Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość karolina1908
My mamy od niedawna fotografa i kamerzystę. Miał ostatni wolny termin na sierpień akurat nasz 19. Jestem z województwa podkarpackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ile płacicie za tzw talerzyk? Ja wesele biorę w świętokrzyskim i place 160 za talerzyk , dokupuje tylko tort i alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Ja jestem z woj. małopolskiego, my jak liczyliśmy koszty wesele to wyszło nam ok 35 tys-40 tys, niestety wszystko co związane ze ślubem jest drogie, ale to dla nas kobiet przecież najważniejszy dzień w życiu :) Ja się jeszcze zastanawiam czy kupować czy wypożyczać sukienkę, zobaczę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
My mamy na weselu catering i płacimy 170zł od osoby za 2 dni, w tym mamy 5 gorących dań, zimną płytę, napoje, kawę, herbatę, ciasta (w tym ciasta w paczkach dla gości) owoce i tort :) interesuje nas tylko wódka. Moim zdaniem bardzo atrakcyjna cena i bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena super 10 zl więcej niż ja a masz wesele 2 dniowe a nie tak jak ja 1 dniowe. Ja pochodze z Lublina i tam ceny sa jeszcze wyższe dlatego robimy wesele w świętokrzyskim skąd pochodzi mój narzeczony i ze względu na ceny i na to, ze większość gości jest ze świętokrzyskiego wiecm mniej wydamy na hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1208 ja chce mieć bukiet z róż biało niebieskich "spływający"my bierzemy ślub i będziemy mieć wesele w mojej rodzinnej miejscowości. Płacimy 360 za parę w tym mamy catering i tylko wódkę mamy sobie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chce miec bukiet w kolorze niebiesko różowym tylko maly i skromny. Cale wesele ma być w kolorystyce delikatny niebieski i róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Ja z moim narzeczonym pochodzimy z jednego małego miasteczka i tam będziemy mieli wesele na sali weselnej (typowa sala na wesela lub inne imprezy okolicznościowe) :) Ten mój bukiet jest jeszcze do rozważenia, bo tak jak pisałam to zależy od wystroju sali, a wystrój sali zależy od sukni na drugi dzień :) Ceny za catering w naszym mieście są na szczęście atrakcyjne, a mamy już sprawdzone jedzenie, bo na weselu mojej siostry, właśnie te Pani robiły jedzenie. Ile zapłaciliście za zespsoły na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zespól płacimy 3,5 tysiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Nasz zespół bierze 3000 za jeden dzień + 1000 za poprawiny, u nas prawdopodobnie będzie wesele jednodniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tez nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
No to też fajne ceny :) nam zespół powiedział 5000 za dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A suknie wolicie typowe księżniczki czy raczej eleganckie dopasowane a może tzw. rybki? W jakich sie widzicie na swoich weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie zauwazylam wstawiliście wczesniej linki. Czyli raczej szerokie suknie typu księżniczka. Jedna z was wstawiła link sukni z allegro. Nie boisz się zamówić tak sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Sukienka mi się bardzo podoba, moja koleżanka też zamawiała z allegro i była bardzo zadowolona ze swojej to pomyślałam że i ja spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie oglądałam sukienki także u tego allegrowicza ale się troche boje. Sa tanie to jest duży plus i moze faktycznie się skuszę. Ile będziecie miały lat w dniu ślubu i Wasi przyszli mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
U mnie tylko w grę wchodzi księżniczka, bo inne typy nie są w moim guście. Ja będę mieć 20 lat, a mój narzeczony 21 :) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Ja zawsze marzyłam o księżniczce dlatego nawet nie biorę innego kroju pod uwagę. My oboje jesteśmy z tego samego roczniczka a będziemy mieli równo po 30 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
No to my jesteśmy troszkę młodsi. Dużo osób się dziwi, że tak wcześnie się decydujemy na ślub, ale ja czuję, że to jest ten jedyny, więc na co będziemy czekać?! Jesteśmy ze sobą od gimnazjum i życie już trochę dało nam w kość, musieliśmy wcześnie dorosnąć, a teraz może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z kolei jest w drugą stronę i zastanawianie się dlaczego tak późno. W przyszłym roku w lipcu będziemy ze sobą 8 rok ale oboje czujemy że właśnie wtedy przyjdzie ten moment aby założyć rodzinę Masz rację karola teraz musi być tylko lepiej :) a inni niech martwią się o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Dokładnie! Kurcze z jednej z strony nie mogę się doczekać dnia ślubu, lecz z drugiej wiem, że będę się stresować :) Chcecie obrączki z grawerem czy zwykłe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Ja mam tak samo jak ty, nie mogę się już doczekać a z drugiej strony taki lekki stresik jak to będzie. A co do obrączek my chcemy klasyczne, 5 mm w próbie 585 bez żadnych wzorków i cyrkonii bo mi się to nie podoba. A grawer na obrączce tak u nas będzie gratis przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
My też chcemy standardowe, proste, ładne, bez żadnych ozdób. Grawer będzie, chcemy datę i imię drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
To tak samo jak u nas :) a co z plenerem ślubnym? Robicie w ten sam dzień czy w późniejszym terminie. U nas będzie parę dni po tak na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas plener ślubny w późniejszym terminie;) Nie chcemy uciekać z wesela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DDshirt a kiedy planujecie ślub?? Co już macie załatwione a co dopiero przed wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak będę brala ślub będę miała 25 lat a mój narzeczony 34. Ja będę miec obrączkę z 3 brylancikami a narzeczony zwykla. Będziemy mieli wygrawerowane swoje imiona i datę ślubu. Ja uwazam ze wcześnie biorę ślub ale dla mojego narzeczonego to najwysza pora. Przeraza mnie ślub dwójki 20 latków. Mam nadzieje ze jesteście siebie pewni. Troszkę dziwie się że rodzice sie nie sprzeciwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Dziewczyny a kogo bierzecie za świadków?? U nas będą moja siostrzenica i kuzyn narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzemy znajomych. Nie powinno sie podobno brać osób z rodziny. Zreszta ja nie jestem blisko ze swoja rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka której to kiedyś to zaproponowałam odmówiła mi więc została mi siostrzenica. A narzeczony nie ma aż tak dobrych znajomych więc zostaje kuzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×