Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość JxDJ
Faktycznie w kalendarzu coraz mniej wolnych terminów na wesela w 2017 roku. Śpieszcie się z wyborem by nie zabrakło dla Was waszych ulubionych fachowców którzy zajmą się profesjonalnie organizacją jak i oprawą Waszej uroczystości :) www.dj-wesele.info www.djjarecki.pl www.dj.info.pl www.1-dj.pl www.1dj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkonowol
Wszystkich którzy szukają fotografa i kamerzysty na wesele zapraszam do zapoznania się z ofertą na http://www.mkfoto.com.pl Zostało jeszcze kilka terminów na 2017 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina1908 Jak tam nauki przedmałżeńskie? Jest się czego bać, czy nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Przełożyliśmy na wrzesień bo było duże zainteresowanie majowym terminem a nam się nie śpieszy i ksiądz zaproponował nam wrzesień. A ty kiedy planujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina1908 Myślimy o czerwcu, tylko oczywiście wszystko zależy od pracy narzeczonego...Akurat na czerwiec jest już harmonogram nauk weekendowych, narzeczony stara się coś ustalić w pracy, może z kimś się zamieni...a jak nie to pójdziemy kiedy indziej, naprawdę zdążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również u nas przygotowania idą pełną parą! Sala zamówiona fotograf i kamerzysta również, czeka mnie jeszcze wycieczka do Warszawy do salonu Jennifer Vaiano, ponieważ słyszałam, że mają piękne suknie i bardzo indywidualnie podchodzą do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka idealna
Witam! Ja również planuję ślub kościelny i wesele na 2017r. , natomiast nie mamy jeszcze konkretnej daty, w zasadzie nie mamy nic. No mamy obrączki, ale to dlatego, że za miesiąc bierzemy ślub cywilny. Jedyne co ustaliliśmy to to że ślub chcemy w maju lub czerwcu. Zresztą mojemu to się nie spieszy i twierdzi że przecież mamy jeszcze tyle czasu ;) Karolina pisałaś o sukience na allegro, że ci wpadła w oko. Po pierwsze bez tych beznadziejnych kwiatów na pewno będzie wyglądała lepiej, natomiast nie polecam ponieważ na żywo wygląda bardzo tandetnie. Wiem co piszę ponieważ moja szwagierka miała właśnie tą na swoim ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj na wesele
Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy planują ślub . Organizacja i prowadzenie uroczystości weselnych przez profesjonalnego DJ i Wodziereja. Więcej informacji na stronie http://www.grzegorzświstuń.pl lub www.mediabox.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też planuję ślub 2017, w sierpniu. :) Już mam salę, fotografa, zespół i suknię, czyli najważniejsze. Zamierzam robić wesele w http://www.palaczakow.pl/ , hotel świetnie wygląda, więc na pewno wszystko dobrze wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Jeżeli planujecie ślub i nie znalazłyście jeszcze wszystkiego, zerknijcie na http://www.gdziewesele.pl , tam znajdziecie absolutnie wszystko na wesele! Od fajnej oferty last minute na salę weselną, zespół na wesele czy fotubudkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dopiero zaczynamy cala procedure z uwagi na to ze tydzien temu mój facet mi sie oswiadczyl. Zastanawiamy sie wlasnie teraz nad sala i chyba wybierzemy wesele w hotelu ze wzgledu ze jestesmy z krakowa a wielu gosci bedzie przyjezdnych z daleka wiec chcemy zapewnic im nocleg. Myslimy nad hotelem Best Western Premier ze wzgledu na duża sale bo tez takie bedzie nasze wesele- 190 osób około:) Jakies oponie o tym hotelu?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie o ślubie w przyszłym roku?? Macie już jakąś datę wstępna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka_
Ciekawa jestem, czy któraś z was planuje wesele w plenerze? :) Jeśli tak, to gdzie chcecie je zorganizować? W ogrodzie w jakiejś restauracji czy całkiem z dala od cywilizacji? Mi wpadł w oko resort Głęboczek :) W sam raz na wesele w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co tu tak cicho? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Zajrzyjcie sobie do http://3-dj.pl/ jeśli chcecie. Jest to według mnie świetny dj z Rybnika oferujący oprawę muzyczną. Dj Daro jest również konferansjerem, co także może być dodatkową opcją na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam być druhną, moja przyjaciółka ma dobry gust, ale oczywiście straszliwie bałam się, że sukienka będzie okropna. Okazało się, że ma na nie jakiś pomysł, ale nigdzie nie może takich znaleźć. Na szczęście jednej ze znajomych przypomniała się firma KUKA. ( https://ku-ka.pl/pl)Przyszła panna młoda zamówiła tam tkaninę z własną grafiką (romantyczne, delikatne kwiatuszki) i dała krawcowej do uszycia. Piękna robota, dobra jakość i cena. Poza tym IDEALNIE dograne do klimatem ślubu. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka8475
Bardzo profesjonalne studio jest też w Lublinie ale dojeżdżają. Robią znakomite zdjęcia od weselnych po zdjęcia wnętrz :) Na stronie mają galerię więc można zobaczyć ich pracę http://www.m-fotografia.pl/. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług i dzięki nim mam świetną pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, termin organizacji wesela wyznaczyliśmy na rok 2017, lipiec. 07.07.17 Zastanawiamy się właśnie nad wyborem sali, zespołu bądź DJ. Wszystko małymi krokami, robimy wstępne rozeznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 8.07 zamiast 7.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub 28. 10. 2017r. :) Jak tam przygotowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamera kamerą i fotograf też ...ale cóz z tego jak panna młoda będzie miała niewygodne buty . Ja brałam ślub i kupiłam sobę butki z firmy Gamis coś fantastycznego buty bo nózki nie bolą a to jest ważne w tym dniu a bardzo niechciałam zmieniać butów na te paskudne sandałki rzymianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamera kamerą i fotograf też ...ale cóz z tego jak panna młoda będzie miała niewygodne buty . Ja brałam ślub i kupiłam sobę butki z firmy Gamis coś fantastycznego buty bo nózki nie bolą a to jest ważne w tym dniu a bardzo niechciałam zmieniać butów na te paskudne sandałki rzymianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
2017 wrzesień 7 i mamy tylko salę:D ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zerknijcie sobie na http://www.gdziewesele.pl/ tam znajdziecie absolutnie wszystko do ślubu! Od sali weselnej po zespół, dekoracje, czy też atrakcje weselne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08
A jaki na jaką wódkę się decydujecie?? My chyba na 0.5 Stock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Dziewczyny! U mnie na razie przygotowania troszkę przystopowały, ale to chyba ze względu na dużą ilość obowiązków w pracy. Udało mi się jednak wygospodarować dzień wolny i zrobiłam rundkę rozpoznawczą po salonach sukien ślubnych. Zabrałam ze sobą rodziców jako doradców:) Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że wybrany przeze mnie fason sukni....w ogóle do mnie nie pasuje, a pasuje do mnie coś innego i to naprawdę pasuje:) a tak się wszyscy zamartwiali, ze z powodu moich rozmiarów nic na mnie nie znajdą:) oczywiście szycie na miarę musi być - same rozumiecie- wzrost 160 cm, waga 48 kg, drobna budowa ciała, rozmiar 34-36, nigdy nie wyjdę z suknią gotową z salonu. Na razie spodobało mi się parę modelów, mam taki już swój typ, ale poczekam z ostateczną decyzją tak do grudnia, stycznia:) A poniżej dam Wam parę wskazówek z mojej wyprawy, może którejś się coś przyda: Po pierwsze garść banalnych wskazówek: 1. Ubierzcie się w sukienkę - szybko zdejmiecie ją w przymierzalni, szybko się przebierzecie po przymiarce; 2. Obowiązkowo włosy spięte (jeśli macie długie włosy) - unikniecie ryzyka zahaczenia włosami o jakiś element sukni, a i paniom konsultantkom będzie łatwiej przy zakładaniu sukni, zapinaniu; 3. Załóżcie bieliznę cielistą lub białą, komfortową; 4. Nie malujcie się zbyt mocno, żeby nie ubrudzić sukni. Po drugie, wskazówki z mojego punktu widzenia - raczej niebanalne:): 1. Nie bierzcie na przymiarki dużej liczby osób - max dwie wystarczy i najlepiej żeby były to osoby o skrajnych gustach i upodobaniach serio!:) ja jestem miłośniczką prostoty, skromności, romantyzmu, mama lubi świecidełka i bogate koronki, a tata..no cóż facet, dla niego liczy się efekt końcowy:) Nie zawsze obiektywnie doradzi Wam ktoś kto myśli tak samo jak wy. 2. Nie oglądajcie za dużo sukien w katalogach, w internecie, itp. Już piszę dlaczego: spodobało mi się 2-3 suknie, wydrukowałam je sobie, idę do konkretnego salonu z zamiarem przymiarki konkretnej. I wiecie co? Jak weszłam do sklepu, to zgłupiałam, bo to co wisiało na manekinie/wieszaku nie było takie jak na mojej fotografii, no zupełnie inna sukienka, nie miała tego "czegoś" co zobaczyłam na ekranie monitora! A co więcej: również i na manekinie suknia czasem wygląda niepozornie. Przykład: chodzę po salonie przeglądam, no nic do mnie tak na pierwszy rzut oka nie trafia, podchodzę do jednej sukni, myślę: nawet nawet, spróbuję, chociaż tak do końca nie zachwyca, założyłam i od razu suknia mi się spodobała, jakby ta suknia "nabrała na mnie życia" (tekst mojego taty:) 3. Dobrze jest w każdym salonie poprosić Panią konsultantkę o zapisanie na karteczce nazwy sukni i jej ceny; 4. Nie bójcie się pokazać narzeczonemu zdjęcia sukni - ja pokazałam swojemu w katalogu te, które przymierzałam, nie na sobie oczywiście - niech się facet wypowie:) jest szansa, że na chłodno podpowie, coś co w jakiś sposób wpłynie na decyzję o wyborze. 5. Na pierwszą "rundę" nie bierzcie ze sobą butów do przymiarki - ja swoje nie potrzebnie wzięłam i nosiłam pół miasta:/ 6. Sprawdzajcie, czy suknia jest wygodna - przykład: założyłam piękną suknię z koronkową górą, ale coś mnie zaczęło uwierać na lewym ramieniu, zaczęłam więc - dosłownie machać rękami we wszystkie strony -może to i śmieszne:) ale wiecie co- na ramionach zaczęły mi się robić czerwone ranki i koronka mocno mnie obcierała;/ mam wrażliwą skórę - może nawet nadwrażliwą, niestety... 7. Proście zawsze o welon! 8. Uśmiechajcie się! :) w salonie widziałam tyle naburmuszonych, nadętych dziewczyn, Paniom konsultantkom ręce opadały, żeby im dogodzić, no takie królewny... nawet jak Wam coś nie pasuje, mówcie to spokojnie, z uśmiechem, można trochę pożartować:) ale się rozpisałam :) miałam jednak potrzebę podzielenia się z Wami swoimi spostrzeżeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jeszcze jedno mi się przypomniało (dotyczy uwag niebanalnych): 9. Obecnie mamy okres wakacyjny, jest sporo "luzu" w salonach, bo sezon ślubny 2016 w pełni, Panie konsultantki mają więcej czasu. Uwaga są też teraz wyprzedaże. Nikogo oczywiście nie namawiam do zakupu sukni od razu, ale za kolekcję z 2016 są obniżki o jakieś 300-500,-zł na wybranym modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na co się zdecydowałaś? Model księżniczki, syrenka czy dopasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×