąc nic w zamian, jeśli kobieta w miarę atrakcyjna to nie widzę w tym nic dziwnego... Na pewno zrobił bym to jeszcze gdyby kobieta chciała tylko i wyłącznie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lizanie c**y jest obleśne tak samo jak robienie loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lizanie ci*ki jest apetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.56 Kobiecie nie może być dość po samym oralu, chyba, że liżesz kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podsumowując musisz mieć długi język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta chce czegoś więcej to nie ma problemu. Kwestią w temacie jest opcja, że kobiety dziwią się jeśli facet może skończyć na samej minetce. A językiem również można zdziałać wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyłek Ci śmierdział i już Ochota mu minęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat, nie powiem, ale ... w sumie zgodzę się z częścią wypowiadających. Też lubię pieścić panie w ten sposób, o ile jest zadbana, rzadko zależy mi na rewanżu z ich strony. Czy to źle? Chyba nie ... W każdym razie ... Ja ich do tego nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×